• -7%

ORAC DECOR PX202F Listwa ścienna

290,02 zł 269,72 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 269.72 zł

Opis produktu

Orac Decor PX202Flex to gięta dekoracyjna listwa ścienna, nadająca wnętrzu wyjątkowości i charakteru. Model posiada ponadczasową, klasyczną formę, a dzięki odpowiednim materiałom doskonale odnajduje się w każdym pomieszczeniu. Listwa ścienna PX202Flex jest bowiem odporna na wilgoć i uderzenia, a w dodatku jest prosta w montażu oraz gotowa do pomalowania farbami bez rozpuszczalników.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna elastyczna Orac Decor PX202F

Giętka listwa ścienna Orac Decor PX202 Flex jako wysokiej jakości sztukateria spełni oczekiwania każdego wielbiciela eleganckich ozdób ścian, czy też sufitów. Stworzenie jej z trwałych tworzyw oraz zadbanie o najdrobniejsze detale sprawia, że obok ściennej listwy PX202 Flex nie przechodzi się obojętnie. Elastyczność PX202 Flex Orac Decor fenomenalnie dopasowuje się do różnorodnych krzywizn ścian, w tym łuki, natomiast wyrafinowany kształt umożliwia użycie prezentowanej listwy ściennej w niejednej stylistyce wnętrza.

PX202 FLEX i jej niespotykany design

Gięta ścienna listwa PX202 Flex Orac Decor to detal akcent dekoracyjny, który wprowadzi do dowolnego wnętrza majestatycznego akcentu. Dzieje się tak za sprawą nad wyraz planowanej formy, zachwycającą swoją efektownością, a jednocześnie jest prawdziwie prosta. Giętka ścienna listwa Orac Decor PX202 Flex to model, który zdecydowanie spodoba się wielbicielom ponadczasowych pomieszczeń, ceniących niepowtarzalne efekty ścienne lub sufitowe w dowolnym wnętrzu. Detal został zaprojektowany tak, aby nie tylko ukryć znajdujące się nierówności malowania i zakończenia tapet, ale także wyczarować z nich majestatyczne sztukateryjne kompozycje.

Trwała elastyczna listwa ścienna Orac Decor PX202 FLEX

Zaprojektowanie giętej ściennej listwy Orac Decor PX202 FLEX z tworzyw z najwyższej półki przy zastosowaniu zaawansowanych technologii spowodowało, że jest to luksusowy detal. Dekoracyjna sztukateria w postaci listwy ściennej PX202 FLEX Orac Decor pomimo swojej giętkości wyróżnia się niezwykłą solidnością na zarysowania, uderzenia i wgniecenia. Dodatkowo producent zadbał o to, aby listwa ścienna Orac Decor PX202 FLEX była także wodoodporna, dlatego też można ją wykorzystać niezależnie od występujących warunków.

Orac Decor PX202 FLEX i jej gotowość do malowania

Orac Decor PX202 FLEX to elastyczna listwa ścienna, która jest fabrycznie przygotowana do malowania. Pozwala to na wtopienie produktu teoretycznie do dowolnego pomieszczenia przy wykorzystaniu wybranej farby, która nie zawiera rozpuszczalników. Elastyczna ścienna listwa Orac Decor PX202 FLEX daje więc nadzwyczajne możliwości wykończeniowe.

Listwa gięta Orac Decor PX202 FLEX i sposób jej zamocowania

Elastyczna listwa ścienna Orac Decor PX202 FLEX jest sztukaterią ozdobną bezproblemową w montażu. Zastosowanie modelu na ścianie lub suficie odbywa się jedynie za pomocą dedykowanych klejów oraz niewątpliwie przydatnych akcesoriów oferowanych w naszym sklepie. Aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy, trzeba wykorzystać klej montażowy FDP500 Orac Decor, a także klej do łączeń listew FX400 Orac Decor. W przypadku problemów związanych z montażem listwy ściennej zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem.

Doradztwo przy doborze listew dekoracyjnych

Jeżeli wystąpią wątpliwości albo pytania dotyczące doboru, zakupu oraz mocowania sztukateryjnych elementów dostępnych w naszym sklepie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego. Nasi profesjonaliści przybliżą specyfikację wybranego modelu, dostępnego w naszym sklepie, jak i również udzielą wszystkich odpowiedzi związanych z elastyczną listwą ścienną Orac Decor PX202 FLEX.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: