C-BL04

17,89 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 17.89 zł

Opis produktu

Niepowtarzalne płytki ceramiczne z serii CARAT marki DUNIN zostały stworzone z tworzyw najwyższej jakości, by zagwarantować ich nabywcą idealne wykończenie wnętrza. C-BL04 są przede wszystkim odporne na środki chemiczne, jak równiez łatwe w czyszczeniu oraz cięciu. C-BL04 marki DUNIN to nietuzinkowe płytki ceramiczne do kuchni bądź łazienki.

Nadto, płytki ceramiczne C-BL04 uchodzą za doskonałe rozwiązanie dla entuzjastów dobrze zaprojektowanych aranżacji pomieszczenia, gdyż odpowiednio wykorzystane mogą nadać mu unikalnego charakteru.

Opis

  • Materiał
    Ceramika
  • Zalecany klej
    Klej cementowy biały i fuga cementowa
  • wymiary (cm)
    0.7x15

Informacje o produkcie

C-BL04 ceramiczne płytki DUNIN Krome

Wspaniałe płytki ceramiczne C-BL04 od DUNIN pełnią funkcję nie tylko użytkową, ale stanowią także ciekawy element dekoracyjny. Te płytki mogą przede wszystkim posłużyć jako chociażby maskowanie nieestetycznych ubytków na ścianach. Jest to ogromnie istotne z estetycznego, a także praktycznego punktu widzenia, ponieważ dzięki temu płytki ceramiczne chronią ściany przed mechanicznymi uszkodzeniami, a do tego mogą odmienić nudne, czasami nawet zniszczone powierzchnie, jak i również nadać im bardzo ciekawego wyrazu.

Zaprojektowane z myślą o nawet najbardziej wymagających i rygorystycznych nabywcach, obecne w wielu polskich domach, elementy, które w pewnym sensie dopełniają aranżację wnętrza i świadczą o wspaniałym mieszkaniu. To właśnie są ceramiczne płytki C-BL04 od Dunin, które wydobywają pełnię potencjału wnętrza.

Seria do której należą ceramiczne C-BL04 – Carat

W ramach wspaniałej kolekcji Carat, od producenta Dunin, odnaleźć można cudowne płytki gresowe w kolorze bieli lub czerni, które stanowią ciekawą alternatywę dla standardowych, kwadratowych płytek, zapewniają wrażenie pikowanej ściany dzięki trójwymiarowym kształtom, a także płytki ceramiczne, uchodzące za połączenie tradycji oraz designu. Wszystkie płytki, zarówno gresowe, jak i ceramiczne, z kolekcji Carat doskonale sprawdzą się jako wykończenie powierzchni w łazience lub kuchni.

Ceramiczne C-BL04 – charakterystyka

Ceramiczne płytki C-BL04 z serii Carat od Dunin, dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, a także w kilku różnych kształtach. Oznacza to, iż płytki C-BL04 spiszą się w udoskonaleniu wystroju pomieszczeń zgodnie z wyobrażeniem ich nabywcy, jak również dostarczą możliwość swobodnej personalizacji kompozycji naściennych różnych wnętrz. Co ważne, mając na uwadze naszych najbardziej rygorystycznych klientów, owe płytki od Dunin wyróżniają się fantastyczną specyfiką.

Cechą charakterystyczną dla ceramicznych płytek C-BL04 jest ich rewelacyjna odporność na konkretne środki chemiczne, znakomita łatwość w czyszczeniu, interesujące paleta barw, głębia kolorów, perfekcja kształtów, a także unikalny wygląd.

Płytki C-BL04 i inne warianty kolorystyczne

Płytki z serii Carat od Dunin, czyli C-BL04 zostały wykonane w jednym z kilku charakterystycznych dla tej kolekcji odcieni. Oprócz C-BL04 dostępne są także inne płytki w takim kolorze jak biel, czerń, beż, jak i brąz. Ponadto, kolekcja Carat oferuje płyti, które posiadają niepowtarzalne kształty 3D.

Przyjemność z aranżacji wnętrza za pomocą ceramicznych płytek C-BL04

Każdy chciałby stworzyć wyjątkową aranżację wnętrza, która codziennie rano wprawiałaby go w zachwyt. Jednakże dosyć często można spotkać się ze stwierdzeniem, że montaż określonych ozdób może być nieco problematyczny. Jednakże, nie dotyczy to płytek C-BL04, których montaż, przy odpowiednim wyposażeniu, a także co ważne, dzięki właściwemu nastawieniu do pracy niekoniecznie musi być męczący.

Fachowcy doradzą w temacie doboru C-BL04

Jeśli pojawiłyby się jakiekolwiek wątpliwości lub pytania odnoszące się do zakupu ceramicznych, jak i gresowych płytek w naszym sklepie internetowym, z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do kontaktu z naszą doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą. Dzięki wielu latom praktyki, a także indywidualnemu podejściu do klienta, nasi fachowcy są w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania bądź doradzić rozważenie ewentualności zakupu innych, aniżeli C-BL04 płytek lub mozaik od Dunin.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub napisz e-mail: biuro@maszwnetrze.pl bądź przejrzyj pozostałe C-BL04y zamieszczone na naszej stronie internetowej www.maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

C-BL06

4,47 zł za szt. brutto
Płytki ceramiczne C-BL06 marki DUNIN nadadzą każdemu wnętrzu przyjemnego...