Dunin Miss Penny Camden

39,84 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39.84 zł

Opis produktu

Miss Penny Camden to klasyczne w swojej kolorystyce i nadzwyczajne w designie płytki gresowe Dunin Wallstar z kolekcji Penny & Twig. Płytki dzięki swojej jakości wykonania i wytrzymałości nadadzą kuchniom i łazienkom ekskluzywnego wykończenia w stylu vintage. Płytki Miss Penny Camden Dunin mogą zdobić podłogi i ściany w dowolnym wnętrzu, w tym strefach Wellness i innych miejscach publicznych.

Opis

  • Materiał
    Ceramika
  • Zalecany klej
    Klej cementowy biały i fuga cementowa
  • wymiary (cm)
    27,2x27,4

Informacje o produkcie

Miss Penny Camden Dunin gresowe płytki Penny & Twig od Dunin

W polskich domach coraz częściej pojawiają się unikalne elementy dekoracyjne kuchni, salonów i łazienek. Sytuacja ta może być podyktowana tym, że znaczny odsetek osób chce na co dzień cieszyć się dobrze zaplanowanymi i efektownie wyglądającymi aranżacjami wnętrz.

Głębia kolorów, oryginalne kształty i fantastyczny wygląd to tylko niektóre cechy wyróżniające wspaniałe płytki Dunin. W kolekcji Penny & Twig firmy Dunin można znaleźć doskonałe płytki ceramiczne i gresowe, takie jak Miss Penny Camden Dunin, które są uważane za fenomenalne rozwiązanie dla osób poszukujących inspiracji do zmiany układu wnętrza.

Kolekcja Penny & Twig Dunin, czyli zestawienie kontrastowych kształtów

Penny & Twig to wyjątkowa kolekcja płytek Dunin, będąca zestawieniem kontrastowych kształtów, jakimi są koła i prostokąty. Plastry złożone z wieloelementowych, drobnych detali, symetrycznie rozłożonych między siebie. Kolekcja prócz swoim designem zachwyca również niezwykle modną kolorystyką. Płytki i mozaiki z serii Penny & Twig dostępne są w barwie klasycznej bieli, intensywnego granatu, matowe złota, czy retro mięty. Mozaiki z tej kolekcji, w tym model Miss Penny Camden Dunin wykonane są z gresu metodą podwójnego wypieku, są szkliwione i pokryte cieniowaną glazurą na krawędziach, co znacząco wpływa na ich jakość. Będą zatem stanowić intrygujący element każdego wnętrza, dodając do niego wykończenie w stylu vintage.

Charakterystyka gresowych płytek Miss Penny Camden Dunin

Płytki gresowe Miss Penny Camden Dunin to gwarancja satysfakcji i wykończenia z dbałością o najmniejsze szczegóły. Warto również podkreślić fakt, że Miss Penny Camden Dunin wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu można powiedzieć, że płytki te są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na szoki termiczne i środki chemiczne, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako element wykończeniowy różnych wnętrz.

Zastosowanie płytek Miss Penny Camden Dunin z kolekcji Penny & Twig

Przede wszystkim należy dodać, że fantastyczne płytki Dunin z serii Penny & Twig, jakimi są Miss Penny Camden Dunin polecane są nie tylko jako wykończenie aranżacji kuchni czy łazienek, ale również do stworzenia retro kompozycji ściennych i podłogowych modyfikujących wygląd restauracji, hoteli i stref SPA&Wellness. Takie zastosowanie płytek gresowych możliwe jest tylko dzięki ich wyjątkowej specyfiki.

Miss Penny Camden Dunin od Dunin to gwarancja zadowolenia

Miss Penny Camden Dunin zostały zaprojektowane w myśl spełniania wszelkich oczekiwań najbardziej wymagających i rygorystycznych miłośników ekskluzywnych detali wykończeniowych. Co więcej, oprócz Miss Penny Camden Dunin z kolekcji Penny & Twig dostępne są również inne płytki ceramiczne i gresowe, które można znaleźć w wielu wariantach kolorystycznych. Należy jednak dodać, że według wielu Miss Penny Camden Dunin z serii Dunin's Penny & Twig jest po prostu świetnym wyborem.

Ich niezwykle efektowny wygląd w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawia, że Miss Penny Camden Dunin jest doskonałym detalem dekoracyjnym do dowolnej kompozycji nawiązującej do stylu retro, czy też vintage, ale nie tylko. Dzięki swojej wytrzymałości i trwałości Dunin Mr. I Twig Denim Dunin nie traci kolorów i przy odpowiednim czyszczeniu nie matowieje, zachowując dobry wygląd przez długi czas.

Fachowa pomoc przy doborze płytek Miss Penny Camden Dunin

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących zakupu mozaik i płytek gresowych, w tym Miss Penny Camden Dunin w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl prosimy o kontakt z naszym doświadczonym personelem. Dzięki wieloletniej praktyce, a także indywidualnemu podejściu do każdego klienta nasi pracownicy będą w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości lub doradzić w sprawie możliwości zakupu innych niż Miss Penny Camden Dunin płytek czy mozaik marki Dunin Wallstar.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub adresu e-mail: biuro@maszwnetrze.plbądź przejrzyj pozostałe produkty zamieszczone na naszej stronie internetowej www.maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

BIG DON

44,72 zł za szt. brutto
Seria mozaik kamiennych BIG DON marki DUNIN stanowi zaskakujące rozwiąza...

JADE 105

34,15 zł za szt. brutto
Fantastyczna szklana mozaika JADE 105 marki DUNIN stanowi doskonałą komp...

DD4 120

36,59 zł za szt. brutto
Charakterystyczne dla mozaik szklanych DD4 120 z serii GLASS MIX są niezwy...

DD4 184

26,02 zł za szt. brutto
Znamienne dla szklanych mozaik DD4 184 z serii GLASS MIX jest przede wszys...