Allumi Bottany Patina - Mozaika aluminiowa DUNIN

Mozaika aluminiowa DUNIN Allumi Bottany Patina

100,00 zł za szt. (Brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 100.00 zł

Aluminiowa mozaika Allumi Bottany Patina łączy solidne wykonanie z nowoczesnym designem inspirowanym formą heksagonów. Jej wysoka wytrzymałość sprawia, że doskonale sprawdzi się w wielu stylach wnętrz. Model Allumi Bottany Patina znakomicie będzie wyglądać na ścianach różnych pomieszczeń.

Ilość sztuk na 1m2: 13,81

Podana cena dotyczy 1 plastra mozaiki.

24,8cm x 29,2cm

Kategoria:
plytki-i-mozaiki
payments logo

Dodatkowe Informacje

OPIS

Allumi Bottany Patina

Mozaika o intrygującym, liściastym kształcie została wykonana na bazie szczotkowanego aluminium z efektem patyny i przeznaczona jest do montażu na ścianach.

Dzięki swojej wielobarwnej i oryginalnej stylistyce potrafi dodać charakteru nawet prostej, białej łazience.

Zaleca się montaż mozaiki przy użyciu elastycznych, drobnoziarnistych białych klejów zgodnie z instrukcjami producenta DUNIN.

Profesjonalna pomoc przy doborze płytek Dunin

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące zakupu ceramicznych płytek Allumi Bottany Patina w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl, zapraszamy do kontaktu. Nasz wykwalifikowany zespół, posiadający wieloletnie doświadczenie, chętnie udzieli wszelkich informacji i pomoże rozważyć także inne modele płytek lub mozaik Dunin Wallstar, które mogą odpowiadać Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub adresu e-mail: biuro@maszwnetrze.pl.

INFORMACJE

  • Wysokość (cm)
    24,8
  • Szerokość (cm)
    29,2
  • Grubość (cm)
    0,8
  • Symbol
    Allumi Bottany Patina
  • Materiał
    Mozaika metalowa
  • Zalecany klej
    Klej cementowy biały i fuga cementowa
Loading...