Listwy przypodłogowe kredowe Intenpro

Przypodłogowe listwy kredowe Intenpro

Listwy przypodłogowe Intenpro, wytwarzane z surowców naturalnych, stanowią wytworne akcenty dekoracyjne, które doskonale wpasowują się w różnorodne aranżacje wnętrz. Dzięki wykorzystaniu minerałów z minimalną ilością substancji wiążących, te listwy są przyjazne dla środowiska i w pełni nadają się do procesu recyklingu. Sztukateria Intenpro to doskonały wybór dla tych, którzy pragną profesjonalnie i perfekcyjnie wykończyć swoje wnętrza, jednocześnie zwracając uwagę na ekologiczne rozwiązania.

Trwałe listwy przypodłogowe kredowe

Listwy przypodłogowe kredowe Intenpro są niezwykle wytrzymałe, charakteryzują się wyjątkowo dużą gęstością przekraczającą 2000 kg/m³. To oznacza, że są one odporne na przypadkowe uszkodzenia, takie jak przesuwanie krzeseł czy działanie odkurzacza. Dodatkowo, dzięki cienkiej warstwie polimeru pokrywającej kredowe listwy, są one chronione przed ścieraniem. W porównaniu z ceramiką, wykazują większą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Listwy kredowe przypodłogowe - Nowoczesna sztukateria

Warto wspomnieć, że listwy Intenpro kredowe są idealnym rozwiązaniem dla tych, którym zależy na perfekcyjnym wykończeniu wnętrza. Dostępne modele zawierają subtelne tłoczenia i kanały, które pozwalają na ukrycie kabli antenowych, przewodów elektrycznych i innych instalacji, co dodatkowo podnosi estetykę pomieszczenia. Ponadto same w sobie, listwy przypodłogowe kredowe są świetnym wyborem do całkowitego odświeżenia wyglądu otoczenia. Ten prosty element może kompletnie odmienić charakter wnętrza, wykańczając je i uzupełniając!