Listwy przypodłogowe kredowe Intenpro

Przypodłogowe listwy kredowe Intenpro

Listwy przypodłogowe kredowe Intenpro to sztukateria wykończeniowo-dekoracyjna stworzona w oparciu o naturalne surowce. Dzięki zastosowaniu minerałów z niewielką ilością substancji wiążących listwy kredowe Intenpro są produktami ekologicznymi i całkowicie przetwarzalnymi, dlatego jest to doskonały wybór dla osób pragnących perfekcyjnego wykończenia w swoim wnętrzu, a jednocześnie dbających o środowisko.

Wytrzymałe listwy przypodłogowe kredowe

Listwy przypodłogowe Intenpro kredowe charakteryzują się bardzo wysokim ciężarem właściwym, a także zaskakująco dużą gęstością, która przekracza 2000 kg/m3. Jest to więc wytrzymała sztukateria, która nie ugnie się przed przypadkowymi uderzeniami krzeseł, czy odkurzacza. Ponadto, dzięki pokryciu kredowych listew przypodłogowych Intenpro cienką warstwą litego polimeru, producent dodatkowo zabezpieczył sztukaterię również przez ścieraniem. W porównaniu do ceramiki lepsza udarność zdecydowanie zmniejsza podatność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Listwy kredowe przypodłogowe i perfekcyjne wykończenie wnętrza

Kredowe listwy przypodłogowe Intenpro zostały stworzone z myślą o perfekcyjnym wykończeniu każdego wnętrza, dlatego wśród oferowanych modeli można znaleźć też profile posiadające przetłoczenia oraz kanały pozwalające na poprowadzenie w nich kabli antenowych, przewodów elektrycznych i innego okablowania.