EUROPLAST

PROMOCJA

Rozeta 1.56.045

380,54 zł 350,09 zł za szt. brutto
Modna rozeta 1.56.045 Europlast może być w łatwy sposób samodzielnie zamon...

PROMOCJA

Rozeta 1.56.047

161,33 zł 148,43 zł za szt. brutto
Elegancka rozeta Europlast 1.56.047 może być w łatwy sposób samodzielnie p...

PROMOCJA

Rozeta 1.56.049

122,83 zł 113,00 zł za szt. brutto
Pełna gracji rozeta 1.56.049 Europlast może być w łatwy sposób samodzielni...

PROMOCJA

Rozeta 1.56.053

202,16 zł 185,99 zł za szt. brutto
Ekskluzywna rozeta Europlast 1.56.053 może być w łatwy sposób samodzielnie...

Sztukateria Europlast

Aranżacja wnętrza z klimatem zapewniającym dobre samopoczucie, które jednocześnie będzie podkreślać nasz gust, jest ogromnym wyzwaniem, dlatego duża część osób powierza to zadanie specjalistom. Zmiana stylizacji pomieszczenia może okazać się jednak bardzo łatwa za sprawą oferowanej przez nasz sklep internetowy sztukaterii Europlast. Dekoracyjne elementy sztukaterii, w tym listwy Europlast doskonale współgrają z każdym wnętrzem w najmniejszym detalu, tworząc spójną stylistycznie całość. Są to produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Europlast – marka ceniona na rynku!

Dostępna w naszym sklepie sztukateria uznanej na polskim, wschodnioeuropejskim, a także azjatyckim rynku firmy Europlast, dzięki różnorodności asortymentu pozwoli na dobór listew i innych elementów sztukaterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb klientów. Listwy Europlast oraz pozostałe produkty tej marki charakteryzują się niezwykle estetycznym wzornictwem, a także perfekcyjnym wykonaniem w każdym calu z lekkiego, a zarazem wytrzymałego materiału, jakim jest poliuretan, dlatego są niezwykle łatwe w montażu. Precyzja, z jaką stworzone są produkty Europlast to gwarancja zadowolenia z zakupu.

Różnorodność sztukaterii Europlast

Ciągle rozwijający się asortyment sztukaterii Europlast sprawia, że produkty tej marki są zawsze aktualne pod względem wzornictwa. Ogromna ilość modeli, a także szeroki wybór motywów ozdobnych, powoduje, że listwy i sztukateria Europlast jest jedną z najczęściej wybieranych przez klientów naszego sklepu, poszukujących tego typu elementów dekoracyjnych.

Na asortyment sztukaterii Europlast składają się: kolumny, rozety, kopuły, pilastry, narożniki oraz pozostałe elementy uzupełniające, nisze, listwy sufitowe, przypodłogowe, listwy gładkie z ornamentem, listwy ścienne, a także listwy oświetleniowe. Cała oferta zaprojektowana została tak, aby perfekcyjnie prezentowała się w każdym wnętrzu. W naszym sklepie dostępne są modele gotowe do montażu, jak i do pomalowania farbami bez rozpuszczalników, dając ogromne pole do personalizacji detali sztukateryjnych owej marki.

Zapoznaj się z elementami sztukaterii Europlast:

Poszukujesz pomysłu na zastosowanie sztukaterii i listew Europlast? Zapoznaj się z naszymi poradami i odmień swoje wnętrze.

Porady, inspiracje Europlast:

Ponadczasowa, modna sztukateria

Dlaczego sztukateria wciąż jest w modzie?

Sztukateria w pokoju dziecięcym

Sztukateria w pokoju dziecięcym

Modna sztukateria

Dlaczego sztukateria wciąż jest w modzie?

Kasetony sufitowe w aranżacjach

Kasetony sufitowe w aranżacjach

Tania sztukateria styropianowa

Czy sztukateria musi być droga?

Rozeta we wnętrzu

Wielkość rozety – jak ją dopasować?

Sztukateria w pokoju młodzieżowym

Sztukateria w pokoju młodzieżowym

Listwy ścienne we wnętrzu

Listwy ścienne Europlast i ich zastosowanie

Sztukateria antyczna Europlast

Inspiracje - antyczne wykończenie z Europlast

Sztukateria Orac Decor

Porównanie Europlast i Orac Decor