• -8%

Creativa LPC-21 Listwa ścienna gładka

88,69 zł 81,60 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 81.60 zł

Opis produktu

Listwa Creativa LPC-21 jest ściennym elementem dekoracyjnym, który nada wnętrzu charakteru i niezwykłego stylu. Ten model znakomicie prezentuje się na ścianach w stylizowanych i oryginalnych aranżacjach. Elegancka listwa ścienna Creativa LPC-21 jest produktem gotowym do malowania. Jest wytrzymały i wodoodporny, co umożliwia jej montaż w każdym rodzaju pomieszczeń, niezależnie od ich kolorystyki.

Opis

 • Wysokość (cm)
  9.2
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  2.2
 • Symbol
  LPC-21
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna gładka Creativa LPC-21

Listwy ścienne są elementami ozdobnymi, na które chętnie decydują się projektanci i architekci wnętrz. Wykorzystują tego rodzaju sztukaterię w celu wyróżnienia wyglądu aranżacji, czy też uchwycenia trójwymiarowości na niejednej powierzchni. Za sprawą ściennych listew w łatwy i bardzo szybki sposób dodaje się wnętrzu oryginalnego oblicza. Dodatkowo, prezentowane gładkie listwy dopasują się nie tylko do wnętrz o stylu klasycznym, ale również nowoczesnym.

Gładka listwa ścienna LPC-21 Creativa to produkt znajdujący się w naszej ofercie listew dekoracyjnych. Takiego rodzaju akcenty w prosty i harmonijny sposób dostosują się do wybranego wnętrza bez względu na jego stylizację. Creativa LPC-21 ozdobi ściany, ukrywając zakończenia tapety, jak i również nierówności pozostałe po malowaniu. Produkt ten sprawi, że wnętrze, będzie perfekcyjnie wykończone a jednocześnie gustownie udekorowane.

Niebywałej jakości detali listwa ścienna Creativa LPC-21

Dostępna w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl gładka listwa ścienna Creativa LPC-21 będzie wytwornym detalem sztukaterii, odświeżającym styl pomieszczenia. Stosowanie właściwych tworzyw i nowoczesnych procesów produkcyjnych powoduje, że listwa ścienna LPC-21 Creativa utrzymuje swoje parametry, czy też aspekt wizualny przez wiele lat. Model dodaje zatem niepowtarzalnego charakteru, wprawiając w osłupienie wszystkich domowników, czy też odwiedzające osoby. Dodatkowo, na wytrzymałość prezentowanej ściennej listwy nie wywierają wpływu czynniki zewnętrzne. Creativa LPC-21 z całą pewnością spełni zatem wszystkie oczekiwania jakościowe, wizualne, a także właściwościowe, stając się eleganckim elementem, uzupełniającym wnętrze.

Creativa LPC-21 to gładka listwa ścienna, spełniająca wszystkie potrzeby jakościowe i wizualne

Creativa LPC-21 to dekoracyjna listwa ścienna, która jest wyprodukowana przy zachowaniu pełnej szczegółowości akcentów z niezwykłej jakości tworzyw. Z tego powodu produkt LPC-21 Creativa dekoruje pomieszczenie w oryginalny sposób, fantastycznie prezentując się na każdej ścianie bądź innej powierzchni.

Ścienna listwa Creativa LPC-21 będzie fenomenalnym wyborem na urozmaicenie każdego pomieszczenia, gdyż cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo LPC-21 Creativa jest bardzo odporna na wilgoć, co umożliwia zamocowanie modelu w miejscach takich jak kuchnie czy łazienki.

Listwa ścienna Creativa LPC-21 - łatwość mocowania

Gładką listwę ścienną LPC-21 Creativa wyróżnia niesłychanie łatwy sposób zamocowania, który nie będzie problemem nawet dla tych, którzy niezbyt orientują się w pracach wykończeniowych. Creativa LPC-21 to akcent o niewielkiej wadze. Umożliwia to przyczepienie do powierzchni przy wykorzystaniu znajdujących się w naszej ofercie klejów: kleju montażowego Creativa by Cezar C300 oraz kleju na łączenia listew Creativa by Cezar C310. Za sprawą tych klejów montaż ściennej listwy LPC-21 Creativa będzie łatwy oraz przyjemny.

Doradztwo naszej obsługi przy wyborze listew dekoracyjnych marki Creativa

Wybór pasującego detalu wykończeniowego, w tym LPC-21 Creativa czasami wiąże się z niepewnością oraz rozmaitymi wątpliwościami. Za sprawą naszej specjalistycznej wiedzy na temat każdego modelu dostępnego w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl, jak i również doświadczeniu ze sztukaterią nasi specjaliści udzielą odpowiedzi na dowolne zadane pytanie dotyczące doboru właściwego modelu oraz specyfikacją. Ponadto chętnie damy wskazówki związane z montażem ściennej listwy LPC-21 Creativa, jak i również innych detali dostępnych w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: