• -8%

Creativa LNG-02 Listwa ścienna gładka

80,59 zł 74,15 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 74.15 zł

Opis produktu

Ozdobna listwa Creativa LNG-02 będzie niepowtarzalnym elementem wykończenia aranżacji, za pomocą którego stworzysz eleganckie kompozycje sztukateryjne. Perfekcyjnie uwydatnia charakter stylizacji, dzięki swojemu niepowtarzalnemu wzornictwu. Nadto odpowiednie wykorzystanie pomoże wydzielić strefy w pokoju. Unikalna listwa Creativa LNG-02 jest niezwykle lekka i szybka w zamontowaniu. Cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Jest możliwość dopasowania do kolorystyki ściany, za sprawą pomalowania listwy wybraną farbą do wnętrz.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6.5
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  2.1
 • Symbol
  LNG-02
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna gładka Creativa LNG-02

Listwa ścienna Creativa LNG-02 jako najwyższej jakości sztukateria spełni wymagania każdego miłośnika eleganckich dekoracji ścian, czy też sufitów. Wyprodukowanie modelu z trwałych materiałów oraz zadbanie o najdrobniejsze szczegóły sprawia, że obok ściennej listwy LNG-02 Creativa nie przechodzi się obojętnie. Klasyczne wzornictwo LNG-02 Creativa pozwala na zastosowanie owego detalu w każdej stylistyce wnętrza.

LNG-02 i jej unikalny design

Ścienna listwa gładka Creativa LNG-02 to detal, akcent ozdobny, który wprowadzi do każdego wnętrza eleganckiego charakteru. Jest to spowodowane zachwycającą swoją elegancją, a jednocześnie uniwersalnością formą. Gładka ścienna listwa Creativa LNG-02 to model, który zapewne przypadnie do gustu wielbicielom modernistycznych aranżacji, którzy cenią niepowtarzalne dekoracje ścienne oraz sufitowe w niejednym wnętrzu. Akcent sztukateryjny został wyprodukowany tak, aby nie tylko zasłonić znajdujące się nierówności malowania i zakończenia tapety, ale także wyczarować z ich pomocą wytworne sztukateryjne obramowania.

Trwała gładka ścienna listwa Creativa LNG-02

Zaprojektowanie ściennej listwy LNG-02 Creativa z najwyższej jakości materiałów przy wykorzystaniu najnowszych technologii spowodowało, że jest to luksusowy detal. Sztukateria ozdobna w postaci gładkiej ściennej listwy LNG-02 Creativa pomimo swojej delikatności formy wyróżnia się doskonałą wytrzymałością na różnego typu uderzenia, wgniecenia oraz zarysowania. Dodatkowo marka zadbała o to, by gładka listwa ścienna Creativa LNG-02 była także wodoodporna, a więc można produkt wykorzystać w każdych warunkach.

Creativa LNG-02 i gotowość do samodzielnej personalizacji

LNG-02 Creativa to listwa ścienna gładka, która fabrycznie została przygotowana do pomalowania. Umożliwia to wtopienie produktu teoretycznie do dowolnego pomieszczenia poprzez użycie wybranej farby, która w swoim składzie nie zawiera rozpuszczalników. Gładka listwa ścienna LNG-02 Creativa jest zatem nadzwyczaj uniwersalna.

Listwa gładka Creativa LNG-02 oraz sposób mocowania

Ścienna listwa Creativa LNG-02 jest sztukaterią ozdobną niebywale łatwą w zamocowaniu. Zamontowanie modelu na ścianie lub suficie dokonuje się wyłącznie przy użyciu polecanych klejów oraz oczywiście przydatnych narzędzi znajdujących się w naszym sklepie internetowym. Aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy, należy wykorzystać klej montażowy Creativa C300, a także klej na łączenia listew Creativa C310. W przypadku problemów dotyczących przymocowania listwy ściennej zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Profesjonalne doradztwo przy doborze listew dekoracyjnych

Jeżeli wystąpią pytania toteż wątpliwości dotyczące doboru, zakupu oraz mocowania sztukateryjnych elementów dostępnych w naszym asortymencie to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przytoczą specyfikację każdego modelu oferowanego w naszym sklepie, a także udzielą wyczerpujących odpowiedzi dotyczących gładkiej listwy ściennej Creativa LNG-02.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: