• -8%

Creativa LNZ-04-1 Narożniki do listew

54,65 zł 50,28 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Zdobny narożnik Creativa LNZ-04-1 to ekskluzywny element dekoracyjny, niezwykle prosty w montażu. Przepiękny kształt oraz wzornictwo dekoracji daje efekt niezwykłego udekorowania pomieszczenia. Listwy Creativa stworzone są z odpornych na wilgoć oraz uszkodzenia tworzyw, cechujących się niezwykłą jakością i trwałością. Creativa LNZ-04-1 pozostawia wybór odnośnie koloru listwy jej nabywcy, przez co może być dowolnie modyfikowana dowolną farbą do wnętrz.

Opis

 • Długość (cm)
  24
 • Szerokość (cm)
  24
 • Symbol
  LNZ-04-1
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Narożnik Creativa LNZ-04-1

Każdy z naszych Klientów w bardzo łatwy i szybki sposób dzięki tak niepozornemu detalowi, jakim jest narożnik Creativa LNZ-04-1 może odmienić swoje wnętrze nie do poznania. Tego typu sztukateria jest wykorzystywana, by nadać ostateczny wygląd remontowanemu pomieszczeniu.

Sztukaterię w postaci narożnika do listew Creativa LNZ-04-1 kierujemy do Państwa nie tylko jako element dekoracyjny, który każdej aranżacji doda elegancji oraz nadzwyczajnie ekskluzywnego wyglądu. Jest to bowiem produkt o wysokiej wartości użytkowej i funkcjonalnej. Odgrywa bardzo ważną rolę, która polega na maskowaniu nieestetycznie wyglądających, zaburzających całościową kompozycję mankamentów. Oznacza to, że zakrywa wszelkiego rodzaju łączenia listew, których używają Państwo do wykończenia aranżacji. Zadbaliśmy o to, by wzornictwo narożników LNZ-04-1 z linii Creativa było jak najbardziej uniwersalne i ponadczasowe. Pozwala to na zainstalowanie produktu w różnego rodzaju stylizacjach, od klasycznych, po ekstrawaganckie i nowoczesne.

Szerokie zastosowanie Creativa LNZ-04-1

Oferowane na www.maszwnetrze.pl narożniki do listew takie jak Creativa LNZ-04-1 mogą Państwo wykorzystać na przykład w celu dodania eleganckiego detalu do aranżowanego pomieszczenia, ale nie tylko! Nasze produkty są stworzone, by pełnić funkcję zarówno estetyczną, jak i użytkową, która polega na maskowaniu powstałych podczas remontu niedociągnięć, przez które odnawiane wnętrze straciłoby na prezencji i wartości wizualnej.

Ułatwieniem dla wielu Klientów, którzy nie znają się na projektowaniu i aranżacji wnętrz, jest to, iż wzornictwo narożników z linii Creativa jest niezwykle uniwersalne, co pozwala na wtopienie ich w każdego rodzaju stylistykę. Bez względu na charakter pokoju, w jakim znajdą się narożniki Creativa LNZ-04-1 pomieszczenie zyska niepowtarzalny charakter, który wprawi w osłupienie najbardziej wymagających i zwracających szczególną uwagę na detale gości.

Creativa – precyzja w każdym calu

Perfekcja oraz idealne wykonanie narożników Creativa LNZ-04-1 jest zasługą użycia odpowiednio dobranych i wyselekcjonowanych pod względem właściwości oraz trwałości materiałów. Ponadto, nowoczesna technologia oraz pokrycie dekoracyjnych narożników do listew Creativa LNZ-04-1 powłoką ochronną daje gwarancję niezmienności wyglądu przez wiele lat.

Ozdobne narożniki z linii Creativa, również wspomniany model LNZ-04-1, w wyniku pokrycia powłoką odporną na wilgoć oraz mechaniczne uszkodzenia są niebywale trwałe. Wytrzymałość na uderzenia eliminuje wszelkiego rodzaju zniszczenia, jakie mogłyby mieć miejsce podczas montażu narożnika dekoracyjnego. Odporność na kontakt z wilgocią natomiast pozwala czyścić narożniki, konserwować je i dbać o jak najlepiej prezentujący się wygląd.

Creativa LNZ-04-1 – montaż w mgnieniu oka

W ofercie naszego sklepu www.maszwnetrze.pl prezentujemy kleje montażowe Creativa by Cezar C300 oraz Creativa by Cezar C310 do łączeń, za pomocą których w kilka chwil odmienią Państwo dane pomieszczenie. Montaż ozdobnych narożników Creativa LNZ-04-1 nie może być łatwiejszy! Nasze elementy sztukateryjne są zaprojektowane tak, by umożliwić Państwu samodzielną ich instalację. Da to nie tylko ogromną satysfakcję wynikającą z wkładu własnego w rearanżację przestrzeni, ale pozwoli zaoszczędzić pewną sumę pieniędzy, która miałaby zostać przeznaczona na wynajęcie drogiej ekipy remontowej.

Potrzebują Państwo fachowej porady?

Nasza firma ma długoletnie doświadczenie w sprzedaży sztukaterii dekoracyjnej, toteż wiedza na temat produktów jest u nas priorytetem. Jeśli więc zmagają się Państwo z jakimikolwiek pytaniami bądź wątpliwościami dotyczącymi zakupu, wyboru lub informacji na temat danych produktów, w tym narożników Creativa LNZ-04-1 to zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Jesteśmy tu, by pomóc Państwu dokonać właściwego wyboru, który pozwoli odmienić Wasze wnętrze w nieoczekiwanie prosty sposób!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii: