• -8%

Creativa LNZ-04 Listwa ścienna zdobiona

72,80 zł 66,97 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 66.97 zł

Opis produktu

Sztukateria w postaci listwy ściennej Creativa LNZ-04 to detal wykończenia stylizacji wnętrza, który sprawi, że cała aranżacja zacznie być charakterna. Ozdobna listwa ścienna Creativa LNZ-04 to sztukateria gotowa do pomalowania, wyróżniająca się wytrzymałością, jak i również odpornością na wilgoć. Produkt idealnie pasuje do nowoczesnych, a także stylizowanych stylizacji wnętrz.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5.1
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  1.9
 • Symbol
  LNZ-04
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna zdobiona Creativa LNZ-04

Ścienne listwy to akcenty ozdobne, na które chętnie decydują się projektanci oraz dekoratorzy pomieszczeń. Korzystają z tego rodzaju sztukaterii do urozmaicenia wystroju aranżacji, czy też stworzenia efektu trójwymiarowości na wybranej powierzchni. Za sprawą ściennych listew w prosty oraz ekspresowy sposób nadaje się pomieszczeniu majestatycznego oblicza. Warto zaznaczyć, że, prezentowane zdobione listwy dopasują się nie tylko do wnętrz o stylu tradycyjnym, ale również eklektycznym.

Zdobiona listwa ścienna Creativa LNZ-04 to produkt znajdujący się w naszej ofercie listew zdobionych. Tego rodzaju akcenty w niezwykle harmonijny sposób dostosują się do praktycznie każdego wnętrza niezależnie od stylizacji aranżacji. Creativa LNZ-04 ozdobi ścianę, zakrywając końcówki tapety, czy niedoskonałości po malowaniu. Model ten sprawi, że wnętrze, stanie się wykończone a zarazem elegancko podkreślone.

Najwyższej jakości detali listwa ścienna Creativa LNZ-04

Znajdująca się w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl listwa ścienna ozdobna Creativa LNZ-04 jest wytwornym akcentem sztukateryjnym, odświeżającym styl wnętrza. Stosowanie właściwych materiałów oraz wysoko rozwiniętej technologii przyczynia się do tego, że listwa ścienna LNZ-04 Creativa utrzymuje swoje parametry, a także aspekt wizualny przez długi czas. Model dodaje zatem ponadczasowego charakteru, zachwycając domowników, jak i również odwiedzających gości. Co więcej, na solidność przedstawianej ściennej listwy nie mają wpływu zewnętrzne czynniki. LNZ-04 Creativa zapewne spełni zatem wszystkie aspekty jakościowe, wizualne, a także cenowe, stając się przykuwającym wzrok detalem, dopełniającym aranżację.

Creativa LNZ-04 to listwa ścienna, która spełni wszelkie aspekty wizualne i jakościowe

LNZ-04 Creativa to dekoracyjna listwa ścienna, która jest wyprodukowana przy utrzymaniu doskonałej precyzji akcentów z wysokiej jakości materiałów. Z tego powodu produkt LNZ-04 Creativa zdobi wnętrze w oryginalny sposób, efektownie prezentując się na wybranej ścianie lub innej powierzchni.

Listwa ścienna Creativa LNZ-04 będzie fenomenalnym sposobem na wyróżnienie wybranego pomieszczenia, gdyż wyróżnia się odpowiednią wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto Creativa LNZ-04 jest bardzo wytrzymała na wodę, co pozwala na zamontowanie produktu w miejscach takich jak kuchnie czy łazienki.

Listwa ścienna LNZ-04 Creativa - łatwość montażu

Ścienną listwę Creativa LNZ-04 charakteryzuje niesamowicie prosty sposób instalacji, który nie będzie stanowić większych problemów szczególnie dla osób, które niezbyt orientują się w pracach remontowych. LNZ-04 Creativa to model o niewielkiej masie. Umożliwia to zamocowanie do powierzchni przy zastosowaniu znajdujących się w naszej ofercie klejów: kleju montażowego Creativa by Cezar C300 i kleju na łączenia listew Creativa by Cezar C310. Za sprawą tych klejów montaż zdobionej listwy ściennej Creativa LNZ-04 jest bardzo szybki.

Fachowe doradztwo przy zakupie listew dekoracyjnych

Dobór pasującego detalu ozdobnego, w tym LNZ-04 Creativa niekiedy wiąże się z niepewnością oraz rozmaitymi wątpliwościami. Za sprawą naszej obszernej wiedzy dotyczącej wszystkich produktów dostępnych w sklepie www.maszwnetrze.pl, jak i doświadczeniu z elementami sztukaterii nasi fachowcy udzielą odpowiedzi na każde zadane pytanie dotyczące zakupu właściwego produktu i właściwościami. Co więcej, z przyjemnością udzielimy porady dotyczące mocowania listwy ściennej Creativa LNZ-04, jak i również innych produktów dostępnych w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: