Dunin BBP-061 Listwa przypodłogowa

48,78 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 48.78 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa Dunin BBP-061 stanowi wyjątkowy element wykończenia, wykonany z trwałego i odporowego materiału POLYSTAR, przeznaczony do zastosowań wewnątrz pomieszczeń. Jej montaż jest niezwykle prosty, umożliwiający zarówno klejenie, spoinowanie, jak i malowanie farbami do wnętrz. Posiada idealnie gładką powierzchność o równych krawędziach, nie wymagającą dodatkowego zabezpieczania przed wilgocią ani czasochłonnego gruntowania.

Listwa jest wyjątkowo trwała, nie ulega pęknięciom, co ułatwia samodzielny montaż, a także umożliwia dyskretny przeprowadzanie przewodów elektrycznych, nie prowadząc do wysuszenia pomieszczeń, rozsychania się, pylenia ani kruszenia wraz z upływem czasu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  0.9
 • Symbol
  BBP-061
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Materiał
  Polistyren
 • Zalecany klej
  WS FIXER
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa BBP-061

Listwy przypodłogowe Dunin BBP-061, wyprodukowane z trwałego materiału POLYSTAR, wyróżniają się łatwym montażem. Przy przycinaniu, można korzystać z tradycyjnych narzędzi ręcznych, a do przyklejania zaleca się użycie kleju WS FIXER lub WS MDFIX, w zależności od rodzaju listwy. Po zainstalowaniu, elementy można skutecznie zespolić, stosując spoiny WS JOINER, WS FIBER FILLER lub WS AQUA JOINER, dostosowując wybór do warunków wilgotności. Po odpowiednim przygotowaniu powierzchni, można je pomalować farbami przeznaczonymi do wnętrz. Listwy są łatwe w pielęgnacji i nie potrzebują dodatkowego zabezpieczania.

BBP-061 w domu

Listwy przypodłogowe Dunin BBP-061to zarówno praktyczne, jak i estetyczne elementy wykończenia wnętrza, które wpasowują się w jego design i podkreślają piękno podłogi. Pełnią kluczową rolę ukrywając kable, przewody elektryczne i zasłaniając szczeliny dylatacyjne, co jest istotne przy montażu paneli lub parkietu.

Ich głównym celem jest nie tylko aspekt dekoracyjny, ale również zabezpieczenie ścian przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi i wyrównanie nierówności na styku ściany i podłogi. Propozycja BBP-061 podkreśla urodę podłogi, jednocześnie sprawnie maskując wszelkie kable i przewody, co czyni je znakomitym wyborem do różnorodnych wnętrz, nadając im osobisty charakter.

Montaż listwy przypodłogowej Dunin

Dzięki solidnemu wykonaniu i nowoczesnej technologii, listwa przypodłogowa BBP-061 jest odporna na uszkodzenia, zachowując swój wygląd przez wiele lat. Wszystkie jej cechy czynią ją wyjątkowym elementem dekoracyjnym, spełniającym wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują najwyższej jakości wykończenia wnętrza.

Proces montażu jest niezwykle prosty, a produkt jest łatwy w utrzymaniu i nie wchłania wilgoci. Przed malowaniem zaleca się dokładne przestrzeganie zaleceń producenta oraz dostosowanie rodzaju kleju, fugi i metody malowania do konkretnych elementów i warunków panujących w pomieszczeniu.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

MID DON

37,40 zł za szt. brutto
Kolekcja mozaik kamiennych MID DON producenta DUNIN stanowi zaskakujące ...