Zakończenie prawe Lamelli Largo Dąb Szary L0303R Mardom Decor

26,82 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 26.82 zł

Opis produktu

Zakończenie prawe Lamelli Dąb Szary L0303R Mardom Decor z kolekcji Largo zapewni doskonałe zwieńczenie lameli Dąb Szary L0303. Produkt został stworzony z materiału jakim jest Polimer HD przy użyciu innowacyjnej technologii ScratchShield, gwarantującej całkowite utwardzenie powierzchni. Zakończenie prawe Lamelli Largo Dąb Szary L0303R Mardom Decor cechuje się zatem dużą odpornością na uszkodzenia, a także działanie wilgoci.

Do lameli Lamelli Largo Dąb Szary L0303 Mardom Decor mamy również zakończenie lewe L0303L.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  5.6
 • Grubość (cm)
  2
 • Kolekcja
  Largo
 • Powłoka
  Dąb Szary
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe Lamelli Largo Dąb Szary L0303R Mardom Decor

Zakończenie prawe L0303R do lameli z kolekcji Lamelli Largo Dąb Szary L0303 zagwarantuje perfekcyjne wykończenie zaplanowanej dekoracji. Tworzone przez markę Mardom Decor lamele są odpowiedzią na najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Doskonałe wykonanie prawego zakończenia L0303R, jak również samych lameli i ich przemyślana forma w połączeniu z wysoką wytrzymałością sprawia, że są to ozdoby wyróżniające się na rynku.

Niezwykła wytrzymałość lameli ściennych i zakończeń prawych Mardom Decor L0303R

Lamele ścienne Mardom Decor, w tym zakończenie prawe Lamelli Largo Dąb Szary L0303R to dekoracje do wnętrz, które z łatwością mogą być wykorzystane w dowolnym pomieszczeniu. Projektanci z miłą chęcią stosują lamele ścienne i zakończenie prawe L0303R Mardom Decor dla wyróżnienia miejsc komercyjnych, restauracji, handlowych, albo domów. Dzieje się tak za sprawą użycia przy ich produkcji wysokiej jakości tworzywa, jakim jest Polimer HD. Zakończenie prawe lameli ściennych L0303R Mardom Decor Largo jest więc odporne na działanie wilgoci, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield posiada również utwardzoną maksymalnie powierzchnię, co znacznie pozwala na zastosowanie ich razem z lamelami ściennymi L0303 w każdym pomieszczeniu, bez obaw o ich trwałość.

Zakończenie prawe lameli ściennych do wnętrz z charakterem - Lamelli Largo Dąb Szary L0303R Mardom Decor

Ścienne lamele zwieńczone dedykowanymi zakończeniami, w tym L0303R Mardom Decor od jakiegoś czasu zadomowiły w aranżacjach, gdyż fenomenalnie odnajdują się w każdym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono urządzone. W szczególności produkt Lamelli Largo Dąb Szary Mardom Decor L0303 razem z prawym zakończeniem, którego design oraz uniwersalność świetnie będą prezentować się we wnętrzach modern, loftowych, jak i również eleganckich. Zadbana w szczegółach konstrukcja, wykorzystanie wysokiej jakości tworzyw, czy też modna kolorystyka powodują, że lamele Lamelli Largo razem z prawym zakończeniem Mardom Decor L0303R będą ozdobą, zdecydowanie dodającą polotu dowolnemu pomieszczeniu.

Praktyczność prawego zakończenia do lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Szary L0303R Mardom Decor

Lamele ścienne z serii Lamelli Largo Mardom Decor oraz prezentowane dedykowane prawe zakończenie L0303R Mardom Decor pełnią głównie rolę dekoracyjną. Jednak nie można zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne Lamelli Largo Dąb Szary Mardom Decor dają efekt redukcji dźwięków, co pozwala na eliminację echa w pomieszczeniu. Co oznacza, że lamele ścienne mogą odrobinę stłumić wydobywające się z pokoju, czy też lokalu dźwięki, podnosząc wygodę przebywających w nim osób.

Inną rolą ściennych lameli Lamelli Largo Dąb Szary wykończonych prawym zakończeniem L0303R Mardom Decor jest także możliwość wyznaczenia za ich pomocą stref użytkowych w każdym pomieszczeniu. Ich ponadczasowy, aczkolwiek rzucający się w oko wygląd świetnie sprawdzi się w zaakcentowaniu podziału wnętrza na strefy. Wyznaczenie strefy jadalnianej, czy podkreślenie miejsca relaksu w salonie to wyłącznie propozycje. Szczerze mówiąc ze ściennymi lamelami Mardom Decor L0303 nie ma pod tym względem ograniczeń.

Mocowanie zakończenia prawego lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Szary L0303R Mardom Decor

Ścienne lamele Mardom Decor z serii Lamelli Largo to produkty bardzo proste w montażu. Można je w dowolny sposób dopasowywać do rozmiarów powierzchni, na której będą zamocowane poprzez połączenie kilku sztuk lameli. Zaletą jest także ich optymalna długość wynosząca 270 cm, która umożliwia montaż od podłogi do samego sufitu bez tworzenia nieestetycznych łączeń. Co więcej, z łatwością można je przycinać do określonych wymiarów. Do perfekcyjnego wykończenia ściennych lameli Lamelli Largo Dąb Szary świetnie spisze się prezentowane prawe L0303R.

Sposób montażu L0303R również nie należy do skomplikowanych, gdyż jest bezproblemowy, bardzo szybki i czysty przy użyciu kleju Mardom Decor.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom z serii Lamelli Largo?

Jeżeli pojawią się wątpliwości albo pytania dotyczące zakupu odpowiednich lameli ściennych Lamelli Largo, w tym zakończenia prawego Dąb Szary L0303R marki Mardom Decor to zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą. Jesteśmy przekonani, że za sprawą doświadczenia naszej obsługi możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z zakupem modelu Largo Mardom Decor L0303R czy też każdego innego produktu dostępnego w ofercie naszego sklepu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: