Lamelli Stretto Dąb Klasyczny L0106 Mardom Decor

81,29 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 81.29 zł

Opis produktu

Lamel ścienny Lamelli Dąb Klasyczny Mardom Decor L0106 z kolekcji Stretto jest rewelacyjnym pomysłem na urozmaicenie aranżacji np. nowoczesnych. Produkt został stworzony przy użyciu nowoczesnej technologii ScratchShield z tworzywa jakim jest Polimer HD. Oznacza to, że ścienny lamel Lamelli Stretto Dąb Klasyczny Mardom Decor L0106 jest niezwykle odporny na wgniecenia, czy też działanie wilgoci.

Lamel ścienny Mardom Decor L0106 jest produktem polskiej produkcji. Dostępny jest również w innych odcieniach drewna.

Do lameli Lamelli Stretto Dąb Klasyczny L0106 Mardom Decor posiadamy też zakończenie prawe L0106R i zakończenie lewe L0106L.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  12
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Stretto
 • Powłoka
  Dąb Klasyczny
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Stretto Dąb Klasyczny L0106 Mardom Decor

Ścienne lamele L0106 z serii Lamelli Stretto to odpowiedź Mardom Decor na teraźniejsze trendy w aranżacji wnętrz. Perfekcyjne wykonanie lameli ściennych L0106 i ich właściwie zaprojektowana forma wraz z ponadprzeciętną wytrzymałością powoduje, że są to lamele odznaczające się na tle konkurencyjnych.

Ponadprzeciętna trwałość lameli ściennych Mardom L0106

Lamele ścienne L0106 Mardom Decor to ozdoba do aranżacji, która z łatwością może być zastosowana w każdym pomieszczeniu. Architekci wnętrz z chęcią stosują lamele ścienne L0106 Mardom Decor dla wyróżnienia przestrzeni komercyjnych, restauracji, handlowych, jak i również mieszkań. Dzieje się tak za sprawą zastosowania przy ich produkcji wysokiej jakości tworzywa, w postaci Polimeru HD. Lamele ścienne L0106 Mardom Decor Stretto są więc odporne na działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield posiadają również maksymalnie utwardzoną powierzchnię, co znacznie pozwala na ich zastosowanie w niejednym wnętrzu, bez troski o ich prezencję.

Lamele ścienne do wnętrz z charakterem

Lamele ścienne od jakiegoś czasu zadomowiły we wnętrzach, gdyż doskonale odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu jest ono zaaranżowane. Szczególnie produkt Lamelli Stretto Dąb Klasyczny L0106 Mardom Decor, którego design oraz uniwersalność świetnie zaprezentują się we wnętrzach w stylu loft, modern, czy też glamour. Przemyślana forma, wykorzystanie najwyższej jakości tworzyw, jak i również ponadczasowa kolorystyka sprawiają, że lamele Lamelli Stretto L0106 Mardom Decor będą dekoracją, zdecydowanie dodającą charakteru każdemu pomieszczeniu.

Praktyczność lameli ściennych Mardom Decor L0106

Lamele ścienne Lamelli Stretto L0106 Mardom Decor przede wszystkim pełnią funkcję ozdobną. Jednak nie można zapomnieć o możliwości izolacji akustycznej. Ścienne lamele z serii Lamelli Stretto Mardom Decor dają efekt redukcji dźwięków, dzięki czemu możliwe jest eliminację echa w pomieszczeniu. Oznacza to, że lamele ścienne mogą odrobinę wygłuszyć wydobywające się z pokoju, czy też innego lokalu dźwięki, podnosząc komfort przebywających w nim osób.

Inną funkcją lameli ściennych Lamelli Stretto L0106 Mardom Decor jest również możliwość wyznaczenia za ich pomocą stref użytkowych w dowolnym pomieszczeniu. Ich prosty, a jednak rzucający się w oko design doskonale sprawdzi się w wyróżnieniu podziału pomieszczenia na strefy. Wyznaczenie strefy jadalnianej, czy podkreślenie strefy odpoczynku w salonie to wyłącznie nasze propozycje. Szczerze mówiąc ze ściennymi lamelami L0106 Mardom Decor nie istnieją ograniczenia w stylizacji pomieszczeń.

Montaż lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Klasyczny L0106 Mardom Decor

Lamele ścienne L0106 Mardom Decor z kolekcji Lamelli Stretto to produkty niezwykle łatwe w zamocowaniu. Można je dowolnie dopasowywać do wymiarów danej powierzchni, na której będą zamontowane poprzez łączenie kilku sztuk lameli. Zaletą jest także ich doskonała długość wynosząca 270 cm, która umożliwia montaż od podłogi do sufitu bez tworzenia nieestetycznych łączeń. Dodatkowo bez trudu można je przycinać do określonych rozmiarów. Sam sposób montażu L0106 również nie należy do skomplikowanych, ponieważ jest bezproblemowy, bardzo szybki i czysty z wykorzystaniem kleju Mardom Decor.

Masz pytania odnośnie do lameli ściennych Mardom z kolekcji Lamelli Stretto?

Jeżeli pojawią się pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru odpowiednich ściennych lameli, w tym Lamelli Stretto Dąb Klasyczny L0106 marki Mardom Decor to zachęcamy do skontaktowania się z naszą obsługą sklepu. Jesteśmy pewni, że dzięki doświadczeniu naszej obsługi możemy rozwiać wszystkie wątpliwości związane z zakupem modelu Stretto L0106 Mardom Decor czy też dowolnego produktu dostępnego w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: