Zakończenie prawe Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306R Mardom Decor

26,82 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 26.82 zł

Opis produktu

Zakończenie prawe Lamelli Dąb Klasyczny L0306R Mardom Decor z kolekcji Largo zapewni perfekcyjne zwieńczenie lameli Dąb Klasyczny L0306. Model jest wyprodukowany z materiału jakim jest Polimer HD przy zastosowaniu technologii ScratchShield, zapewniającej maksymalne utwardzenie powierzchni. Zakończenie prawe Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306R Mardom Decor charakteryzuje się więc dużą trwałością na uszkodzenia, czy też wilgoć.

Do lameli Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306 Mardom Decor mamy również zakończenie lewe L0306L.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  5.6
 • Grubość (cm)
  2
 • Kolekcja
  Largo
 • Powłoka
  Dąb Klasyczny
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306R Mardom Decor

Zakończenie prawe L0306R do lameli z serii Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306 zapewni perfekcyjne wykończenie zaplanowanej aranżacji. Prezentowane w ofercie naszego sklepu lamele są odpowiedzią na obecne trendy w stylizacji pomieszczeń. Perfekcyjne wykonanie prawego zakończenia L0306R, jak i samych lameli ściennych oraz ich właściwie zaprojektowana forma w połączeniu z ponadprzeciętną wytrzymałością sprawia, że są to dekoracje wyróżniające się na rynku.

Niezwykła trwałość lameli ściennych i zakończeń prawych Mardom Decor L0306R

Ścienne lamele Mardom Decor, w tym zakończenie prawe Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306R to ozdoby do wnętrz, które z powodzeniem mogą być wykorzystane w dowolnym pomieszczeniu. Dekoratorzy z chęcią stosują ścienne lamele i zakończenie prawe L0306R Mardom Decor dla urozmaicenia przestrzeni komercyjnych, hotelowych, sklepowych, jak i również mieszkań. Jest to spowodowane zastosowaniem przy ich tworzeniu wysokiej jakości materiału, w postaci Polimeru HD. Zakończenie prawe lameli ściennych Mardom Decor L0306R Largo jest zatem odporne na wilgoć, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield posiada także utwardzoną maksymalnie powierzchnię, co znacznie pozwala na zastosowanie ich wraz z lamelami ściennymi L0306 w niejednym pomieszczeniu, bez obaw o ich prezencję.

Zakończenie prawe lameli ściennych do stylowych aranżacji - Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306R Mardom Decor

Lamele ścienne wykończone dedykowanymi zakończeniami, w tym L0306R Mardom Decor od jakiegoś czasu zagościły w aranżacjach, gdyż świetnie odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu zostało ono urządzone. Szczególnie model Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306 Mardom Decor razem z zakończeniem prawym, którego forma oraz uniwersalność świetnie będą prezentować się we wnętrzach modern, loftowych, jak i również eleganckich. Zadbana w szczegółach forma, zastosowanie wysokiej jakości tworzyw, a także modna kolorystyka sprawiają, że lamele Lamelli Largo w połączeniu z prawym zakończeniem L0306R Mardom Decor są ozdobą, zdecydowanie dodającą niezwykłości dowolnemu wnętrzu.

Praktyczność prawego zakończenia do ściennych lameli Lamelli Largo Dąb Klasyczny - L0306 Mardom Decor

Ścienne lamele z kolekcji Lamelli Largo Mardom Decor oraz prezentowane dedykowane prawe zakończenie Mardom Decor L0306R pełnią głównie rolę dekoracyjną. Jednak nie można zapomnieć o możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne Lamelli Largo Dąb Klasyczny Mardom Decor dają efekt redukcji dźwięków, dzięki czemu możliwe jest zmniejszenie echa wewnątrz pomieszczeń. Co oznacza, że lamele ścienne mogą odrobinę stłumić wydobywające się z mieszkania, czy też innego lokalu dźwięki, podnosząc komfort osób w nim przebywających.

Inną funkcją lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Klasyczny zwieńczonych prawym zakończeniem L0306R Mardom Decor jest także możliwość wyróżnienia za ich pomocą stref użytkowych w niejednym wnętrzu. Ich ponadczasowy, a jednak zauważalny dla oka design doskonale sprawdzi się w wyróżnieniu podziału pomieszczenia na strefy. Wyznaczenie strefy jadalnianej, czy podkreślenie strefy odpoczynku w salonie to wyłącznie propozycje. Szczerze mówiąc z lamelami ściennymi Mardom Decor L0306 nie ma pod tym względem ograniczeń.

Mocowanie zakończenia prawego lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306R Mardom Decor

Lamele ścienne Mardom Decor z kolekcji Lamelli Largo to produkty bardzo łatwe w montażu. Można je dowolnie dopasowywać do wymiarów powierzchni, na której mają być zamontowane poprzez łączenie kilku segmentów lameli. Zaletą jest również ich doskonała długość wynosząca 270 cm, która umożliwia montaż od podłogi do sufitu bez tworzenia łączeń. Dodatkowo bez trudu można je przycinać do potrzebnych rozmiarów. Do idealnego wykończenia lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Klasyczny doskonale sprawdzi się dedykowane prawe L0306R.

Montaż L0306R również nie należy do skomplikowanych, ponieważ jest bezproblemowy, szybki oraz bardzo czysty przy użyciu kleju Mardom Decor.

Masz pytania odnośnie do lameli ściennych Mardom z serii Lamelli Largo?

Jeżeli pojawią się wątpliwości lub pytania związane z zakupem odpowiednich lameli ściennych Lamelli Largo, w tym zakończenia prawego Dąb Klasyczny L0306R marki Mardom Decor to zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą sklepu. Jesteśmy przekonani, że dzięki doświadczeniu naszych specjalistów możemy odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące zakupu modelu Largo L0306R Mardom Decor czy też innego produktu dostępnego w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: