• -8%

Creativa LGG-05 Listwa gzymsowa

131,09 zł 120,60 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 120.60 zł

Opis produktu

Klasyczna listwa gzymsowa LGG-05 to gustowny detal wykończeniowy, który uwydatni elegancki charakter wnętrza, ukrywając nieestetyczne nierówności widoczne przy suficie. Doskonale prezentuje się w różnego rodzaju aranżacjach. Creativa LGG-05 jest listwą gzymsową, którą można pomalować farbą wodną. Jest nietoksyczna, odporna na zmywanie, trwała i lekka, dzięki czemu jest prosta w montażu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  9.5
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  10.5
 • Symbol
  LGG-05
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa Creativa LGG-05

Listwa gzymsowa LGG-05 Creativa jest przepiekną sufitową listwą, która stanowi perfekcyjne wykończenie wnętrz. Ogromną zaletą listwy LG-31 sufitowej jest to, że pasuje ona do każdej stylizacji, przede wszystkim z powodu opracowanych w perfekcyjnym stopniu detalom oraz całej prezentacji modelu. Można zastosować listwę Creativa LGG-05 zarówno w pokoju, przedpokoju, czy też łazience. Niezależnie od tego, jaki styl dominuje w naszym mieszkaniu, gzymsowa listwa Creativa LGG-05 będzie pasowała rewelacyjnie.

Niespotykane wykonanie listwy sufitowej Creativa LGG-05

Dzięki materiałowi, z którego stworzona jest listwa sufitowa LGG-05 Creativa, mamy gwarancję, że model będzie odporny i solidny. Poliuretan gwarantuje podwyższoną odporność na uderzenia, zarysowania, czy też inne uszkodzenia listwy gzymsowej. Ponadto, Creativa listwa sufitowa LGG-05 jest wytrzymała na wilgoć, dlatego nie ma mowy o problemie z wykorzystaniem jej nawet w łazienkach.

Wytrzymałość gzymsowej listwy LGG-05 Creativa i perfekcyjność detali

Listwa sufitowa Creativa LGG-05, pomimo, że jest wysoce odporna, mocna i solidnie wykonana, nie sprawia problemów w czasie mocowania. Przymocowanie jej do styku ścian i sufitu nie będzie wymagało żadnych specjalnych narzędzi, ponieważ niewielkiej wagi listwa LGG-05 Creativa to banalnie nieskomplikowany w montażu detal dekoracyjny.

Majestatyczna listwa gzymsowa Creativa LGG-05

Szukając naprawdę wartej uwagi wykończeniowej listwy salonowej, przedpokoju, czy łazienki, należy zwrócić uwagę na dekoracyjną gzymsową listwę Creativa LGG-05, z racji tego, że jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego wielbiciela sztukaterii. Efektowna listwa jest dekoracyjna, zatem będzie to doskonały element zdobniczy, który udekoruje i doda elegancji każdemu pomieszczeniu. Dodatkowo sufitowa listwa LGG-05 stanowi niewątpliwy element wykańczający otoczenie. Po zakończeniu remontu, śmiało można przymocować listwę gzymsową Creativa LGG-05, aby zamaskować szczeliny, niepożądanie widoczne mankamenty malowania, uszczerbki na styku sufitu i ścian, a także wszystkie inne wady.

Sufitowa listwa LGG-05 Creativa to produkt przygotowany do pomalowania

Sufitowa listwa Creativa LGG-05 wyprodukowana jest również po to, by sprawić, że pomieszczenie będzie prezentować się ekskluzywnie oraz gustownie. Gzymsowa listwa fabrycznie została pokryta białym podkładem, a więc jest gotowa do pomalowania każdą farbą na bazie wody wpisze się do wybranej przez siebie kolorystyki wnętrza. Nie ma znaczenia, czy salon, kuchnia albo korytarz zaprojektowane są w stylu tradycyjnym, czy też nowoczesnym, oryginalnym oraz nietypowym, listwa sufitowa Creativa LGG-05 nie będzie różniła się od reszty wyposażenia. Listwa gzymsowa Creativa LGG-05 będzie zatem doskonała w każdym miejscu, gdzie pragniemy uzyskać wyjątkowy efekt we wnętrzu.

Listwa sufitowa Creativa LGG-05 to szybki sposób montażu

Producent listwy wykończeniowej sufitowej Creativa LGG-05, dopracował najmniejszy detal dekoru. Najistotniejsze elementy listwy dekoracyjnej Creativa LGG-05 są dopieszczone do perfekcji, tak więc jest to sztukateria, spełniająca wszelkie wymagania. Nie można zapomnieć także o doskonałym wzornictwie, wielkości oraz niedużej wadze sufitowej listwy marki Creativa Creativa LGG-05. Jej proporcje są dokładnie przemyślane, by gzymsowa listwa dekoracyjna była bardzo łatwa w zamontowaniu również dla tych, którzy nie mają wiedzy o montażu listew sufitowych.

Banalnie nieskomplikowany sposób montażu sufitowej listwy LGG-05 Creativa

W celu lepszego trzymania się produktu, producent zaleca zastosować odpowiednie kleje jak montażowy klej Creativa C300 Cezar oraz klej do łączeń klej do łączeń C310 Creativa by Cezar, który nie tylko przyklei gzymsową listwę do powierzchni, ale również zapewni jej solidne przyczepienie się do powierzchni. Dzięki zastosowaniu dedykowanych klejów do montażu listew, LGG-05 listwa gzymsowa Creativa będzie w wyjątkowy sposób dekorować wnętrze przez wiele lat.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: