• -8%

Creativa LGG-31 Listwa gzymsowa

345,77 zł 318,11 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 318.11 zł

Opis produktu

Gustowna listwa gzymsowa z serii Creativa LGG-31 to wyraz cudownych sztukateryjnych dekoracji. Może zostać pomalowana na dowolny kolor, farbą do wnętrz, przez co będzie doskonale kontrastować z wszelką różnorodnością w płaszczyźnie kolorystyki ścian. Co więcej, jest łatwa do zamontowania, bardzo lekka, twarda, niepalna oraz nietoksyczna, a także jest odporna na zmywanie, wilgoć, czy też uderzenia. Listwa Creativa LGG-31 tworzy element sztukaterii, który uwydatni najlepsze cechy każdej stylizacji wnętrza.

Opis

 • Wysokość (cm)
  13
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  21
 • Symbol
  LGG-31
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa LGG-31 Creativa

Listwa gzymsowa LGG-31 Creativa jest listwą dekoracyjną sufitową, stanowiąca oszałamiające wykończenie aranżacji. Wielkim atutem listwy LGG-31 sufitowej jest to, że z łatwością dopasowuje się do dowolnej stylizacji, przede wszystkim z powodu opracowanych w perfekcyjnym stopniu szczegółom oraz ogólnej prezentacji listwy. Bez przeszkód można zastosować listwę Creativa LGG-31 zarówno w pokoju, korytarzu, czy też kuchni. Bez względu na to, jaki styl przeważa w naszym domu, gzymsowa listwa Creativa LGG-31 będzie pasowała fenomenalnie.

Trwałość sufitowej listwy LGG-31 Creativa

Dzięki materiałowi, z którego wykonana została listwa Creativa LGG-31, otrzymujemy zapewnienie, że model będzie odporny i solidny. Poliuretan gwarantuje podwyższoną odporność na uderzenia, otarcia, jak i inne uszkodzenia listwy gzymsowej. Nadto, listwa sufitowa Creativa LGG-31 jest wytrzymała na wilgoć, co sprawia, że nie ma mowy o problemie z wykorzystaniem jej również w kuchniach.

Wytrzymałość listwy gzymsowej Creativa LGG-31 i perfekcyjność szczegółów

Creativa listwa sufitowa LGG-31, choć jest niezwykle odporna, trwała i solidnie wykonana, nie doprowadza do problemów podczas mocowania. Przymocowanie listwy do styku sufitu i ścian nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, ponieważ listwa o niewielkiej wadze, LGG-31 Creativa to wyjątkowo prosty w montażu detal upiększający.

Ponadczasowa listwa gzymsowa Creativa LGG-31

W poszukiwaniu naprawdę dobrej listwy wykończeniowej do pokoju, przedpokoju, czy łazienki, należy zwrócić uwagę na ozdobną gzymsową listwę Creativa LGG-31, ponieważ jest to idealna propozycja dla każdego wielbiciela sztukaterii. Listwa jest ozdobna, zatem będzie to doskonały motyw zdobniczy, który udekoruje i nada charakteru każdemu wnętrzu. Ponadto sufitowa listwa LGG-31 będzie stanowić niewątpliwy akcent wykańczający aranżację. Po zakończeniu remontu, śmiało można przymocować gzymsową listwę Creativa LGG-31, aby zamaskować szczeliny, mało efektowne nierówności malowania, ubytki na styku ścian i sufitu, a także wszelkie inne niedoskonałości.

Listwa sufitowa Creativa LGG-31 to produkt gotowy do pomalowania

Listwa sufitowa Creativa LGG-31 wyprodukowana została także po to, aby sprawić, że wnętrze będzie wyglądać efektownie oraz gustownie. Gzymsowa listwa fabrycznie została pokryta podkładem w białym kolorze, a więc jest gotowa do pomalowania dowolną farbą bez rozpuszczalników wpisze się do niejednej aranżacji wnętrza. Nie ma znaczenia, czy salon, kuchnia lub sypialnia zaprojektowane są w stylu tradycyjnym, czy też nowoczesnym, oryginalnym oraz nietypowym, listwa sufitowa Creativa LGG-31 nie będzie różniła się od pozostałego wyposażenia. Gzymsowa listwa Creativa LGG-31 będzie zatem idealna w każdym miejscu, gdzie pragniemy uzyskać oryginalny efekt we wnętrzu.

Listwa sufitowa Creativa LGG-31 to banalnie prosty montaż

Producent wykończeniowej listwy gzymsowej Creativa LGG-31, zadbał o najmniejszy szczegół produktu. Najistotniejsze akcenty listwy ozdobnej Creativa LGG-31 są dopieszczone do perfekcji, tak więc jest to sztukateria, spełniająca wszystkie wymagania. Nie można zapomnieć także o doskonałym wzornictwie, rozmiarach oraz niewielkiej wadze sufitowej listwy marki Creativa LGG-31. Proporcje listwy są bardzo dobrze przemyślane, aby listwa gzymsowa była banalnie szybka w zamontowaniu również dla osób, które nie mają wiedzy o montażu listew sufitowych.

Wyjątkowo prosty sposób montażu sufitowej listwy LGG-31 Creativa

Aby model trzymał się jeszcze lepiej, producent wskazuje by wykorzystać odpowiednie kleje jak montażowy klej Creativa Expert oraz klej do łączeń Creativa by Cezar C310, który nie tylko doklei gzymsową listwę do powierzchni, ale także zapewni jej odpowiednie przytrzymanie się do styku sufitu i ścian. Dzięki użyciu specjalnych klejów do montażu listew, LGG-31 listwa gzymsowa Creativa będzie w wyjątkowy sposób zdobić wnętrze przez długie lata.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: