• -8%

Creativa LGG-22 Listwa gzymsowa

75,98 zł 69,91 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 69.91 zł

Opis produktu

Gzymsowa listwa LGG-22 uwydatni niejeden akcent wnętrza. Nadaje im eleganckiego wykończenia. Z łatwością ukryje mankamenty takie jak pęknięcia, nierówności czy też ubytki ścienne na styku ścian i sufitu. Gustowna listwa Creativa LGG-22 może zostać przymocowana w każdym pomieszczeniu, za pomocą kleju przeznaczonego właśnie do tych produktów. Jest bardzo lekka, łatwa w montażu i gotowa do pomalowania dowolną farbą wodną.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5.5
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  5.5
 • Symbol
  LGG-22
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa Creativa LGG-22

Gzymsowa listwa Creativa LGG-22 to listwa ozdobna sufitowa, która stanowi perfekcyjne wykończenie wnętrz. Wielkim atutem sufitowej listwy jest fakt, że z łatwością dopasowuje się do każdej aranżacji, a to z powodu opracowanych w perfekcyjnym stopniu szczegółom czy też całej prezencji listwy. Można zastosować listwę Creativa LGG-22 zarówno w salonie, holu, czy też łazience. Bez względu na to, w jakim stylu jest mieszkanie, listwa gzymsowa Creativa LGG-22 będzie pasowała doskonale.

Przepiękne wykonanie listwy sufitowej Creativa LGG-22

Za sprawą materiału, z jakiego wykonana została listwa Creativa LGG-22, otrzymujemy zapewnienie, że produkt będzie trwały i solidny. Poliuretan zapewnia dużą wytrzymałość na uderzenia, otarcia, a także przypadkowe uszkodzenia mechaniczne gzymsowej listwy. Nadto, listwa sufitowa Creativa LGG-22 jest odporna na wyższy stopień wilgotności, dlatego nie ma mowy o problemie z wykorzystaniem jej również w kuchniach.

Odporność listwy gzymsowej Creativa LGG-22 oraz perfekcyjność szczegółów

Creativa listwa sufitowa LGG-22, choć jest bardzo odporna, mocna i solidnie wykonana, nie sprawia problemów w czasie instalacji. Przymocowanie jej do narożników nie wymaga żadnych nadzwyczajnych umiejętności, gdyż niewielkiej wagi listwa LGG-22 Creativa to banalnie prosty w montażu akcent upiększający.

Elegancka listwa gzymsowa Creativa LGG-22

Poszukując naprawdę wartej uwagi listwy wykończeniowej do pokoju, listwy do przedpokoju, czy łazienki, warto zwrócić uwagę na ozdobną gzymsową listwę Creativa LGG-22, z racji tego, że jest to rewelacyjne rozwiązanie dla najbardziej wymagających miłośników sztukaterii. Efektowna listwa jest ozdobna, zatem będzie to idealny element zdobniczy, który udekoruje i nada charakteru każdemu wnętrzu. Ponadto sufitowa listwa LGG-22 stanowi niewątpliwy akcent wykańczający aranżację. Po ukończonym remoncie, śmiało można przymocować gzymsową listwę Creativa LGG-22, aby przysłonić szczeliny, mało efektowne mankamenty malowania, ubytki na styku sufitu i ścian, a także wszelkie pozostałe wady.

Listwa sufitowa Creativa LGG-22 to produkt przygotowany do malowania

Listwa sufitowa Creativa LGG-22 stworzona została także po to, aby spowodować, że pomieszczenie będzie wyglądać ekskluzywnie i gustownie. Gzymsowa listwa została fabrycznie pokryta podkładem w białym kolorze, a więc jest gotowa do malowania każdą farbą na bazie wody dopasuje się do wybranej przez siebie stylistyki wnętrza. Nie ma znaczenia, czy salon, kuchnia albo sypialnia zaprojektowane są w stylu klasycznym, czy modernistycznym, oryginalnym i nieszablonowym, sufitowa listwa Creativa LGG-22 nie będzie różniła się od reszty wyposażenia. Gzymsowa listwa Creativa LGG-22 będzie więc odpowiednia w każdym miejscu, gdzie pragniemy uzyskać nadzwyczajny aranżacyjny efekt.

Sufitowa listwa Creativa LGG-22 to bardzo łatwy sposób montażu

Producent wykończeniowej listwy gzymsowej Creativa LGG-22, dopracował najmniejszy detal dekoru. Najistotniejsze elementy listwy dekoracyjnej Creativa LGG-22 są dopieszczone do perfekcji, dlatego jest to sztukateria, spełniająca wszystkie wymagania. Warto wspomnieć także o idealnym kształcie, wielkości oraz niewielkiej wadze listwy sufitowej Creativa LGG-22. Jej proporcje są doskonale przemyślane, aby listwa gzymsowa była bardzo szybka w zamontowaniu nawet dla tych, którzy nie mają pojęcia o montażu listew sufitowych.

Wyjątkowo nieskomplikowany sposób montażu listwy sufitowej Creativa LGG-22

W celu lepszego trzymania się modelu, producent poleca zastosować właściwe kleje jak montażowy klej Creativa Expert oraz klej do łączeń klej do łączeń C310 Creativa by Cezar, który nie tylko przyklei listwę gzymsową do powierzchni, ale również zagwarantuje jej odpowiednie przyczepienie się do powierzchni. Dzięki zastosowaniu dedykowanych klejów montażowych, LGG-22 listwa gzymsowa Creativa będzie elegancko zdobić wnętrze przez długie lata.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: