• -8%

Creativa LGZ-05 Listwa gzymsowa

172,87 zł 159,04 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 159.04 zł

Opis produktu

Przyjemna dla oka gzymsowa listwa Creativa LGZ-05 to produkt pokryty najwyższej jakości podkładem o właściwościach wodoodpornych oraz zabezpieczających przed uszkodzeniami. Listwa nie tylko udekoruje pomieszczenie, ale również doskonale zamaskuje zakończenia tapet, pęknięcia i inne nierówności na styku ściany i sufitu. Ozdobna listwa Creativa LGZ-05 jest gotowa do malowania na dowolny kolor farbą bez rozpuszczalników.

Opis

 • Wysokość (cm)
  11
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  13.5
 • Symbol
  LGZ-05
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa Creativa LGZ-05

Ponadczasowy produkt, który stał się symbolem elegancji i klasy, listwa gzymsowa Creativa LGZ-05, to propozycja dla tych, którzy oczekują wielorakich funkcji od jednego dekoracyjnego elementu. Jest to listwa ozdobna sufitową, która nadaje się doskonale do wykończenia każdego pomieszczenia, ukrycia mankamentów i upiększenia całego wystroju. Listwę gzymsową LGZ-05 Creativa można zamontować jednakowo w pokoju, przedpokoju, czy łazience.

Trwała, prosta listwa gzymsowa Creativa LGZ-05

Oprócz pięknego wykonania, któremu nie można mieć nic do zarzucenia, listwa gzymsowa Creativa LGZ-05 jest także niezwykle solidna, trwała i mocna. Producent zadbał o to, by do jej produkcji wykorzystać wyłącznie sprawdzone, najlepsze materiały, które zdadzą swój test w trudnych warunkach. Listwa gzymsowa LGZ-05 jest wykonana z poliuretanu, który cechuje się wysoką odpornością na uderzenia, wgniecenia i odpryski. Dodatkowo listwa jest także odporna na wilgoć, więc może spokojnie zostać zamontowana w łazience.

Efektowna gzymsowa listwa Creativa LGZ-05, choć wyróżnia się trwałością i swoją mocną powierzchnią, jest jednak bardzo leciutka, więc będzie można zamontować ją samodzielnie bez żadnego problemu. Niewielka waga ozdobnej listwy gzymsowej Creativa LGZ-05 sprawia, że można ją dopasować do powierzchni, trzymając produkt jedną ręką. Montaż będzie wówczas szybki, sprawny, a efekt zachwyci każdego, gdyż listwa pięknie wtapia się w wystrój, bez względu na jego dominujący akcent.

Multifunkcyjna listwa gzymsowa Creativa LGZ-05

Listwa gzymsowa LGZ-05 Creativa posiada tak wiele zalet, że przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi eleganckiej sztukaterii. Największą zaletą produktu jest fakt, że można ją zamontować w dowolnym pomieszczeniu, zarówno w pokoju, kuchni, jak i łazience. Listwa gzymsowa Creativa LGZ-05 będzie pięknie dekorować otoczenie, ukrywając przy okazji mało estetyczne mankamenty na styku ścian z sufitem. Dodatkowo jej celem jest także optyczne powiększenie pokoju, zatem będzie się on wydawał przestronny, a wystrój przyjemny dla oka. Listwa gzymsowa LGZ-05 Creativa, zamontowana na narożnikach, ukryje ich wady w postaci uszczerbków, śladów, czy szczelin, które bardzo wpływają na całą estetykę otoczenia.

Listwa gzymsowa Creativa LGZ-05 jest biała, zatem dopasuje się do każdego stylu i wystroju wnętrz. Można zamontować ją w kolorowym pokoju, pastelowej kuchni, czy morskich klimatach łazienki. Klasyczna, elegancka listwa LGZ-05 gzymsowa będzie doskonale upiększać otoczenie, łącząc ze sobą kontrastujące elementy. Multifunkcyjność listwy gzymsowej LGZ-05 sprawia, że staje się ona produktem przydatnym dla każdego. Można wybrać ją, jako ozdobę, element maskujący, dodatek wykańczający lub po prostu urozmaicenie naszych wnętrz.

Listwa gzymsowa Creativa LGZ-05 a jej montaż

Po opisaniu zalet dotyczących jakości i wyglądu listwy gzymsowej LGZ-05 Creativa, warto skupić się również na samym jej procesie montowania. Nie zabierze nam to zbyt wiele czasu, gdyż sztukateria jest niezwykle lekka, co bardzo ułatwi pracę. Listw gzymsowa Creativa LGZ-05 waży tak niewiele, że można ją utrzymać jedną ręką, drugą zaś przygotowując powierzchnię do jej przyczepienia. Listwa będzie wyglądała bardzo efektownie i korzystnie, ponieważ stworzona została w zamyśle uniwersalności, więc pasuje do każdego typu wnętrz.

Listwa gzymsowa Creativa LGZ-05 jest prosta, lecz niezwykle elegancka, szykowna i stworzona w dobrym guście. Upiększy pomieszczenie od pokoju, poprzez korytarz, aż do łazienki. Można ją zamontować z wykorzystaniem polecanych przez producenta klejów montażowych Creativa, w tym kleju Creativa Expert oraz kleju do łączeń Creativa by Cezar C310, które poprawią przyczepność listwy do narożników. Za sprawą profesjonalnych produktów montażowych, listwa gzymsowa Creativa LGZ-05 będzie trzymała się wiele długich lat na swoim miejscu, a dodatkowo będzie też bardziej odporna na wilgoć. To sprawi, że bez problemów i obaw możemy ją zamontować w łazience, a listwa Creativa LGZ-05, nawet w przypadku zalania będzie mocno przywierała do powierzchni.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: