• -8%

Creativa LGG-04F Listwa gzymsowa

302,02 zł 277,86 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 277.86 zł

Opis produktu

Creativa LGG-04F to elastyczna listwa gzymsowa sufitowa, charakteryzująca się delikatnym i subtelny designem, który wzbogaca wygląd pokoju, sypialni czy korytarza, nadając im elegancji i stylowego wykończenia. Dzięki uniwersalnemu pokryciu podkładem, łatwo dopasujesz elastyczną listwę sufitową Creativa LGG-04F do każdego stylu wnętrza, bez względu na rodzaj mebli czy aranżację. Możliwość pomalowania jej dowolną farbą pozwala więc na pełną swobodę w dostosowaniu do koloru ścian.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  235
 • Szerokość (cm)
  10
 • Symbol
  LGG-04F
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa FLEX Creativa LGG-04F

Giętka listwa gzymsowa Creativa LGG-04F to doskonałe rozwiązanie do dekoracji wnętrza. Możliwość malowania jej wybraną farbą wodną sprawia, że łatwo dostosujesz ją do kolorystyki pomieszczenia, niezależnie od występujących krzywizn ścian, takich jak łuki czy kolumny.

Ta elastyczna listwa gzymsowa jest trwała, odporne na zmywanie, lekka i łatwa w montażu. Dzięki tym cechom, szybko i efektownie zmienisz wygląd wnętrza, jednocześnie maskując ewentualne mankamenty widoczne na styku ścian i sufitu.

Wodoodporna listwa gzymsowa FLEX Creativa LGG-04F

Listwa sufitowa Creativa LGG-04F to elastyczny model, który nie tylko z łatwością dopasuje się do większości krzywizn ścian i zaokrągleń powierzchni, ale także doskonale nada się w pomieszczeniach o większej wilgotności. Listwa gzymsowa jest bowiem stworzona z materiałów odpornych na wodę oraz wilgoć, co umożliwia jej montaż w każdej łazience, czy kuchni.

FLEX Creativa LGG-04F – sufitowa listwa gzymsowa

Listwa gzymsowa FLEX Creativa LGG-04F to wyjątkowy produkt od marki Creativa, stworzony z myślą o półkolumnach, kolumnach i łukach ścian. Ta wysokiej jakości listwa doskonale nadaje się do wykończenia pomieszczeń, zarówno tych świeżo po remoncie, jak i tych, które potrzebują odświeżenia bez wyrazu.

Listwa gzymsowa Flex LGG-04F wyróżnia się nie tylko estetyką, ale również praktycznością. Wykonana z trwałego poliuretanu i pokryta warstwą ochronną, jest wodoodporna, co sprawia, że bez obaw można ją montować nawet w pomieszczeniach wilgotnych, takich jak łazienka czy kuchnia. Odporna na uderzenia, uszkodzenia i zabrudzenia, utrzymuje swój doskonały wygląd przez wiele lat.

FLEX Creativa LGG-04F – montaż

Aby mieć pewność, że listwa gzymsowa Flex LGG-04F została dokładnie przymocowana do szczeliny przysufitowej, należy wykorzystać do montażu klej producenta Creativa, który zagwarantuje trwałość i solidne przytwierdzenie listwy do podłoża jak klej montażowy Creativa Expert oraz klej do łączeń Creativa by Cezar C310.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: