• -8%

Creativa LPC-09M Listwa przypodłogowa

103,99 zł 95,67 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 95.67 zł

Opis produktu

LPC-09M Creativa jako listwa przypodłogowa to elegancki detal, dodający wyrazu każdemu wnętrzu. Wszystkie ekskluzywne listwy LPC-09M są gotowe do montażu. Co więcej, są lekkie, odporne na wilgoć, a także pomalowane na biało. Wszystkie te cechy składające się na fantastyczne listwy Creativa LPC-09M sprawiają, iż jest to niebywale dystyngowany element wykończenia aranżacji wnętrz.

Opis

 • Wysokość (cm)
  11.9
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  LPC-09M
 • Powłoka
  Malowana na biało
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

LPC-09M Creativa listwa przypodłogowa

Jednym ze sposobów na dopieszczenie każdego wnętrza jest praca nad szczegółami. Zawsze warto pamiętać o tym, że to właśnie detale często odpowiadają za ostateczny odbiór przestrzeni, wywołując określone wrażenia. Jednym z detali, o którym naprawdę nigdy nie warto zapominać, jest wykończenie wnętrza przy pomocy listwy przypodłogowej. Listwa przypodłogowa może mieć zarówno charakter czysto praktyczny, ale też naprawdę bardzo dekoracyjny. Produkt taki jak na przykład listwa przypodłogowa Creativa LPC-09M to doskonały dowód na to, że współczesne listwy mogą w sobie łączyć cechy kunsztownego designu z najlepszym praktycznym wymiarem.

Charakterystyka Creativa LPC-09M

Jaka jest zatem listwa przypodłogowa Creativa LPC-09M? To listwa, której z pewnością nie uda się znaleźć w pierwszym lepszym markecie budowlanym. To produkt niezwykle elegancki, ciekawy, jakże inny od pospolitych wąskich listew przypodłogowych, które nie dodają wnętrzu najmniejszego uroku. Creativa LPC-09M to listwa szeroka, która jest w swojej górnej części posiada ciekawe zdobienia, nadającej jej jeszcze bardziej eleganckiego charakteru.

Listwa wykończona jest w niezwykle delikatny sposób, można kupić ją w klasycznej bieli. To właśnie dzięki temu Jest to produkt perfekcyjny do wykończenia wnętrz, które będzie można urządzić w różnym stylu. Listwa Creativa LPC-09M będzie doskonale pasować do pomieszczeń utrzymanych w stylu skandynawskim, minimalistycznym. Doda charakteru takim wnętrzu i będzie doskonałą ozdobą. Można przy jej pomocy wykończyć wnętrza utrzymane w stylu bardziej nowoczesnym, a nawet loftowym. Pięknie będzie prezentować się zestawiona na przykład z podłogą z nowoczesnego betonu lub żywicy epoksydowanej. Poza tym jest wręcz perfekcyjna do połączenia z klasyczną drewnianą podłogą, lub też podłogą z paneli. W tym przypadku będzie służyła jako doskonały sposób na zamaskowanie szczeliny dylatacyjnej, która z pewnością żadnemu wnętrzu nie dodaje uroku i klasy.

Creativa LPC-09M i maskowanie szczeliny dylatacyjnej

Szczelina dylatacyjna jest niezbędna, aby podczas eksploatacji podłogi drewnianej lub z paneli, nie doszło do jej poważnego odkształcenia lub nawet zniszczenia. Jest to zatem wąska szczelina na styku ścian i podłogi. W praktyce miejsce to doskonale można ukryć przy pomocy odpowiedniej listwy.

W przypadku listwy Creativa, służy ona nie tylko do ukrycia szczeliny dylatacyjnej, ale też do upiększania wnętrza. To produkt, który doskonale łączy aspekty wizualne z tymi praktycznymi. Dzięki temu wnętrze zyskuje spójny charakter, co jest tak ważne w przypadku wykończenia przestrzeni domowej dla siebie, ale też przestrzeni dedykowanych na biuro, czy pod wynajem. Piękną listwę Creativa można zatem spotkać w wielu różnych wnętrzach, począwszy od prywatnych domów i apartamentów, przez hotele czy eleganckie biura.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Jedną z cech wyróżniających listwę Creativa jest bardzo prosty sposób jej montażu. Z pewnością można bez problemu zamontować ją samodzielnie, ukrywając wcześniej kable, które nieatrakcyjnie ciągną się po domu. Do trwałego i niezwykle solidnego umocowania listwy przypodłogowe Creativa wystarczy kupić odpowiedni klej. Do tej listwy dedykowany jest klej Cezar Creativa C300 oraz klej do łączeń Cezar Creativa C310. Praca z tym produktem jest niezwykle łatwa i przyjemna, ale co najważniejsze, umocowanie listwy jest trwałe. Ten układ to doskonały wybór jeżeli pragnie się zamocować piękne i kunsztowne listwy, które po kilku miesiącach nie zaczną odklejać się od ściany.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu: 609 142 576 lub poprzez e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: