• -8%

Creativa LPC-10 Listwa przypodłogowa

95,02 zł 87,41 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 87.41 zł

Opis produktu

LPC-10 Creativa to listwa przypodłogowa, która swoim elegancki designem podniesie walory estetyczne każdego wnętrza. Listwa została stworzona z wytrzymałego materiału odpornego na wilgoć i uderzenia, dzięki czemu listwa przypodłgowa Creativa LPC-10 może być zamontowana w różnego rodzaju pomieszczeniach. Listwa LPC-10 marki Creativa to produkt lekki i łatwy w montażu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  11
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  LPC-10
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

LPC-10 Creativa listwa przypodłogowa

Wykończenie wnętrza domowego lub biurowego to zawsze ogrom pracy. Liczą się szczegóły i detale, które sprawiają, że przestrzeń wygląda spójnie i pięknie. Jednym z takich detali nie do pominięcia jest listwa przypodłogowa. Zamiast wybierać pierwszą lepszą listwę ze zwykłego marketu, zdecydowanie lepiej jest zwrócić swoją uwagę na ekskluzywne listwy przypodłogowe, które zachwycają designem i zapewniają doskonały efekt wow we wnętrzu. Taka listwa przypodłogowa to na przykład listwa Creativa LPC-10. Wyróżniają nietuzinkowy design oraz doskonały sposób, zapewniający trwałość na lata, ale też możliwość spersonalizowania.

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-10

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-10 bez wątpienia przyciąga wzrok i zachęca do fantazjowania o tym, jak będzie prezentować się we wnętrzu. Ta listwa przypodłogowa została zaprojektowana z myślą o praktycznie każdym wnętrzu, a zatem perfekcyjnie będzie pasować do mieszkań czy biuro urządzonych w stylu skandynawskim, glamour, klasycznym czy nowoczesnym.

Jej delikatnie opływowe kształty nadają ścianom miękkości, a zatem właśnie ta listwa może być też dedykowana do odrobinę surowych wnętrz, które potrzebują szczypty ocieplenia. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-10 została pokryta specjalną powłoką, dzięki której można ją malować za pomocą różnych farb. Daje to wręcz nieskończone możliwości aranżacji przestrzeni. Po zamontowaniu, listwa przypodłogowa Creativa LPC-10 może pozostać w kolorze zaproponowanym przez producenta. Wtedy można uzyskać na przykład efekt kontrastu, jeżeli zamocuje się ją do ściany w intensywnym kolorze. Z łatwością można uzyskać również efekt spójności, kiedy to listwa zostanie przemalowana na kolor identyczny jak ściana.

Do czego służy Creativa LPC-10?

Oczywiście warto wspomnieć również o cechach i zastosowaniu listwy Creativa LPC-10. Produkt ten został stworzony z myślą o tym, aby w sposób atrakcyjny wizualnie ukryć tak zwaną szczelinę dylatacyjną. To szczelina powstała na styku powierzchni ściany oraz podłogi. Jest ona nieunikniona, jeżeli do wykończenia podłogi stosuje się klasyczne deski lub panele. Wtedy to szczelina dylatacyjna zapewnia odpowiednią przestrzeń, dzięki której podłoga nie zdeformuje się podczas eksploatacji. Szczelina dylatacyjna z pewnością nie jest widokiem przyjemnym dla oka. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-10 pozwala ukryć, zabezpieczyć, a także zamaskować kable. Po jej zamontowaniu, przestrzeń prezentuje się perfekcyjnie. To wybór dla osób ceniących klasykę i ponadczasowe rozwiązania, dla których względy wizualne mają duże znaczenie.

Listwa przypodłogowa LPC-10 i prosty sposób montażu

Bez wątpienia listwa przypodłogowa Creativa LPC-10 ma jeszcze jedną ważną i bardzo pożądaną cechę. Jest naprawdę prosta w montażu, dzięki czemu bez większych trudności można założyć ją samodzielnie bez konieczności wynajmowania ekipy remontowo-budowlanej. Do mocowania listwy Creativa LPC-10 wystarczy użyć dedykowanego do niej kleju.

Najlepiej sprawdzi się klej Cezar Creativa C300 lub Cezar Creativa C310. Dzięki temu listwa przypodłogowa będzie umocowana w sposób trwały, nawet po wielu latach nie będzie odstawała nieestetycznie od ściany. Niestety tanie listwy przypodłogowe bardzo często na przestrzeni czasu odkształcają się, co wygląda bardzo nieestetycznie. Produkt jakim jest listwa przypodłogowa Creativa LPC-10 został stworzony z myślą o perfekcjonistach, którzy poszukują doskonałych rozwiązań na długi czas. To dlatego właśnie listwa przypodłogowa Creativa LPC-10 pozostawia inne modele listew daleko za sobą.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu: 609 142 576 lub poprzez e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: