• -8%

Creativa LPC-31 Listwa przypodłogowa

80,11 zł 73,70 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 73.70 zł

Opis produktu

Ekskluzywna listwa przypodłogowa, czyli Creativa LPC-31. Wspaniałe wzornictwo tej wyjątkowej dekoracyjnej sztukaterii nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Cechą charakterystyczną listwy jest jej lekkość, jak i nietoksyczność przy zachowaniu wyjątkowej odporności na uderzenia i wilgoć. Ponadto, listwa Creativa LPC-31 może zostać pomalowana na wymarzony kolor przy użyciu każdego rodzaju farby wodnej, niezawierającej rozpuszczalników.

Opis

 • Wysokość (cm)
  12
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Symbol
  LPC-31
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

LPC-31 Creativa listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-31 to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy poszukują prostego, a zarazem taniego sposobu na odświeżenie wnętrza. Dzięki niej każde pomieszczenie zyska wyjątkowej elegancji. Ponadto wystrój będzie sprawiał wrażenie dopracowanego. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-31 sprawi, że duże pomieszczenie zyska przytulnego efektu. Oczywiści nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić ją również w niewielkim wnętrzu. Subtelna stylistyka stanowi niewątpliwą zaletę. Nie musimy obawiać się, że pomieszczenie zostanie przytłoczone. Opisywana listwa przypodłogowa Creativa LPC-31 pięknie wtopi się w otoczenie, ale z pewnością zostanie zauważona przez wszystkich wokół.

Listwa przypodłogowa o wysokiej trwałości

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-31 cechuje się wysoką trwałością, dzięki czemu pozostanie w oryginalnej formie przez długie lata. Co więcej, nie wymaga ona szczególnej konserwacji. Wystarczy systematycznie oczyszcza powierzchnię ze zgromadzonych zabrudzeń. Można wykorzystać do tego np. wilgotną szmatkę. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-31 nie ulega deformacji pod wpływem wody, co z pewnością ułatwia czyszczenie. Możemy również swobodnie myć podłogę bez obaw o konsekwencje. Warto dodać, że omawiany produkt nie jest także podatny na uszkodzenia mechaniczne. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-31 jest na tyle solidna, że unikniemy wgnieceń, rys, a także pęknięć. Ta wyjątkowa ozdoba wnętrza nie zmniejszy komfortu jego użytkowania. Stanowi to ogromny atut dla tych, którzy chcą zainwestować gotówkę raz a porządnie. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-31 polecana jest nawet przez najbardziej wymagających.

Creativa LPC-31: czym ją malować?

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-31 jest pokryta podkładem ale należy jednak mieć świadomość, że listwa przypodłogowa Creativa LPC-31 nie może być malowana za pomocą farb zawierających rozpuszczalniki. Są to związki, które stanowią realne zagrożenie dla powierzchni. Mogą doprowadzić do trwałych zniszczeń. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-31 może być jednak swobodnie malowana za pomocą np. farby wodnej, czy też lateksowej. Nie ma konieczności wyrównywania powierzchni lub nakładania specjalistycznego podkładu. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Jak przymocować listwę przypodłogową Creativa?

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-31 została wykończona z troską o najmniejsze detale. To właśnie dzięki temu pasuje ona do wielu różnych aranżacji. Mogłoby się wydawać, że jest to jedynie element ozdobny. Nic bardziej mylnego! Listwa przypodłogowa Creativa LPC-31 jest również wyjątkowo praktyczna. Dzięki niej błyskawicznie zatuszujemy mankamenty, które pojawiły się na łączeniu ścian oraz podłogi. Zamaskujemy szczelinę dylatacyjną, która nierzadko jest mocno widoczna. Montaż przebiega w ekspresowym tempie. Zaleca się zastosowanie kleju Cezar Creativa C300 oraz kleju do łączeń Cezar Creativa C310 .

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: