• -8%

Creativa LPC-29LE Listwa przypodłogowa

87,60 zł 80,59 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

LPC-29LE to listwa przypodłogowa o prostej, nowoczesnej formie, która doskonale wpasuje się do różnego rodzaju aranżacji. Jest to sztukateria, która dzięki zamontowaniu wraz z taśmą LED może stać się listwą oświetleniową, doskonale wykańczającą wnętrze. Listwa LPC-29LE za sprawą gotowości do pomalowania może być zastosowana niezależnie od kolorystyki aranżacji. Listwa przypodłogowa LPC-29LE jest wytrzymała, lekka oraz odporna na wilgoć.

Produkt dostępny jest również w wersji białej, gotowej do montażu LPC-29M-LE.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Symbol
  LPC-29LE
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  Cezar creativa
 • Lakierowana
  NIE
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

LPC-29LE Creativa listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa LPC-29LE będzie rewelacyjnym wykończeniem styku ścian i podłogi praktycznie każdej aranżacji. Nowoczesna forma umożliwia zastosowanie listwy w awangardowych, jak i w klasycznych wnętrzach. Jest to zatem uniwersalny produkt, który spełni oczekiwania wizualne, jak i jakościowe większości klientów naszego sklepu.

Niezwykła funkcjonalność LPC-29LE

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-29LE to listwa wykończeniowa o niezwykłym designie, która skutecznie zamaskuje miejsca łączenia ścian i podłogi, zasłaniając powstałą na ich styku szczelinę dylatacyjną. Zastosowanie listwy przypodłogowej posiada zatem aspekt nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim funkcjonalny, gdyż doskonale chroni dolne partie ścian przed uderzeniami oraz zabrudzeniem. Ponadto listwa zmniejsza zbieranie się w szczelinie dylatacyjnej brudu i kurzu, co jest niezwykłym atutem dla alergików, a także zasłania nierówności na ścianie powstałe podczas malowania, czy zakończenia tapet.

LPC-29LE jako perfekcyjne wykończenie wnętrza

Oferowana w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl listwa LPC-29LE to sztukateria, która w rewelacyjnie uzupełni i wykończy każdą aranżację. Prosty kształt listwy przypodłogowej marki Creativa nada wyjątkowego charakteru pomieszczeniu, klasy i elegancji. Wykończeniowa listwa Creativa LPC-29LE doskonale prezentuje się na styku ścian i podłogi, tworząc aranżację pomieszczenia niezwykle spójną.

Wysoka jakość LPC-29LE

Zastosowana przy produkcji listew przypodłogowych Creativa LPC-29LE technologia gwarantuje niezwykłą jakość i trwałość. Listwa LPC-29LE to produkt stworzony z wytrzymałego polistyrenu, odpornego na wilgoć i uderzenia, dzięki czemu może być stosowany w salonie, sypialni, a także kuchni, czy łazience. Stworzenie przez markę Creativa tak wytrzymałej listwy, jaką jest LPC-29LE pozwala cieszyć się jej nieskazitelnym wyglądem przez długi czas.

Oświetleniowa listwa przypodłogowa LPC-29LE

LPC-29LE jest listwą przypodłogową, stanowiącą wyjątkowy element wykończenia aranżacji wnętrza również dzięki możliwości zamontowania wraz z oświetleniem LED. Przypodłogowa listwa oświetleniowa podkreśli ciemne podłogi, a także optycznie powiększy wąskie pomieszczenia. Oświetleniowa listwa przypodłogowa LPC-29LE w połączeniu z taśmą LED będzie stanowić doskonały element wykańczający aranżację.

LPC-29LE z możliwością pomalowania!

Listwa przypodłogowa marki Creativa LPC-29LE stanowi produkt gotowy pomalowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników. Listwa została pokryta powłoką, poprawiającą przyczepność farby, co umożliwia pomalowanie listwy LPC-29LE na dowolny kolor, dopasowując ją do kolorystyki wnętrza.

Łatwy montaż Creativa LPC-29LE

LPC-29LE, dzięki wykorzystanym przy produkcji materiałom jest bardzo lekka, co w znaczny sposób ułatwia jej samodzielny montaż. Ponadto dostępne w naszej ofercie akcesoria do montażu sztukaterii marki Creativa, zdecydowanie przyśpieszą zamontowanie listwy przypodłogowej na styku ścian i podłogi.

Dostępne w naszym sklepie dedykowane do oświetleniowej listwy przypodłogowej LPC-29LE kleje takie jak klej do montażu Cezar Creativa C300, a także klej do łączeń Cezar Creativa C310 pozwolą na łatwie i szybkie zamontowanie listwy w każdym wnętrzu.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Pomoc przy wyborze listew przypodłogowych

W razie pytań lub wszelkich wątpliwości związanych z wyborem listwy przypodłogowej, w tym listwy Creativa LPC-29LE zapraszamy do kontaktu. Pracownicy naszego sklepu dzięki znajomości produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl, a także zdobytemu w branży sztukateryjnej doświadczeniu udzielą odpowiedzi na każde pytanie.

Udzielmy pomocy w przypadku pytań dotyczących specyfikacji, funkcjonalności, czy też sposobu montażu listew przypodłogowych, w tym również oświetleniowej listwy przypodłogowej LPC-29LE. Doradzimy także w wyborze właściwego kleju oraz akcesoriów montażowych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: