• -5%

Mardom Decor MD027 Listwa przypodłogowa

46,11 zł 43,81 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 43.81 zł

Opis produktu

MD027 Mardom Decor to listwa przypodłogowa, która z łatwością dopasuje się w dowolną aranżację. Model jest gotowy do samodzielnego pomalowania dowolną farbą bez rozpuszczalników, dzięki czemu w prosty sposób wtopi się w kolorystykę wnętrz lub doda mu charakteru jako kontrastujący element wykończeniowy. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD027 jest także odporna na działanie wilgoci i wgniecenia.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  6.00
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Farba podkładowa
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD027

Przypodłogowa listwa Mardom Decor MD027 to wykończeniowa listwa tradycyjnego rodzaju, mająca za zadanie głównie zasłaniać miejsca łączenia ścian i podłogi, w tym szczeliny dylatacyjne. Nie tylko polepsza to estetyczne wrażenia, a także takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne. Listwa wykończeniowa ochroni zatem niższe części ściany przed ewentualnymi uszkodzeniami, jak i również zabrudzeniami. Nadto zmniejsza gromadzenie się w szczelinach dylatacyjnych kurzu i brudu, grając również rolę ozdobną.

Oferowana w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl listwa wykończeniowa Mardom MD027 to produkt kierowany do osób, które poszukują wyjątkowych ozdób. Będzie on dodawać oryginalnego charakteru dowolnemu wnętrzu, jednocześnie będąc akcentem funkcjonalnym. Ozdobna listwa Mardom MD027 doskonale zaprezentuje się na styku podłogi i ścian czy też sprawi, że stylizacja dowolnego pomieszczenia będzie spójna. Uniwersalność formy pozwala na montaż listwy Mardom Decor MD027 w stylistyce mieszkania, bądź hotelu i nie tylko.

Dzięki wysoko zaawansowanej technologii podczas produkcji listew przypodłogowych MD027 Mardom nie trzeba zatem martwić się o zmiany w klasie czy wyglądzie modelu. Nasza listwa MD027 Mardom zapewne będzie dekoracją, która podkreśli każdą podłogę, czego zapewnieniem są właściwości oraz parametry modelu.

Mardom MD027

Przypodłogowe listwy wykończeniowe wytworzone z wysokiej jakości tworzywa, świetnie wkomponują się w każdą stylistykę wnętrza, dodając mu charakteru. Nasze eleganckie listwy wykończeniowe Mardom MD027 to modele ujmujące doskonałością w każdym calu.

Bez wątpienia zaletą listew wykończeniowych MD027 Mardom jest ich wytrzymałość na wilgoć i uszkodzenia . Pozwala to na wielokrotne odświeżanie listwy wykończeniowej poprzez oczyszczenie oraz zapewnia niezmienność wyglądu w wyniku ewentualnego uderzenia w listwę przypodłogową w czasie sprzątania mieszkania.

Zaletą modelu jest także jego gotowość do samodzielnego malowania farbą. Listwa przypodłogowa Mardom MD027 posiada specjalną powłokę, poprawiającą przyczepność farby. Dzięki temu, wybierając odpowiedni kolor farby można w szybki sposób wkomponować listwę w styl wnętrza lub też wyeksponować na zasadzie kontrastu, co z pewnością doda wnętrzu oryginalnego wyglądu. Istotnym aspektem jest również to, by używana do malowania listwy przypodłogowej Mardom MD027 farba nie miała rozpuszczalników.

Nieskomplikowany montaż listew przypodłogowych Mardom Decor MD027

Prezentowany przez naszą firmę produkt MD027 Mardom Decor, dzięki lekkości materiałów używanych do jego tworzenia jest niebywale łatwy w zamocowaniu. W asortymencie sklepu mamy również do zaoferowania akcesoria do montażu i kleje marki Mardom Decor. To właśnie dzięki nim w prosty sposób możesz zmienić każde wnętrze, mocując przypodłogową listwę do ściany, ukrywając nieestetycznie wyglądające końcówki tapet, malowania, lub też szczelinę dylatacyjną.

Klej montażowy FIX PRO Mardom Decor, a także klej na łączenia listew FIX EXTRA Mardom Decor pozwolą zaoszczędzić czas oraz zmniejszyć koszty w czasie remontu domu. Nie trzeba zatrudniać profesjonalistów, którzy będą pomagać w aranżacji wnętrza od nowa. Przypodłogową listwę MD027 Mardom Decor można bez większych problemów zamontować samemu.

Indywidualne doradztwo przy wyborze listew przypodłogowych

W przypadku pytań bądź wątpliwości dotyczących zakupu przypodłogowej listwy MD027 Mardom Decor w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl nawiąż kontakt z nami. Nasi specjaliści dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także znajomości całego asortymentu pomogą rozwiać wątpliwości oraz udzielą odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące klasycznych wykończeniowych listew przypodłogowych. Z miłą chęcią udzielimy także porad na temat wyboru odpowiednich produktów, ich parametrów, funkcjonalności, jak i także sposobu montażu wybranego produktu, w tym wykończeniowej listwy przypodłogowej Mardom Decor MD027.

Ponadto pomożemy w doborze właściwego kleju oraz pozostałych narzędzi do ich przymocowania. Ogromne doświadczenie nauczyło nas kompleksowego podejścia do klienta oraz jego oczekiwań dotyczących zagospodarowania dowolnej przestrzeni.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: