• -5%

Mardom Decor MD009 Listwa przypodłogowa

62,28 zł 59,16 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.16 zł

Opis produktu

MD009to wykończeniowa listwa przypodłogowa od Mardom Decor, która najlepiej prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach, gdzie tworzy efekt idealnego wykończenia. Perfekcyjnie zdobi styk podłogi i ścian, ukrywając widoczne niedoskonałości, a także szczelinę dylatacyjną powstającą przy montażu paneli czy parkietu. Przypodłogowa listwa Mardom MD009 jest gotowa do malowania. Wykonanie z trwałych, odpornych na wilgoć i uszkodzenia tworzyw, pozwalana na zastosowanie jej w każdym pomieszczeniu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.7
 • Symbol
  MD009
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

MD009 listwa przypodłogowa Mardom Decor

Polacy pokochali mieszkanie w pięknych wnętrzach. Inwestują nie tylko w interesujące i świetnej jakości meble, ale też w to co tak naprawdę najważniejsze dla ogólnego wyglądu wnętrza - w jego wykończenie. Jednym z kluczowych elementów eleganckiego wykończenia każdego pomieszczenia są listwy przypodłogowe. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 to propozycja do eleganckich wnętrz, które potrzebują tak zwanej "kropki nad i".

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 do Twojego domu

Dla uzyskania naprawdę eleganckiego i ponadczasowego wystroju domu ważne jest do pieszczenie najmniejszych szczegółów podczas wykańczania. Jeden z najważniejszych to za montowanie odpowiednich listew przypodłogowych. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 pozwala uzyskać nie tylko doskonały efekt, ale jest też bardzo funkcjonalna. To właśnie za taką listwą można ukryć na przykład kable biegnące do telewizora czy routera - dzięki takiej drobnostce każde pomieszczenie wygląda na bardziej schludne.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 a szczelina dylatacyjna

Oczywiście listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 doskonale zamaskuje również wszelkie inne mankamenty i niedociągnięcia, które powstają na przykład podczas układania podłogi drewnianej czy paneli. Mowa tutaj o szczelinie dylatacyjnej, która jest nie do uniknięcia ze względu na konieczność zachowania delikatnych odstępów pomiędzy ścianą a panelami. Wszystko to z łatwością można ukryć właśnie dzięki listwie Mardom Decor MD009.

Parametry listwy Mardom Decor MD009

Jakie parametry ma listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009? Poszczególne listwa ma długość aż 200 cm, dlatego tak perfekcyjnie można za jej pomocą wykończyć ściany w dużych pomieszczeniach - łączenia pomiędzy poszczególnymi listwami można ukryć w dogodnym miejscu za meblami. Sama listwa Mardom Decor MD009 pochodzi z kolekcji Premium - została wykonana z wysokiej jakości materiału jakim jest polimer HD, ma delikatnie satynowe wykończenie i jasny kolor. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 fantastycznie prezentuje się zatem w połączeniu z jasnymi ścianami, które zostały wykończone w różny sposób.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 i jej montaż

Ogromnym plusem produktu jakim jest listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 jest niezwykle prosty montaż. Ta listwa przypodłogowa może być zamocowana za pomocą dwóch specjalnie do niej dedykowanych klejów Mardom Decor Fix Pro oraz Mardom Decor Fix Ekstra. To właśnie dzięki temu listwa przypodłogowa MD009 trzyma się tak mocno, stabilnie, nawet po wielu latach. Ta listwa przypodłogowa to doskonałe uzupełnienie wykończenia każdego eleganckiego wnętrza.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: