• -5%

Mardom Decor MD014 Listwa przypodłogowa

39,23 zł 37,27 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 37.27 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD014 to wyjątkowy element wyposażenia, który w swoim oryginalnym i jednocześnie prostym wzornictwie stanowi doskonałe wykończenie dla każdego wnętrza. Ten produkt nie tylko pięknie zdobi pomieszczenie na przecięciu ściany i podłogi, lecz także doskonale maskuje kable oraz szczeliny dylatacyjne.

Listwa Mardom Decor MD014 charakteryzuje się odpornością na uderzenia oraz wilgoć, a co więcej, jest gotowa do pomalowania, co pozwala dostosować ją do dowolnego pomieszczenia. Dzięki swojej wszechstronności i estetyce, listwa MD014 stanie się doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.4
 • Symbol
  MD014
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD014 Mardom Decor listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD014 to przede wszystkim produkt o wyjątkowym wyglądzie. Bez wątpienia wniesie ona elegancję do każdego pomieszczenia, niezależnie od tego, czy będzie zamontowana w kuchni, salonie czy sypialni. To nowoczesne rozwiązanie cieszy się obecnie dużą popularnością. Producent oferuje szeroki wybór listw przypodłogowych MD014, co pozwala każdemu znaleźć produkt idealnie odpowiadający jego potrzebom i gustowi. Dzięki tej listwie, każde pomieszczenie nabierze niezwykłego charakteru i estetyki.

Wysoka jakość listwy przypodłogowej – MD014

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD014 to produkt, który na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom. Jego prosty design sprawia, że jest wszechstronny i pasuje do różnego rodzaju pomieszczeń. Jeśli zależy Ci na perfekcyjnym wykończeniu wnętrza, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Mardom Decor. Listwa MD014 charakteryzuje się klasycznym wykończeniem, ale równie dobrze może wkomponować się w nowoczesny lub skandynawski styl.

Przy pomocy MD014 można sprawnie ukryć połączenia między podłogą a ścianą, zakrywając zarówno szczeliny dylatacyjne, jak i ewentualne niedoskonałości. Wykonana z polimeru HD, ta listwa przypodłogowa będzie nie tylko estetyczna, ale również trwała i funkcjonalna.

Doskonałe wykończenie wnętrza razem z MD014

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD014 to doskonałe rozwiązanie, które podniesie estetykę każdego wnętrza. Jej funkcjonalność sięga jednak dalej niż tylko walory wizualne. Firma Mardom Decor skupia się na dostarczaniu sprawdzonych i stylowych rozwiązań do wnętrz, co sprawia, że listwa przypodłogowa MD014 jest idealnym uzupełnieniem. Oprócz poprawy estetyki, ta listwa przypodłogowa pełni także praktyczne funkcje.

Dzięki listwie MD014 możliwe jest ochronienie dolnych partii ścian przed uszkodzeniami. Dodatkowo, ta listwa doskonale ukrywa kable, przewody elektryczne oraz szczeliny dylatacyjne, które często towarzyszą montażowi podłóg panelowych. Jeżeli zależy Ci na perfekcyjnym wykończeniu i funkcjonalności, warto sięgnąć po ofertę firmy Mardom Decor. Listwa przypodłogowa MD014 to nie tylko ozdoba, ale również praktyczny element, który podnosi jakość i estetykę wnętrza.

MD014 i jej niezwykle łatwy montaż

Łatwy i szybki montaż jest możliwy za pomocą kleju Mardom Decor FIX PRO oraz kleju do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA. Produkty te cechują się wysoką jakością. Litwa przypodłogowa MD014 jest produktem, który kierowany jest do osób, które cenią sobie tradycyjne wnętrza. Eleganckie listwy Mardom Decor MD014 posiadają powłoki, które poprawiają przyczepność farby. Nadadzą one charakter każdemu wnętrzu.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Pomaluj MD014 na dowolny kolor!

Listwa przypodłogowa MD014 jest przygotowana do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników. Dzięki zastosowaniu wysokiej technologii, nie trzeba martwić się o zmiany w wyglądzie produktów Mardom Decor. Listwa przypodłogowa z pewnością stanie się dekoracją, która podkreśli każdą z podłóg. Jej gwarancją jest przede wszystkim jej specyfikacja. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD014 dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Mardom Decor to rzetelna firma, która pomoże Ci w aranżacji wnętrza. Listwa przypodłogowa MD014 to produkt, który jest odporny na wszelkie uderzenia oraz wilgoć.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: