• -5%

Mardom Decor MD363P Listwy przypodłogowe

90,61 zł 86,08 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 86.08 zł

Opis produktu

Gotowa do montażu przypodłogowa listwa Mardom Decor MD363P z kolekcji PREMIUM jest pomalowana na biało i posiada wygładzające, satynowe wykończenie. Ze względu na pokrycie powłoką zabezpieczającą listwa przypodłogowa Mardom MD363P jest odporna na wilgoć i uszkodzenia, dlatego doskonale zakrywa szczelinę dylatacyjną w każdym pomieszczeniu. Listwa jest bardzo lekka, dzięki czemu jest niezwykle łatwa w montażu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  10.6
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Symbol
  MD363P
 • Kolekcja
  Premium
 • Powłoka
  Biała satynowa
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa biała Mardom Decor MD363P PREMIUM

Biała listwa przypodłogowa MD363P Mardom Decor to doskonały wybór do niejednego pomieszczenia, obojętne, w jakim stylu zostało urządzone. Listwa przypodłogowa jest ponadczasowym, gustownym oraz bardzo dobrym jakościowo akcentem wykończeniowym, który spełnia wiele funkcji, zatem jest to rewelacyjny sposób na wykończenie aranżacji.

Listwa MD363P Mardom Decor i jej zastosowanie

Biała listwa przypodłogowa MD363P Mardom Decor ma na celu maskować szczeliny dylatacyjne, które są, efektem zastosowania we wnętrzu paneli lub parkietu. Ponadto jest to doskonały sposób na zasłonięcie niedoskonałości pomiędzy podłogą a ścianą. Produkt idealnie wykańcza wnętrze, które zostało świeżo odświeżone albo takie, któremu brakuje nowoczesnych elementów z dobrym gustem.

Kolejną zaletą białej listwy przypodłogowej Mardom Decor MD363P jest funkcja dekoracyjna. Produkt będzie stanowić ponadczasową, ozdobę zarówno tradycyjnego, jak i modernistycznego wnętrza. Listwa przypodłogowa będzie nie tylko maskować mankamenty, ale również spowoduje, że aranżacja stanie się szykowna i jakby większa, ponieważ biała kolorystyka listwy przypodłogowej powiększy optycznie pomieszczenie.

Listwa przypodłogowa MD363P Mardom Decor wyprodukowana jest z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu jest wytrzymała na zarysowania i innego rodzaju czynniki. Będzie wyglądała jak nowa nawet w późniejszym czasie. Ponadto lekkość modelu sprawia, że jest banalnie łatwy w zamocowaniu.

Przypodłogowe listwy oferowane w ofercie na naszej stronie sklepu www.maszwnetrze.pl, są detalami przeznaczonymi klientom, ceniącym bardzo dobrą jakość, a także praktyczne pomysły.

Listwa Premium MD363P Mardom Decor do każdego wnętrza

Listwa Mardom Decor MD363P o białym kolorze jest produktem z kolekcji PREMIUM. Listwa została pokryta ekskluzywnym lakierem o cechach zabezpieczających i wodoodpornych. Powłoka stworzona na powierzchni modelu Mardom Decor MD363P tworzy niezwykle efektowną warstwę satynową o ekskluzywnym wyglądzie.

Wykończeniowa listwa przypodłogowa ma za zadanie przede wszystkim przysłaniać wszelkie mankamenty, łączenia, ubytki oraz końcówki tapety wzdłuż styku ściany i podłogi, jak i również zakrywać szczelinę dylatacyjną. Co więcej, przypodłogowa listwa MD363P Mardom Decor będzie stanowić bardzo interesująco prezentujący się akcent dekoracyjny, pasujący do dowolnego pomieszczenia, niezależnie od jego stylizacji.

Gotowa do montażu biała listwa Mardom Decor MD363P

Listwa przypodłogowa Mardom MD363P to produkt gotowy do zamontowania, który nie wymaga dodatkowego pokrycia lub wzmocnienia. Dostępny w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl model został stworzony z dbałością o najmniejszy jego aspekt. Z tego powodu można cieszyć się listwą MD363P Mardom przez wiele lat.

Wyprodukowanie białej listwy przypodłogowej Mardom Decor MD363P z doskonałej klasy materiału wzbogaca ją o wytrzymałość na wilgoć i uszkodzenia. W celu montażu tej sztukaterii wykończeniowej polecamy znajdujący się w naszej ofercie klej do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA, a także klej montażowy Mardom Decor FIX PRO.

Profesjonalna pomoc przy wyborze listew wykończeniowych Mardom

Nasza obsługa wciąż czeka na Państwa pytania, jak i również aby rozwiać wszelkie wątpliwości oraz sprawić, że zakup listwy przypodłogowej np. MD363P Mardom Decor będzie doskonałą decyzją i na lata.

Pomagamy doświadczeniem i rzetelną wiedzą na temat posiadanych produktów, a więc udzielimy odpowiedzi na każde pytanie związane z przypodłogową listwą MD363P Mardom Decor lub też pozostałych produktów.

Chętnie znacznie ułatwimy dobór detalu, wpisujący się w aranżację wnętrza i spełniającego wszystkie wymagania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów, zatem do każdego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, starając się udzielić wszechstronnej porady i zaproponować najbardziej korzystne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: