• -5%

Mardom Decor QL046 Listwa karniszowa

203,19 zł 193,03 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 193.03 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa QL046 to listwa od Mardom Decor, która może być maskownicą karnisza, a także elementem ozdobnym samej ściany, tworząc we wnętrzu perfekcyjne wykończenie. Produkt jest przygotowany do pomalowania, dzięki czemu można go dopasować do każdej kolorystyki wnętrza. Z ozdobną listwą karniszową Mardom Decor QL046 w prosty sposób zamaskujesz nierówności znajdujące się przy ścianie, jak i także nieestetyczny i zaburzający ład aranżacji karnisz.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  12
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  5
 • Symbol
  QL046
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor MAX montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix Pro
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

QL046 listwa karniszowa Mardom Decor

Listwa karniszowa jest niezwykłym rodzajem listwy sufitowej, dzięki której w prosty i szybki sposób podkreślisz walory przestrzeni każdego pomieszczenia, dodając mu oryginalności. Dostępne w naszym sklepie karniszowe listwy wykończeniowe doskonale wykańczają aranżację każdego wnętrza, zasłaniając nieestetyczne karnisze bądź szyny karniszowe.

QL046 Mardom Decor to sufitowa listwa karniszowa będąca uniwersalnym produktem, który dopełniającym każde wnętrze nowoczesne, jak i również klasyczne. Listwa Mardom QL046 przepięknie ozdobi ściany, a także ukryje elementy zakłócające estetykę. Ponadto optycznie wydłuża metraż pomieszczenia oraz powoduje, że ściana niezwykle subtelnie przechodzi w sufit. Listwa karniszowa QL046 Mardom Decor zamontowana na styku sufitu i ścian doskonale zamaskuje również szpecące aranżację ubytki, pęknięcia, jak i końcówki tapet.

Listwa karniszowa Mardom Decor QL046 jest dekoracją, która bez problemu dopasuje się do każdego rodzaju aranżacji. Nie ważne czy stawiasz na nowoczesność, kolorową awangardę, klasykę, czy harmonijną biel. Nasze produkty w postaci sufitowych listew karniszowych genialnie sprawdzą się we wszystkich aranżacjach. W naszym sklepie www.maszwnetrze.pl oferujemy szeroki asortyment najwyższej klasy maskownic karnisza Mardom Decor, w tym QL046.

Listwa karniszowa Mardom Decor QL046 to nadzwyczaj wyszukany element sztukaterii, dzięki któremu ukryjesz nieestetyczny karnisz, podkreślając każdą aranżację pomieszczenia, nadając mu nowego, oryginalnego charakteru.

QL046 – karniszówka od Mardom Decor

Mardom Decor QL046 to listwa karniszowa wykonana z najwyższej jakości tworzyw ze szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Zastosowana technologia, a także niezwykle istotny dobór materiałów spowodowały, że listwa karniszowa QL046 Mardom Decor jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć, dzięki czemu zachowuje swój przepiękny wygląd przez długi czas.

Karniszowa listwa Mardom Decor, jaką jest model QL046 została stworzona z wysokiej klasy tworzyw przy zachowaniu niezwykłej precyzji szczegółów. Dzięki takiemu wykonaniu listwa karniszowa Mardom QL046 fantastycznie prezentuje się w każdym wnętrzu.

Wysokiej jakości sposób na zamaskowanie karnisza

Zastosowane przy produkcji maskownicy karnisza QL046 Mardom Decor technologie, a także zabezpieczenie listwy specjalną powłoką sprawia, że ten model listwy karniszowej jest odporny na wilgoć. Pozwala to na zamontowanie listwy sufitowej QL046 Mardom Decor nawet w takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka, bez obaw o utratę wyglądu, czy zapleśnienie. Dodatkowym atutem karniszówki QL046 od Mardom Decor jest fakt, że jest ona również odporna na uszkodzenia mechaniczne, podnosząc tym samym jej funkcjonalność i trwałość.

Listwa karniszowa QL046 Mardom Decor daje możliwość indywidualnego dopasowania do każdego wnętrza poprzez nadanie jej dowolnego koloru farbą niezawierającą rozpuszczalników. Czyni to z listwy karniszowej Mardom Decor QL046 niezwykle uniwersalną dekorację. Wystarczy samodzielnie pomalować listwę na przykład farbą akrylową, lateksową lub silikonową i cieszyć się odmienionym charakterem wnętrza.

Listwa karniszowa Mardom i jej łatwy montaż

Listwa karniszowa Mardom Decor QL046 mimo solidnego wykonania i odporności na czynniki zewnętrzne pozostaje lekka, dzięki czemu jest łatwa w montażu. Bez problemu zamontujesz ją samodzielnie, co więcej, dzięki wytrzymałym klejom Mardom Decor MAX i Mardom Decor FIX Pro do łączeń w szybki sposób trwale zamontujesz listwę przy suficie.

Montaż sufitowych listew karniszowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Masz jakiekolwiek pytania?

Jeśli masz pytania dotyczące listwy karniszowej QL046 od Mardom Decor lub innego dowolnego produktu z naszego sklepu internetowego to skontaktuj się z nami. Nasze doświadczenie ze sztukaterią w połączeniu z ogromną wiedzą o wykończeniach wnętrz, montażu, czy asortymencie pozwoli udzielić naszym pracownikom rzetelnej odpowiedzi na każde pytanie. Chętnie udzielimy porad dotyczących listwy Mardom QL046, specyfikacji, montażu, a także wyboru odpowiedniego kleju montażowego.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: