• -5%

Mardom Decor MDB118flex gięta Listwa sufitowa

342,72 zł 325,59 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 325.59 zł

Opis produktu

Dekoracyjna listwa sufitowa MDB118flex gięta to niezwykle efektowna sztukateria do wykończenia każdej aranżacji. Ponadczasowy design, a także elastyczność modelu umożliwia łatwy i szybki montaż nierównych ścianach, w tym łukach. Elastyczna listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor to produkt zachwycający swoją jakością wykonania. Jest lekki, wytrzymały, odporny na wilgoć, jak i przygotowany do malowania farbami bez rozpuszczalników.

Opis

 • Wysokość (cm)
  9.7
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  10
 • Waga (kg)
  mdb118flex gięta
 • Symbol
  MDB118
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  GIĘTA

Informacje o produkcie

MDB118flex Mardom Decor gięta listwa sufitowa

Listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor to element dekoracyjny, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl aranżacji wnętrz. Jej specyficzny, designerski minimalizm doskonale uzupełnia wykończenie każdego wnętrza. Listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor jest zatem rozwiązaniem w pełni nowoczesnym, choć nie pozbawionym cech typowego klasyku.

Listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor - parametry techniczne

Elastyczna listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor posiada specyficzne parametry techniczne, dzięki którym spełnia ona wymogi obydwu stylów.

Listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor jest przede wszystkim funkcjonalna. Jej niewielka masa sprawia, że można ją zamontować bez użycia śrub i wkrętów. Poleca się tutaj zwłaszcza kleje Mardom Decor FIX PRO i Mardom Decor FIX EXTRA, które zapewniają stabilne połączenie na wiele długich lat. Ponadto produkt posiada specjalną warstwę ochronną i gruntującą, dzięki której możliwe jest jego malowanie dowolną farbą (bez użycia rozpuszczalników).

MDB118flex Mardom Decor - parametry wytrzymałościowe

Gięta listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor wyróżnia się wyjątkowo dużą odpornością na oddziaływania zewnętrzne.

Ta wyjątkowa, elastyczna listwa sufitowa doskonale znosi uderzenia mechaniczne, wilgoć, zmiany temperatur i promieniowanie ultrafioletowe. Listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor zachowuje swą kolorystykę przez wiele lat od chwili montażu i malowania. Ta cecha stawia ją wśród najlepszych na rynku! Dzięki temu ta niezwykła, gięta listwa sufitowa może być montowana w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego zastosowania.

Listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor - gdzie zamontować?

Gięta listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor może być zamontowana wszędzie, począwszy od typowych, "liniowych" przejść, aż po bardziej zaawansowane zaokrąglenia.

Listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor może być zamontowana na nierównościach ścian i łukach, a więc wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia ze skomplikowaną i złożoną architekturą. Można ją instalować zarówno w aranżacjach stricte nowoczesnych, jak i tych bardziej klasycznych. Niezależnie od docelowej lokalizacji, ta elastyczna listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor doskonale spełni swą rolę, która polega na optymalnym wypełnieniu domowej aranżacji.

Podsumowując, gięta listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor jest produktem uniwersalnym, przeznaczonym dla różnych typów wnętrz. Co więcej - jej parametry techniczne świadczą o jej maksymalnej funkcjonalności. Listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor jest zatem produktem, który warto polecić każdemu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listew sufitowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: