• -5%

Mardom Decor MDB169flex gięta Listwa sufitowa

335,29 zł 318,53 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 318.53 zł

Opis produktu

Ozdobna listwa sufitowa MDB169flex gięta to wysoce ekskluzywna sztukateria, która nada stylu każdej aranżacji. Efektowny design, a także elastyczność produktu umożliwia szybki i łatwy montaż na zakrzywionych powierzchniach, w tym na łukach. Elastyczna listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor to model zachwycający swoim wykonaniem. Jest lekki, wytrzymały, odporny na wgniecenia oraz wilgoć. Co więcej, jest gotowy do malowania.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  12.4
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  12.6
 • Symbol
  mdb169flex gięta
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Właściwości
  GIĘTA

Informacje o produkcie

MDB169flex Mardom Decor listwa sufitowa

Listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor to produkt nowoczesny, który - pomimo modernistycznego designu - zachowuje cechy klasycznych, funkcjonalnych rozwiązań sztukateryjnych. Gięta listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor jest zatem konstrukcją uniwersalną, która sprawdzi się w każdych warunkach.

Listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor - dlaczego warto?

Elastyczna listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor to rozwiązanie, które powinno zagościć w każdym domu. Dlaczego?

Listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor jest produktem funkcjonalnym, który wyróżnia się podwyższoną trwałością. Gięta listwa sufitowa jest zabezpieczona przed uderzeniami, promieniowaniem UV, zmienną temperaturą i wilgocią. Listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor jest dzięki temu łatwa w czyszczeniu, co ma znaczenie zwłaszcza w kuchni lub salonie.

MDB169flex Mardom Decor - uniwersalne wykończenie wnętrza

Listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor to produkt, który doskonale zabezpieczy przejście pomiędzy ścianą a sufitem.

Elastyczna listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor może być montowana na nierównych ścianach, ale również na łukach, a więc elementach architektonicznych, których zabezpieczenie jest o wiele trudniejsze.

Listwa sufitowa MDB169flex Mardom - kilka słów o malowaniu

Gięta listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor posiada szereg istotnych zalet. Jedną z nich jest... możliwość malowania dowolnymi farbami.

Zaleca się, by stosowane farby nie posiadały w swoim składzie jakichkolwiek rozpuszczalników, które mogłyby uszkodzić powierzchnię listwy. Listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor jest dostępna w kolorze neutralnym, który można pokryć powłoką o dowolnej barwie, dopasowanej rzecz jasna do aranżacyjnego całokształtu.

Listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor – montaż

Listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor to produkt, który jest niezwykle prosty w montażu.

Ta niezwykła, gięta listwa sufitowa nie wymaga żadnych śrub, łączników i wkrętów, które mogłyby uszkodzić delikatną powierzchnię ściany. Elastyczna listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor jest bardzo lekka i łatwo dopasowuje się do kształtu ściany. Dzięki temu z powodzeniem można ją montować za pomocą dedykowanych klejów (Mardom Decor FIX PRO i Mardom Decor FIX EXTRA).

Opisywana elastyczna listwa sufitowa jest rozwiązaniem. które sprawdzi się niezależnie od typu i charakterystyki wnętrza. Warto ją polecić zwłaszcza tym osobom, które szukają optymalnych rozwiązań z najwyższej półki.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listew sufitowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: