• -5%

Mardom Decor MD106F Listwa sufitowa

188,66 zł 179,23 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 179.23 zł

Opis produktu

Gięta listwa sufitowa MD106 Flex uwydatni stylizację wnętrza, maskując pęknięcia, zakończenia tapet oraz inne nieestetyczne nierówności. Listwa ozdobi styk ścian i sufitu bez względu na rodzaj pomieszczenia, gdyż model MD106F jest wysoce odporny na uderzenia i wilgoć. Gięta listwa sufitowa Mardom jest gotowa do pomalowania oraz łatwa w montażu również przy łukach.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  5.7
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  5.7
 • Symbol
  MDB106F
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa elastyczna Mardom Decor MD106 Flex

Sufitowa listwa w wersji flex to specyficzny rodzaj listwy dekoracyjnej, który cechuje się ogromną giętkością, co pozwala na wykorzystanie jej również w przypadku, gdy mamy krzywe ściany, w tym również łuki. Jest to więc listwa ozdobna, która bez trudu dopasuje się do dowolnej powierzchni.

Gięte listwy sufitowe flex, tak samo jak ich klasyczne odpowiedniki, mają za zadanie głównie jako ozdoba harmonizować pomieszczenie oraz nadawać mu charakteru. Po zamontowaniu ich w aranżacji możemy cieszyć się idealnym wykończeniem, a aranżacja zyskuje ekskluzywny styl oraz wyjątkowy charakter.

Sufitowa listwa Mardom Decor MD106 Flex to giętka listwa ozdobna do trudnych wnętrz

Sufitowa listwa Mardom Decor MD106 Flex to elastyczna listwa ozdobna, której celem jest ozdoba pomieszczenia, w którym znajdują się trudne elementy w tym łuki. Co więcej, ma ona także zasłonić niemiłe dla oka końcówki tapety, jak i również ubytki malowania znajdujące się na styku sufitu i ścian. Wykończeniowa gięta listwa sufitowa Mardom Decor MD106 Flex o prostym oraz eleganckim zdobieniom idealnie zaprezentuje się w różnego rodzaju wnętrzach zarówno modernistycznych, jak i tradycyjnych.

Sufitowa listwa Mardom Decor MD106 Flex to akcent, który podkreśli stylizację dowolnego wnętrza

Dostępna w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl listwa sufitowa MD106 Flex Mardom Decor to akcent dekoracyjnej sztukaterii, który podkreśli charakter każdego wnętrza, uwydatniając jego wyraz. Będzie to zatem doskonałe rozwiązanie, by ekspresowo, łatwo oraz bez większego nakładu pieniędzy zmienić coś w swoim wnętrzu.

Dzięki technologii wykorzystanej w czasie produkcji dekoracyjnej giętej sufitowej listwy Mardom Decor, a także użytym odpowiednio dobranym tworzywom nasz produkt zyskuje gwarancję niezmienności wyglądu przez wiele lat użytkowania. Stanie się więc wyjątkowym detalem, doskonale wyglądającym na styku sufitu oraz ścian, a także przykuwającym wzrok domowników przez długi czas. Nadto wysokiej jakości wykonanie z precyzją o każdy najmniejszy detal, jak i również posiadane właściwości sprawiają, że gięta sufitowa listwa MD106 Flex Mardom Decor jest uniwersalnym akcentem sztukateryjnym, spełniającym wszelakie oczekiwania naszych klientów pod aspektem wizualnym, jakościowym, jak i funkcjonalnym.

MD106 Flex Mardom Decor o perfekcyjnym wyglądzie oraz wysokiej wytrzymałości

Listwa sufitowa Mardom Decor MD106 Flex jest wyprodukowana z najwyższej jakości tworzyw. Nieskazitelny design oraz wysoka odporność powodują, że giętka listwa MD106 Flex Mardom doskonale zaprezentuje się w danej aranżacji, łącząc ściany z sufitem w wspólną całość.

Mardom Decor MD106 Flex dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu użytych przy produkcji tworzyw jest wytrzymała zarówno na wilgoć, jak i na uszkodzenia mechaniczne. Umożliwia to zastosowanie jej w trudnych wnętrzach jak łazienka czy kuchnia. Dodatkową zaletą wytrzymałości listwy ozdobnej na działanie wilgoci jest możliwość jej regularnego czyszczenia, umożliwiającego odświeżenie wyglądu elastycznej listwy sufitowej MD106 Flex Mardom Decor do stanu z dnia zakupu w każdym czasie.

Istotne jest to, iż elastyczna listwa sufitowa MD106 Flex Mardom Decor jest gotowa do malowania każdą farbą, niezawierającą rozpuszczalników. Daje to możliwość dobrania farby tak, by finalnie giętka sufitowa listwa MD106 Flex Mardom Decor pasowała czy kontrastowała z pozostałymi aspektami stylizowanego wnętrza.

Elastyczna sufitowa listwa Mardom Decor MD106 Flex i niezwykła prostota montażu

Elastyczna sufitowa listwa Mardom Decor MD106 Flex jest stworzona z niesamowicie lekkich materiałów, ułatwiając jej przymocowanie. Ponadto, stosując kleje montażowe Mardom Decor FIX EXTRA oraz Mardom Decor FIX PRO do łączeń znajdujące się w naszej ofercie na www.maszwnetrze.pl, w szybki sposób można zmienić każde wnętrze.

Fachowe doradztwo przy wyborze listew sufitowych

Dobór odpowiedniej listwy giętej może sprawić problemy osobom, które niezbyt dobrze odnajdują się w dziedzinie aranżowania pomieszczeń, tak więc zachęcamy Państwa do kontaktu. Nasze doświadczenie oraz wiedza o sztukaterii umożliwi odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące listew giętych, w tym sufitowa listwa MD106 Flex Mardom Decor, ich parametrów, a także sposobu montażu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listew sufitowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: