JADE 110

34,15 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 34.15 zł

Opis produktu

Świetna szklana mozaika JADE 110 od DUNIN stanowi doskonałą kompozycję głębokich kolorów i idealnych kształtów. JADE 110 pochodzi z kolekcji JADE. Owa mozaika perfekcyjnie komponuje się z wystrojem dobrze zaplanowanych, jak i eleganckich aranżacji wnętrz. JADE 110 od DUNIN to przede wszystkim gwarancja satysfakcji, dbałość o detale, wyjątkowa łatwość czyszczenia oraz odporność na środki chemiczne i szoki termiczne. JADE 110 to po prostu znakomity wybór.

Ponadto, warto podkreślić, iż mozaika JADE 110 firmy DUNIN doskonale spisze się jako element wykończenia łazienki.

Opis

 • Materiał
  Kwarcyt do basenów
 • Zalecany klej
  Klej cementowy biały i fuga cementowa
 • wymiary płytki (mm)
  20x20x4
 • wymiary (cm)
  32.7x32.7

Informacje o produkcie

JADE 110 szklane mozaiki z kolekcji Jade od Dunin

Polacy coraz częściej sięgają po nietuzinkowe rozwiązania w kwestii wykończenia różnego rodzaju pomieszczeń. Szklane mozaiki JADE 110 są właśnie jedną z tych ewentualności, której zastosowanie potrafi odmienić na przykład aranżację wnętrza. Należy również dodać, iż naturalnym zjawiskiem jest chęć posiadania pięknie wykończonego wnętrza, które będzie cieszyć przez długie lata.

Uniwersalność szklanych mozaik z serii Jade

Cechą charakterystyczną dla jakże niesamowitych szklanych mozaik z serii Jade od firmy Dunin ich niebywała uniwersalność. Cała kolekcja mozaik, w tym JADE 110, odznacza się fantastyczną paletą kolorów, niezwykłą oryginalnością kształtów, a także nietuzinkowym wyglądem. Należy w tym momencie podkreślić, iż jest to zaledwie kilka parametrów szklanych mozaik od Dunin.

Wyróżniająca dla szklanych mozaik marki Dunin z kolekcji Jade jest także ich intensywność barw oraz umiejętność wzbudzania zachwytu i łatwość w czyszczeniu. Co więcej, zarówno mozaiki szklane JADE 110, jak i pozostałe produkty z serii, są odporne na szoki termiczne, mróz i środki chemiczne, nie absorbują wody oraz co ważne, mogą stanowić element pięknych kompozycji ściennych lub podłogowych. JADE 110 mogą zostać zastosowane zarówno we wnętrzach pomieszczeń, jak i na zewnętrznych częściach budynków, a także w nieckach basenowych. Szklane mozaiki JADE 110 oferowane przez Dunin uchodzić mogą za rewelacyjne rozwiązanie dla osób poszukujących natchnienia w zmianie wyglądu różnych powierzchni.

Szklane mozaiki JADE 110 – parametry

Na wstępie należy podkreślić, że szklane mozaiki JADE 110, to między innymi gwarancja satysfakcji oraz wykończenie w trosce o nawet najmniejszy szczegół. Zaprojektowane z najwyższej klasy jakości materiałów, mozaiki JADE 110 zapewniają możliwość cieszenie się ich wyglądem przez naprawdę wiele lat. Dodatkowo, owe mozaiki są bardzo łatwe w czyszczeniu, wyjątkowo odporne na środki chemiczne, szoki termiczne oraz mrozoodporne i nie ulegają procesowi matowienia, przez co doskonale nadają się do montażu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Szklane mozaiki od Dunin posiadają również pewnego rodzaju wyjątkową umiejętność wydobywania pełni potencjału z aranżacji.

Unikalne JADE 110 z kolekcji Jade

Przede wszystkim, niezbędną wydaje się być konieczność dodania, iż fenomenalne mozaiki od Dunin z kolekcji Jade, czyli np. JADE 110, można wykorzystywać nie tylko jako zdobienie powierzchni ściennych takich pomieszczeń jak łazienka, czy kuchnia, ale także jako podłogowe wykończenie zestawienia, odmieniające całe aranżacje. Jedynym powodem, dlaczego owe szklane mozaiki można w ten sposób wykorzystać, jest ich niezrównana parametryzacja.

Wyjątkowo kolekcja Jade i mozaiki JADE 110 to znakomite rozwiązanie

Szklane mozaiki JADE 110 zostały wytworzone z myślą o nawet najbardziej wymagających nabywcach. Dlatego też, JADE 110 z kolekcji Jade dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, przez co zapewniają liczne możliwości na personalizację wybranych powierzchni. Wielu specjalistów uważa, że mozaiki szklane JADE 110 z serii Jade od Dunin, zasługują na szczególne wyróżnienie.

Jeśli chcieliby Państwo wiedzieć więcej o JADE 110, nasi fachowcy z chęcią pomogą

W razie wystąpienia jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości w kwestii zakupu szklanych mozaik JADE 110, zachęcamy do kontaktu z naszymi świetnymi fachowcami. Swoją obszerną i specjalistyczną wiedzę, popierają licznymi latami doświadczenia oraz chęci pomocy każdemu naszemu klientowi.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub adresu e-mail: biuro@maszwnetrze.pl bądź przejrzyj pozostałe produkty zamieszczone na naszej stronie internetowej www.maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

DD4 100

26,02 zł za szt. brutto
Intrygujące szklane mozaiki z kolekcji GLASS MIX od DUNIN , czyli DD4 10...

JADE 043

34,15 zł za szt. brutto
Znamienne dla mozaik szklanych serii JADE od DUNIN są bogate kolory oraz...

QMX BLACK

15,04 zł za szt. brutto
Świetne mozaiki basenowe QMX BLACK wykonano ze szkła kwarcowego. Mozaiki o...

C-CAP02

2,28 zł za szt. brutto
Od producenta DUNIN dostępne są wspaniałe ceramiczne płytki C-CAP02 . C-...