• -8%

Creativa LNZ-05 Listwa ścienna zdobiona

70,96 zł 65,28 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 65.28 zł

Opis produktu

Ozdoba w postaci ściennej listwy Creativa LNZ-05 to detal wykończenia aranżacji na wysokim poziomie, dzięki któremu aranżacja będzie niezwykle efektowna. Ekskluzywna listwa ścienna Creativa LNZ-05 to sztukateria gotowa do malowania, odznaczająca się trwałością i odpornością na wilgoć. Ten model doskonale prezentuje się w stylizowanych i nowoczesnych aranżacjach.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5.3
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  1.9
 • Symbol
  LNZ-05
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna zdobiona Creativa LNZ-05

Ścienne listwy marki Creativa to detale ozdobne, na które z wielką chęcią decydują się projektanci oraz dekoratorzy pomieszczeń. Korzystają z tego rodzaju sztukaterii do upiększenia wystroju wnętrza, czy też uchwycenia efektu trójwymiarowości na każdej powierzchni. Za sprawą listew ściennych w łatwy i ekspresowy sposób nadaje się wnętrzu majestatycznego wyrazu. Dodatkowo, prezentowane listwy zdobione dopasują się nie tylko do aranżacji o stylu tradycyjnym, ale również eklektycznym.

Zdobiona listwa ścienna LNZ-05 Creativa to produkt oferowany w naszej ofercie listew dekoracyjnych. Tego rodzaju akcenty w sposób wyjątkowo harmonijny dostosują się do wybranego wnętrza niezależnie od stylu aranżacji. Creativa LNZ-05 ozdobi ścianę, ukrywając końce tapet, jak i również nierówności malowania. Ten produkt sprawi, że pomieszczenie, stanie się wykończone a zarazem przepięknie podkreślone.

Wysokiej jakości precyzji listwa ścienna Creativa LNZ-05

Znajdująca się w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl listwa ścienna dekoracyjna Creativa LNZ-05 jest delikatnym detalem sztukateryjnym, odświeżającym aranżację wnętrza. Wykorzystanie odpowiednich materiałów oraz nowoczesnej technologii powoduje, że ścienna listwa Creativa LNZ-05 zachowuje fabryczne parametry, jak i również wygląd przez bardzo długi czas. Model nadaje zatem niepowtarzalnego charakteru, zachwycając wszystkich domowników, czy też odwiedzające osoby. Co więcej, na trwałość owej listwy ściennej nie mają wpływu czynniki zewnętrzne. Creativa LNZ-05 z pewnością spełni więc wszelkie aspekty wizualne, jakościowe, czy też cenowe, będąc przykuwającym wzrok detalem, dopełniającym stylizację.

Creativa LNZ-05 to zdobiona listwa ścienna, spełniająca wszelkie oczekiwania wizualne oraz jakościowe

Creativa LNZ-05 to ozdobna ścienna listwa, która została stworzona przy zachowaniu pełnej szczegółowości akcentów z najwyższej jakości tworzyw. Z tego powodu produkt Creativa LNZ-05 zdobi aranżację w niezwykły sposób, rewelacyjnie prezentując się na dowolnej ścianie.

Listwa ścienna LNZ-05 Creativa będzie doskonałym sposobem na dekorację dowolnego pomieszczenia, gdyż wyróżnia się wysoką trwałością na uderzenia. Ponadto LNZ-05 Creativa jest niezwykle wytrzymała na utrzymującą się wilgoć, co pozwala na zamocowanie produktu w miejscach jak kuchnie bądź łazienki.

Ścienna listwa LNZ-05 Creativa - prostota mocowania

Ścienną listwę Creativa LNZ-05 wyróżnia niesłychanie łatwy sposób instalacji, który nie będzie problemem szczególnie dla tych, którzy nie za bardzo znają się na pracach wykończeniowych. LNZ-05 Creativa to akcent o niedużej wadze. Umożliwia to przyklejenie do ściany przy zastosowaniu znajdujących się w naszej ofercie dedykowanych klejów: kleju do montażu listew Creativa by Cezar C300 oraz kleju na łączenia Creativa by Cezar C310. Za sprawą tych klejów zamocowanie ściennej listwy LNZ-05 Creativa jest prosty oraz bezproblemowy.

Fachowe doradztwo przy doborze listew dekoracyjnych

Wybór pasującego elementu ozdobnego, w tym LNZ-05 Creativa niekiedy wiąże się z niepewnością i wieloma pytaniami. Dzięki naszej dogłębnej wiedzy dotyczącej wszystkich produktów oferowanych w sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl, jak i doświadczeniu w branży sztukateryjnej nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na dowolne pytanie dotyczące doboru właściwego produktu oraz specyfikacją. Ponadto z przyjemnością damy porady związane z mocowaniem listwy ściennej LNZ-05 Creativa, jak i również pozostałych akcentów sztukateryjnych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: