• -8%

Creativa LPC-54 Listwa ścienna gładka

32,86 zł 30,23 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 30.23 zł

Opis produktu

Listwa Creativa LPC-54 jest ściennym elementem dekoracyjnym, który nada wnętrzu charakteru i niezwykłego stylu. Ten model znakomicie prezentuje się na ścianach w stylizowanych i oryginalnych aranżacjach. Prezentowana listwa ścienna jest produktem gotowym do malowania. Jest wytrzymały i wodoodporny, co umożliwia jej montaż w każdym rodzaju pomieszczeń, niezależnie od ich kolorystyki.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  0.5
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna gładka Creativa LPC-54

Listwy ścienne są elementami ozdobnymi, na które chętnie decydują się projektanci i architekci wnętrz. Wykorzystują tego rodzaju sztukaterię w celu wyróżnienia wyglądu aranżacji, czy też uchwycenia trójwymiarowości na niejednej powierzchni. Za sprawą ściennych listew w łatwy i bardzo szybki sposób dodaje się wnętrzu oryginalnego oblicza. Dodatkowo, prezentowane gładkie listwy dopasują się nie tylko do wnętrz o stylu klasycznym, ale również nowoczesnym.

Za sprawą gładkiej listwy ściennej Creativa LPC-54 stworzysz atrakcyjną kompozycję naścienną lub ukryjesz pewne niedociągnięcia na ścianach. Ponadto nadasz trójwymiarowości swoim ścianom i stworzysz wyjątkowo oryginalne wnętrze.

Creativa LPC-54 i niespotykany design

Dostępna w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl listwa ścienna ozdobna LPC-54 Creativa jest eleganckim akcentem sztukateryjnym, odświeżającym aranżację wnętrza. Wykorzystanie wytrzymałych tworzyw i nowoczesnych procesów produkcyjnych przyczynia się do tego, że ta listwa ścienna zachowuje fabryczne parametry, jak i również aspekt wizualny przez bardzo długi czas. Model nadaje zatem oryginalnego wyglądu, wprawiając w osłupienie domowników, jak i również odwiedzających ich gości. Ponadto, na trwałość przedstawianej listwy ściennej nie wywierają wpływu czynniki zewnętrzne. LPC-54 Creativa zapewne spełni zatem wszelkie aspekty wizualne, jakościowe, jak i również cenowe, będąc przykuwającym wzrok elementem, uzupełniającym stylizację.

Wytrzymała listwa ścienna gładka LPC-54 Creativa

Gładka listwa ścienna Creativa LPC-54 będzie wytwornym detalem sztukaterii, odświeżającym styl pomieszczenia. Stosowanie właściwych tworzyw i nowoczesnych procesów produkcyjnych powoduje, że dekoracja ta utrzymuje swoje parametry oraz efekt wizualny przez wiele lat. Model dodaje zatem niepowtarzalnego charakteru, wprawiając w osłupienie wszystkich domowników, czy też odwiedzające osoby. Dodatkowo, na wytrzymałość prezentowanej ściennej listwy nie wywierają wpływu czynniki zewnętrzne. Creativa LPC-54 z całą pewnością spełni zatem wszystkie oczekiwania jakościowe, wizualne, a także właściwościowe, stając się eleganckim elementem, uzupełniającym wnętrze.

Listwa ścienna gładka Creativa LPC-54 oraz sposób mocowania

Listwę ścienną LPC-54 Creativa charakteryzuje niespotykanie nieskomplikowany sposób montażu, który nie będzie problemem szczególnie dla tych, którzy niezbyt znają się na pracach wykończeniowych. Jest to detal o niewielkiej wadze. Umożliwia to przyklejenie do powierzchni przy użyciu dostępnych w naszej ofercie produktów montażowych: kleju do montażu listew Creativa by Cezar C300 oraz kleju na łączenia listew Creativa by Cezar C310. Dzięki tym klejom zamocowanie gładkiej listwy ściennej PC-14 będzie bardzo szybki.

Pomoc przy wyborze listew ściennych

Wybór pasującego detalu wykończeniowego czasami wiąże się z niepewnością oraz rozmaitymi wątpliwościami. Za sprawą naszej specjalistycznej wiedzy na temat każdego modelu dostępnego w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl, jak i również doświadczeniu ze sztukaterią nasi specjaliści udzielą odpowiedzi na dowolne zadane pytanie dotyczące doboru właściwego modelu oraz specyfikacją. Ponadto chętnie damy wskazówki związane z montażem detali dostępnych w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: