• -8%

Creativa LPC-54 Listwa ścienna gładka

37,77 zł 34,75 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 34.75 zł

Opis produktu

Minimalistyczna listwa ścienna Creativa LPC-54 o klasycznym designie to świetny wybór do ozdoby każdego wnętrza. Model został stworzony z trwałych tworzyw, charakteryzujących się wysoką odpornością na wilgoć, dlatego z powodzeniem może dekorować dowolne pomieszczenie. Co więcej, listwa ścienna gładka LPC-54 Creativa jest także fabrycznie przygotowana do malowania, lekka i łatwa w montażu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  0.5
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna gładka Creativa LPC-54

Listwa ścienna LPC-54 Creativa jako najwyższej klasy produkt spełni wymagania niejednego miłośnika ponadczasowych dekoracji ścian. Stworzenie jej z solidnych materiałów i zadbanie o najmniejsze detale sprawia, że obok ściennej listwy prezentowanej nie można przejść obojętnie. Uniwersalny kształt LPC-54 Creativa pozwala na zastosowanie prezentowanej listwy ściennej w każdej aranżacji.

Creativa LPC-54 i niespotykany design

Gładka listwa ścienna Creativa LPC-54 to sztukateria dekoracyjna, która wniesie do dowolnego pomieszczenia eleganckiego charakteru. Jest to efekt wyjątkowej formy, która zachwyca swoją elegancją, a jednocześnie jest prawdziwie prosta. Gładka ścienna listwa Creativa LPC-54 to produkt, który zdecydowanie spodoba się miłośnikom ponadczasowych pomieszczeń, którzy cenią niepowtarzalne dekoracje ścienne bądź sufitowe w każdym wnętrzu. Akcent sztukateryjny jest wyprodukowany w taki sposób, aby nie tylko ukryć widoczne mankamenty malowania i zakończenia tapety, ale również stworzyć wytworne obramowania obrazów bądź luster.

Wytrzymała listwa ścienna gładka LPC-54 Creativa

Stworzenie listwy ściennej Creativa LPC-54 z wysokiej jakości materiałów przy wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych spowodowało, że jest to wyjątkowy detal. Ozdobna sztukateria pod postacią gładkiej ściennej listwy LPC-54 Creativa pomimo nadzwyczajnej delikatności formy cechuje się niezwykłą trwałością na różnego rodzaju zarysowania, uderzenia i wgniecenia. Ponadto marka zadbała o to, by gładka ścienna listwa Creativa LPC-54 była również wilgocioodporna, a więc można produkt zamontować niezależnie od panujących warunków.

LPC-54 Creativa i gotowość do malowania

LPC-54 Creativa to gładka ścienna listwa, fabrycznie przygotowana do malowania. Umożliwia to wtopienie produktu teoretycznie do każdego wystroju poprzez wykorzystanie dowolnej farby, która nie zawiera rozpuszczalników. Gładka ścienna listwa Creativa LPC-54 jest zatem nadzwyczaj praktyczna.

Listwa ścienna gładka Creativa LPC-54 oraz sposób mocowania

Listwa ścienna gładka Creativa LPC-54 jest sztukaterią dekoracyjną nieskomplikowaną w zamocowaniu. Zastosowanie modelu na ścianie bądź suficie odbywa się jedynie przy użyciu dedykowanych klejów no i bezspornie właściwych akcesoriów dostępnych w naszej ofercie. Żeby uzyskać bardzo dobry efekt, należy zastosować klej montażowy Creativa C300, a także klej do łączeń listew Creativa C310. W przypadku wątpliwości związanych z przymocowaniem listwy ściennej gładkiej serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą.

Pomoc przy wyborze listew ściennych

Jeśli wystąpią pytania albo wątpliwości związane z doborem, zakupem, jak i również montażem sztukateryjnych elementów znajdujących się w naszym sklepie to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi profesjonaliści przytoczą parametry techniczne wybranego modelu oferowanego w naszym sklepie internetowym, jak i również udzielą wszelkich odpowiedzi dotyczących gładkiej listwy ściennej LPC-54 Creativa.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: