• -8%

Creativa LPC-58 Listwa ścienna ozdobna

30,88 zł 28,41 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28.41 zł

Opis produktu

Zachwycająca swoim designem gładka listwa ścienna Creativa LPC-58 będzie majestatycznym detalem wyróżniającym dowolne wnętrze. Produkt jest przygotowany do pomalowania i prosty w montażu, a ponadto został wyprodukowany z trwałych i odpornych na uderzenia oraz wilgoć materiałów. Pozwala to na udekorowanie listwą LPC-58 Creativa rozmaitych pomieszczeń bez względu na ich przeznaczenie, stylistykę czy kolorystykę.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2.1
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  1
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna gładka Creativa LPC-58

Ścienna listwa LPC-58 Creativa jako wysokiej jakości produkt spełni oczekiwania każdego miłośnika eleganckich ozdób ścian a nawet sufitów. Stworzenie modelu z wysoce odpornych tworzyw oraz dbałość o najmniejsze detale sprawia, że obok listwy ściennej Creativa LPC-58 nie można przejść obojętnie. Uniwersalny kształt LPC-58 Creativa umożliwia wykorzystanie owej listwy ściennej w dowolnej stylistyce pomieszczenia.

LPC-58 i unikalny design

Ścienna listwa gładka Creativa LPC-58 to sztukateria ozdobna, która wniesie do dowolnego pomieszczenia majestatycznego akcentu. Dzieje się tak za sprawą nad wyraz przemyślanej formy, która zachwyca swoją efektownością, a zarazem jest prawdziwie prosta. Listwa ścienna gładka Creativa LPC-58 to model, który zapewne spodoba się miłośnikom ponadczasowych pomieszczeń, ceniących ekskluzywne efekty ścienne lub sufitowe w dowolnym pomieszczeniu. Akcent został wyprodukowany w taki sposób, by nie tylko zamaskować znajdujące się nierówności malowania i zakończenia tapety, ale także wyczarować z nich majestatyczne obramowania obrazów lub luster.

Trwała listwa ścienna gładka LPC-58 Creativa

Zaprojektowanie listwy ściennej LPC-58 Creativa z materiałów z górnej półki przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych sprawiło, że jest to niezwykły akcent. Sztukateria ozdobna pod postacią gładkiej ściennej listwy Creativa LPC-58 pomimo nadzwyczajnej subtelności wzornictwa wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością na wszelkie uderzenia, zarysowania, jak i wgniecenia. Ponadto producent zadbał o to, aby gładka ścienna listwa Creativa LPC-58 była także wodoodporna, a więc można model zastosować w różnych warunkach.

LPC-58 Creativa i gotowość do pomalowania

Creativa LPC-58 to sztukateria dekoracyjna, fabrycznie przygotowana do pomalowania. Umożliwia to wtopienie produktu praktycznie do każdego pomieszczenia przy wykorzystaniu wybranej przez siebie farby, która w swoim składzie nie zawiera rozpuszczalników. Gładka ścienna listwa LPC-58 Creativa jest więc nadzwyczaj praktyczna.

Listwa ścienna Creativa LPC-58 i sposób jej montażu

Gładka listwa ścienna LPC-58 Creativa jest sztukaterią dekoracyjną nieskomplikowaną w zamocowaniu. Zastosowanie modelu na ścianie bądź suficie odbywa się wyłącznie przy użyciu dedykowanych klejów oraz oczywiście przydatnych akcesoriów dostępnych w naszym sklepie internetowym. Aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy, trzeba użyć klej montażowy Creativa C300, jak i również klej na łączenia listew Creativa C310. W razie pytań związanych z przymocowaniem listwy ściennej gładkiej serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym sklepem.

Pomoc przy doborze listew dekoracyjnych

Jeśli pojawią się wątpliwości albo pytania dotyczące doboru, zakupu i mocowania akcentów sztukaterii oferowanych w naszym asortymencie to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego. Nasi specjaliści przytoczą specyfikację dowolnego produktu, dostępnego w naszym sklepie internetowym, a także udzielą wszystkich odpowiedzi związanych z ścienną listwą LPC-58 Creativa.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: