• -8%

Creativa LPC-56 Listwa ścienna gładka

30,00 zł 27,60 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 27.60 zł

Opis produktu

Minimalistyczna w swoim designie gładka listwa ścienna Creativa LPC-56 będzie doskonałym wyborem do wyróżnienia dowolnego wnętrza. Model został wyprodukowany z trwałych na uderzenia materiałów, wyróżniających się wodoodpornością, dzięki czemu z powodzeniem może dekorować rozmaite pomieszczenia. Listwa ścienna w postaci modelu LPC-56 Creativa jest również przygotowana do pomalowania i prosta w montażu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  1.5
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  0.5
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna gładka Creativa LPC-56

Ścienna listwa Creativa LPC-56 jako wysokiej jakości produkt spełni oczekiwania każdego miłośnika ponadczasowych dekoracji ścian, czy też sufitów. Stworzenie modelu z solidnych tworzyw i zadbanie o nawet najmniejsze szczegóły sprawia, że koło listwy ściennej Creativa LPC-56 nikt nie przejdzie obojętnie. Uniwersalny kształt LPC-56 Creativa pozwala na użycie owej listwy ściennej w dowolnej stylistyce wnętrza.

Creativa LPC-56 i jej unikalny design

Gładka listwa ścienna LPC-56 Creativa to sztukateria, która wniesie do dowolnego pomieszczenia majestatycznego charakteru. Jest to efekt niezwykle planowanej formy, która zachwyca swoją szykownością, a jednocześnie jest prawdziwie prosta. Gładka ścienna listwa Creativa LPC-56 to produkt, który zapewne przypadnie do gustu wielbicielom ponadczasowych pomieszczeń, ceniących ekskluzywne efekty ścienne bądź sufitowe w niejednym pomieszczeniu. Akcent sztukateryjny jest zaprojektowany w taki sposób, by nie tylko zasłonić znajdujące się mankamenty malowania i końce tapet, ale również wyczarować z ich pomocą wytworne obramowania obrazów bądź luster.

Trwała gładka ścienna listwa Creativa LPC-56

Wyprodukowanie listwy ściennej Creativa LPC-56 z wysokiej jakości materiałów przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych spowodowało, że jest to wyjątkowy detal. Sztukateria ozdobna pod postacią gładkiej ściennej listwy Creativa LPC-56 pomimo nadzwyczajnej delikatności formy wyróżnia się doskonałą trwałością na wszystkie zarysowania, uderzenia i wgniecenia. Dodatkowo marka zadbała o to, by gładka listwa ścienna Creativa LPC-56 była także wilgocioodporna, dlatego też można produkt zastosować w dowolnym pomieszczeniu.

LPC-56 Creativa i jej gotowość do malowania

LPC-56 Creativa to gładka ścienna listwa, która jest fabrycznie przygotowana do pomalowania. Umożliwia to dopasowanie modelu do każdego wnętrza przy wykorzystaniu wybranej farby, niezawierającej rozpuszczalników. Gładka ścienna listwa LPC-56 Creativa jest zatem niezwykle uniwersalna.

Listwa ścienna Creativa LPC-56 i sposób jej montażu

Ścienna listwa Creativa LPC-56 jest sztukaterią dekoracyjną nieskomplikowaną w zamocowaniu. Instalacja modelu na ścianie lub suficie dokonuje się wyłącznie za pomocą dedykowanych klejów oraz niewątpliwie właściwych narzędzi oferowanych w naszym sklepie. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, trzeba zastosować klej montażowy Creativa C300, jak i również klej na łączenia listew Creativa C310. W przypadku wątpliwości związanych z przymocowaniem listwy ściennej zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem.

Pomoc przy zakupie listew ściennych

Jeśli mają Państwo pytania toteż wątpliwości dotyczące doboru, zakupu i mocowania sztukateryjnych elementów dostępnych w naszym sklepie to zapraszamy do kontaktu telefonicznego i e-mailowego. Nasi specjaliści objaśnią parametry techniczne każdego modelu dostępnego w naszym sklepie, jak i również udzielą wyczerpujących odpowiedzi dotyczących ściennej, gładkiej listwy LPC-56 Creativa.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: