• -8%

Creativa LNZ-06 Listwa ścienna zdobiona

79,90 zł 73,51 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 73.51 zł

Opis produktu

Ozdoba, jaką jest listwa ścienna Creativa LNZ-06 to akcent wykończenia wnętrza na wysokim poziomie, który sprawi, że wnętrze stanie się charakterna. Ozdobna listwa ścienna Creativa LNZ-06 to sztukateria łatwa w montażu, odznaczająca się wytrzymałością oraz odpornością na wilgoć. Ten model idealnie prezentuje się w stylizowanych i nowoczesnych stylizacjach wnętrz.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.5
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  LNZ-06
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna zdobiona Creativa LNZ-06

Listwy ścienne marki Creativa są akcentami ozdobnymi, na które niezwykle często decydują się projektanci i architekci wnętrz. Wykorzystują tego typu sztukaterię do upiększenia wystroju aranżacji, czy też podkreślenia efektu trójwymiarowości na każdej ścianie. Za sprawą listew ściennych w prosty i niezwykle szybki sposób dodaje się wnętrzu oryginalnego oblicza. Warto zaznaczyć, że, prezentowane zdobione listwy ścienne dopasują się nie tylko do wnętrz o stylu klasycznym, ale także eklektycznym.

Listwa ścienna zdobiona Creativa LNZ-06 to produkt znajdujący się w naszym asortymencie listew dekoracyjnych. Tego rodzaju akcenty w sposób wyjątkowo harmonijny dostosują się do dowolnego pomieszczenia niezależnie od stylizacji aranżacji. LNZ-06 Creativa uwydatni ścianę, ukrywając zakończenia tapety, czy niedoskonałości malowania. Produkt ten spowoduje, że pomieszczenie, będzie wykończone w najmniejszym detalu a zarazem elegancko udekorowane.

Niebywałej jakości wykonania ścienna listwa LNZ-06 Creativa

Dostępna w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl dekoracyjna listwa ścienna LNZ-06 Creativa będzie znakomitym akcentem sztukaterii, podkreślającym styl wnętrza. Wykorzystanie wytrzymałych materiałów oraz nowoczesnych procesów produkcyjnych powoduje, że listwa ścienna Creativa LNZ-06 utrzymuje swoje parametry, czy też wygląd przez wiele lat. Model nadaje zatem ponadczasowego oblicza, ciesząc oko domowników, jak i odwiedzających gości. Ponadto, na wytrzymałość przedstawianej zdobionej listwy ściennej nie wywierają wpływu zewnętrzne czynniki. LNZ-06 Creativa zapewne spełni zatem wszelkie aspekty jakościowe, wizualne, a także właściwościowe, będąc eleganckim drobiazgiem, uzupełniającym wnętrze.

LNZ-06 Creativa to zdobiona listwa ścienna, która spełni wszelkie potrzeby jakościowe oraz wizualne

LNZ-06 Creativa to dekoracyjna listwa ścienna, która jest stworzona przy zachowaniu doskonałej szczegółowości detali z najwyższej jakości tworzywa. Z tego powodu model LNZ-06 Creativa wykańcza wnętrze w ponadczasowy sposób, efektownie prezentując się na każdej ścianie lub innej powierzchni.

Listwa ścienna LNZ-06 Creativa będzie rewelacyjnym wyborem na wyróżnienie niejednego wnętrza, gdyż wyróżnia się odpowiednią trwałością na uderzenia. Co więcej, LNZ-06 Creativa jest wysoce odporna na wodę, co umożliwia zamocowanie modelu w pomieszczeniach takich jak kuchnie czy łazienki.

Listwa ścienna Creativa LNZ-06 - prostota montażu

Listwę ścienną LNZ-06 Creativa charakteryzuje niesamowicie łatwy sposób montażu, który nie stanowi większych problemów nawet dla tych, którzy niekoniecznie znają się na pracach wykończeniowych. Creativa LNZ-06 to produkt o niewielkiej wadze. Umożliwia to przyklejenie do powierzchni przy zastosowaniu dostępnych w naszym sklepie produktów montażowych: kleju montażowego Creativa by Cezar C300 oraz kleju na łączenia listew Creativa by Cezar C310. Dzięki tym akcesoriom montażowym zamocowanie zdobionej listwy ściennej LNZ-06 Creativa jest bardzo szybki.

Fachowa pomoc przy zakupie listew ozdobnych Creativa

Dobór odpowiedniego akcentu wykończeniowego, jak przykładowo LNZ-06 Creativa niekiedy wiąże się z niepewnością i wieloma pytaniami. Za sprawą naszej dogłębnej wiedzy dotyczącej każdego produktu znajdującego się w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl, jak i wieloletniemu doświadczeniu ze sztukaterią nasi fachowcy udzielą odpowiedzi na każde pytanie związane z wyborem odpowiedniego modelu i właściwościami. Dodatkowo chętnie udzielimy wskazówki dotyczące sposobu montażu ściennej listwy Creativa LNZ-06, czy też innych akcentów sztukateryjnych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: