• -8%

Creativa LNZ-02 Listwa ścienna zdobiona

134,34 zł 123,59 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 123.59 zł

Opis produktu

Listwa ścienna Creativa LNZ-02 jest niepowtarzalną sztukaterią, dzięki której łatwo skomponujesz efektowną kompozycję ze sztukaterii. Za sprawą unikatowego designu perfekcyjnie prezentuje się z klasycznymi, jak i również nowoczesnymi wnętrzami. Ekskluzywna listwa Creativa LNZ-02 cechuje się odpornością na uszkodzenia, a także wilgoć. Jest gotowa do pomalowania niezawierającą rozpuszczalników farbą do wnętrz.

Opis

 • Wysokość (cm)
  12.7
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Symbol
  LNZ-02
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna zdobiona Creativa LNZ-02

Ścienne listwy marki Creativa są detalami dekoracyjnymi, na które chętnie decydują się projektanci oraz dekoratorzy aranżacji. Korzystają z tego typu sztukaterii do urozmaicenia wyglądu wnętrza, jak i również podkreślenia efektu trójwymiarowości na wybranej powierzchni. Za sprawą ściennych listew w łatwy oraz niezwykle szybki sposób nadaje się wnętrzu nietuzinkowego wyrazu. Warto zaznaczyć, że, takie zdobione listwy ścienne pasują nie tylko do wnętrz o stylu klasycznym, ale także modernistycznym.

Listwa ścienna zdobiona LNZ-02 Creativa to produkt znajdujący się w naszej ofercie listew zdobionych. Takiego typu sztukaterie w nadzwyczaj harmonijny sposób dopasują się do każdego pomieszczenia niezależnie od stylu aranżacji. Creativa LNZ-02 udekoruje ściany, zakrywając końcówki tapety, czy nierówności malowania. Ten produkt sprawi, że wnętrze, będzie wykończone w każdym detalu a dodatkowo gustownie udekorowane.

Najwyższej jakości precyzji ścienna listwa LNZ-02 Creativa

Dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl listwa ścienna ozdobna Creativa LNZ-02 jest wytwornym elementem sztukaterii, urozmaicającym styl pomieszczenia. Wykorzystanie właściwych komponentów oraz zaawansowanej technologii sprawia, że listwa ścienna LNZ-02 Creativa utrzymuje fabryczne parametry, jak i również wygląd przez bardzo długi czas. Produkt nadaje zatem niepowtarzalnego charakteru, ciesząc oko wszystkich domowników, jak i odwiedzające osoby. Co więcej, na solidność owej listwy ściennej nie mają wpływu zewnętrzne czynniki. Creativa LNZ-02 zapewne spełni zatem wszystkie aspekty wizualne, jakościowe, czy też cenowe, stając się eleganckim drobiazgiem, dopełniającym stylizację.

LNZ-02 Creativa to listwa ścienna, która spełni wszelkie aspekty jakościowe oraz wizualne

Creativa LNZ-02 to ozdobna ścienna listwa, która jest stworzona przy utrzymaniu ogromnej szczegółowości detali z niezwykłej jakości materiałów. Z tego powodu produkt LNZ-02 Creativa wykańcza wnętrze w oryginalny sposób, rewelacyjnie prezentując się na dowolnej ścianie.

Listwa ścienna Creativa LNZ-02 będzie doskonałym sposobem na urozmaicenie każdego wnętrza, gdyż charakteryzuje się odpowiednią wytrzymałością na wgniecenia. Ponadto Creativa LNZ-02 jest niezwykle wytrzymała na utrzymującą się wilgoć, co pozwala na zamontowanie produktu w pomieszczeniach jak kuchnie bądź łazienki.

Listwa ścienna LNZ-02 Creativa - prostota mocowania

Listwę ścienną LNZ-02 Creativa cechuje niesłychanie nieskomplikowany sposób instalacji, który nie będzie problemem nawet dla tych, którzy niekoniecznie znają się na pracach remontowych. LNZ-02 Creativa to detal o niedużej wadze. Umożliwia to zamocowanie do ściany przy użyciu dostępnych w naszym sklepie dedykowanych klejów: kleju montażowego Creativa by Cezar C300 i kleju na łączenia listew Creativa by Cezar C310. Za sprawą tych klejów przyklejenie ściennej listwy LNZ-02 Creativa będzie niezwykle szybki.

Fachowe doradztwo przy zakupie listew dekoracyjnych marki Creativa

Wybór odpowiedniego akcentu dekoracyjnego, jak na przykład Creativa LNZ-02 niekiedy jest związany z niezdecydowaniem i wątpliwościami. Dzięki naszej dogłębnej wiedzy dotyczącej każdego produktu znajdującego się w sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl, jak i również zdobywanemu przez lata doświadczeniu w branży sztukatorskiej nasi specjaliści odpowiedzą na dowolne zadane pytanie dotyczące doboru właściwego modelu i parametrami. Co więcej, z przyjemnością udzielimy wskazówki dotyczące metod montażu listwy ściennej LNZ-02 Creativa, czy też innych akcentów sztukateryjnych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: