• -8%

Creativa LNG-02-2 Narożniki do listew

41,35 zł 38,04 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 38.04 zł

Opis produktu

Ekskluzywne narożniki Creativa LNG-02-2 to element, który doda elegancji każdemu wnętrzu. Wszystkie gustowne listwy LNG-02-2 są odporne na uszkodzenia, wilgoć oraz zmywanie, a także są łatwe w montażu. Co więcej, można ja pomalować dowolną farbą do wnętrz. Wszystkie cechy unikalnych narożników Creativa LNG-02-2 sprawiają, iż jest to niebywale ciekawa część wykończenia aranżacji wnętrza.

Opis

 • Długość (cm)
  24
 • Szerokość (cm)
  24
 • Symbol
  LNG-02-2
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Narożnik Creativa LNG-02-2

Każdy z naszych Klientów w bardzo łatwy i szybki sposób dzięki tak niepozornemu detalowi, jakim jest narożnik Creativa LNG-02-2 może odmienić swoje wnętrze nie do poznania. Tego typu sztukateria jest wykorzystywana, by nadać ostateczny wygląd remontowanemu pomieszczeniu.

Sztukaterię w postaci narożnika do listew Creativa LNG-02-2 kierujemy do Państwa nie tylko jako element dekoracyjny, który każdej aranżacji doda elegancji oraz nadzwyczajnie ekskluzywnego wyglądu. Jest to bowiem produkt o wysokiej wartości użytkowej i funkcjonalnej. Odgrywa bardzo ważną rolę, która polega na maskowaniu nieestetycznie wyglądających, zaburzających całościową kompozycję mankamentów. Oznacza to, że zakrywa wszelkiego rodzaju łączenia listew, których używają Państwo do wykończenia aranżacji. Zadbaliśmy o to, by wzornictwo narożników LNG-02-2 z linii Creativa było jak najbardziej uniwersalne i ponadczasowe. Pozwala to na zainstalowanie produktu w różnego rodzaju stylizacjach, od klasycznych, po ekstrawaganckie i nowoczesne.

Szerokie zastosowanie Creativa LNG-02-2

Oferowane na www.maszwnetrze.pl narożniki do listew takie jak Creativa LNG-02-2 mogą Państwo wykorzystać na przykład w celu dodania eleganckiego detalu do aranżowanego pomieszczenia, ale nie tylko! Nasze produkty są stworzone, by pełnić funkcję zarówno estetyczną, jak i użytkową, która polega na maskowaniu powstałych podczas remontu niedociągnięć, przez które odnawiane wnętrze straciłoby na prezencji i wartości wizualnej.

Ułatwieniem dla wielu Klientów, którzy nie znają się na projektowaniu i aranżacji wnętrz, jest to, iż wzornictwo narożników z linii Creativa jest niezwykle uniwersalne, co pozwala na wtopienie ich w każdego rodzaju stylistykę. Bez względu na charakter pokoju, w jakim znajdą się narożniki Creativa LNG-02-2 pomieszczenie zyska niepowtarzalny charakter, który wprawi w osłupienie najbardziej wymagających i zwracających szczególną uwagę na detale gości.

Creativa – precyzja w każdym calu

Perfekcja oraz idealne wykonanie narożników Creativa LNG-02-2 jest zasługą użycia odpowiednio dobranych i wyselekcjonowanych pod względem właściwości oraz trwałości materiałów. Ponadto, nowoczesna technologia oraz pokrycie dekoracyjnych narożników do listew Creativa LNG-02-2 powłoką ochronną daje gwarancję niezmienności wyglądu przez wiele lat.

Ozdobne narożniki z linii Creativa, również wspomniany model LNG-02-2, w wyniku pokrycia powłoką odporną na wilgoć oraz mechaniczne uszkodzenia są niebywale trwałe. Wytrzymałość na uderzenia eliminuje wszelkiego rodzaju zniszczenia, jakie mogłyby mieć miejsce podczas montażu narożnika dekoracyjnego. Odporność na kontakt z wilgocią natomiast pozwala czyścić narożniki, konserwować je i dbać o jak najlepiej prezentujący się wygląd.

Creativa LNG-02-2 – montaż w mgnieniu oka

W ofercie naszego sklepu www.maszwnetrze.pl prezentujemy kleje montażowe Creativa by Cezar C300 oraz Creativa by Cezar C310 do łączeń, za pomocą których w kilka chwil odmienią Państwo dane pomieszczenie. Montaż ozdobnych narożników Creativa LNG-02-2 nie może być łatwiejszy! Nasze elementy sztukateryjne są zaprojektowane tak, by umożliwić Państwu samodzielną ich instalację. Da to nie tylko ogromną satysfakcję wynikającą z wkładu własnego w rearanżację przestrzeni, ale pozwoli zaoszczędzić pewną sumę pieniędzy, która miałaby zostać przeznaczona na wynajęcie drogiej ekipy remontowej.

Potrzebują Państwo fachowej porady?

Nasza firma ma długoletnie doświadczenie w sprzedaży sztukaterii dekoracyjnej, toteż wiedza na temat produktów jest u nas priorytetem. Jeśli więc zmagają się Państwo z jakimikolwiek pytaniami bądź wątpliwościami dotyczącymi zakupu, wyboru lub informacji na temat danych produktów, w tym narożników Creativa LNG-02-2 to zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Jesteśmy tu, by pomóc Państwu dokonać właściwego wyboru, który pozwoli odmienić Wasze wnętrze w nieoczekiwanie prosty sposób!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii: