Dunin BBP-091 Listwa przypodłogowa

66,67 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 66.67 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa Dunin BBP-091 to wyjątkowy element wykończenia wykonany z trwałego i odporowego materiału POLYSTAR, doskonale nadający się do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Jej wyjątkowe cechy to łatwość montażu, co obejmuje klejenie, spoinowanie i malowanie farbami do wnętrz z wyjątkowym komfortem. Odporność na przycinanie i możliwość tworzenia otworów sprawia, że dostosowanie jej do własnych potrzeb jest proste.

Listwa jest niezwykle trwała, nie ulegając pęknięciom, co ułatwia samodzielny montaż, a także umożliwia dyskretne przeprowadzanie przewodów elektrycznych, nie prowadząc do nadmiernego wysuszenia pomieszczeń, rozsychania się, pylenia ani kruszenia z upływem czasu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  9.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  BBP-091
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Materiał
  Polistyren
 • Zalecany klej
  WS FIXER
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

BBP-091 Dunin

Listwy przypodłogowe BBP-091 marki Dunin stanowią doskonałe wykończenie, wykonane z wyjątkowo trwałego materiału POLYSTAR, a ich montaż nie wymaga skomplikowanych narzędzi. W przypadku konieczności dostosowania ich do konkretnej długości, można wykorzystać standardowe narzędzia ręczne. Do przymocowania ich zaleca się stosowanie kleju WS FIXER lub WS MDFIX, odpowiednio do rodzaju listwy, a także możliwość zespolenia elementów przy użyciu spoin WS JOINER, WS FIBER FILLER lub WS AQUA JOINER, dostosowując wybór do warunków wilgotności w pomieszczeniu.

Listwy przypodłogowe BBP-091

Po odpowiednim przygotowaniu powierzchni, istnieje opcja pomalowania ich farbami dedykowanymi do wnętrz. Elementy te są niezwykle praktyczne w utrzymaniu i nie wymagają dodatkowego zabezpieczania przed wilgocią.

Listwy przypodłogowe BBP-091 firmy Dunin pełnią nie tylko rolę ozdobną, ale również praktyczną w kontekście wykończenia wnętrza, które harmonizuje z jego estetyką i doskonale ukrywa kable, przewody elektryczne oraz zabezpiecza szczeliny dylatacyjne – co ma szczególne znaczenie, gdy montowane są panele lub parkiet.

Listwy przypodłogowe w domu

Ich głównym celem jest nie tylko aspekt dekoracyjny, ale także ochrona ścian przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi i wyrównywanie powierzchni między ścianą a podłogą. Propozycja BBP-091 podkreśla urodę podłogi, równocześnie sprawnie ukrywając wszelkie kable i przewody, co sprawia, że są one wyborem doskonałym do różnych wnętrz, nadając im indywidualny charakter.

BBP-091 montaż

Dzięki solidnemu wykonaniu oraz innowacyjnej technologii, listwa przypodłogowa BBP-061 jest odporna na uszkodzenia, zachowując swój wygląd na wiele lat. Wszystkie te cechy czynią ją wyjątkowym elementem dekoracyjnym, spełniającym oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących najwyższej jakości wykończenia wnętrza.

Montaż jest niezwykle prosty, a produkt jest łatwy w utrzymaniu i nie przyswaja wilgoci. Przed malowaniem zaleca się staranne przestrzeganie zaleceń producenta oraz dostosowanie rodzaju kleju, fugi i metody malowania do konkretnych elementów i warunków panujących w pomieszczeniu.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

C-BL06

4,47 zł za szt. brutto
Płytki ceramiczne C-BL06 marki DUNIN nadadzą każdemu wnętrzu przyjemnego...

C-CAP02

2,28 zł za szt. brutto
Od producenta DUNIN dostępne są wspaniałe ceramiczne płytki C-CAP02 . C-...