Listwa sufitowa gładka Dunin Wallstar CAR-061

61,79 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 61.79 zł

Opis produktu

Dunin Wallstar CAR-061 to wyjątkowo wyszukana ozdoba w postaci sufitowej listwy, umożliwiająca szybkie i wygodne odświeżenie wyglądu wnętrza. Ten produkt wyróżnia się trwałością wobec wilgoci oraz wyjątkową delikatnością, co stanowi jego główne zalety. Montaż tego dekoracyjnego elementu sufitowego jest równie prosty, co efektywny, stanowiąc doskonały dodatek do wykończenia pomieszczenia.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  6
 • Waga (kg)
  0.5
 • Symbol
  CAR-061
 • Powłoka
  Farba podkładowa
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej montażowy WS FIXER oraz klej do łączeń WS JOINER
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa Dunin Wallstar CAR-061

Listwa sufitowa Dunin Wallstar CAR-061 to nie tylko estetyczny element, ale również praktyczny, który umożliwia szybką i skuteczną zmianę aranżacji pomieszczenia. Dzięki najwyższej jakości materiałom i nowoczesnej technologii produkcji, jest trwała i odporna na wilgoć, co pozwala na montaż w wilgotnych pomieszczeniach. Łatwość czyszczenia zapewnia długotrwały efekt świeżości.

W ofercie www.maszwnetrze.pl znajdziesz szeroki wybór sufitowych listew dekoracyjnych Dunin Wallstar, które pasują zarówno do wnętrz o stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, dostosowując się do Twoich preferencji.

Dunin Wallstar CAR-061

Listwa sufitowa Dunin Wallstar CAR-061 to niezwykle atrakcyjny dodatek, który potrafi odmienić wystrój wnętrza w krótkim czasie. Te dekoracyjne listwy sufitowe pełnią funkcję nie tylko ozdobną, ale także praktyczną, maskując niedoskonałości na łączeniach ścian i sufitu.
Listwa jest także odporna na uszkodzenia, gwarantując, że zachowa swój wygląd przez wiele lat. Dodatkowo, specjalna powłoka zwiększa przyczepność farby, dając Ci swobodę w wyborze kolorystyki i wykończenia. Prosty montaż oraz dostępność niezbędnych akcesoriów Dunin Wallstar, takich jak klej WS FIXER, fuga WS JOINER i wodoodporna fuga WS AQUA JOINER, pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi wykwalifikowani pracownicy są gotowi do udzielenia Ci fachowej pomocy w wyborze odpowiedniego produktu i udzielenia informacji o specyfikacjach oraz procesie montażu elementów dekoracyjnych z linii Wallstar marki Dunin.

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: