WS FIXER Klej DUNIN

35,77 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 35.77 zł

Opis produktu

Klej Dunin WS Fixer do montażu paneli ściennych i sztukaterii firmy Dunin. Klej gwarantuje najwyższą jakość przymocowania każdego elementu sztukaterii Dunin Wallstar. Klej montażowy WS Fixer jest koloru białego, jego wydajność w przypadku listew Dunin wynosi od 7 do 8 metrów podwójnego klejenia, natomiast w przypadku paneli ściennych lub medalionów wynosi 0,7 m². Należy pamiętać, że klej montażowy spełni swoje zadanie wyłącznie przy odpowiednio przygotowanym podłożu.

Opis

  • Waga (kg)
    290ml
  • Symbol
    WS FIXER

Informacje o produkcie

Klej montażowy WS FIXER Dunin

Sztukateria Dunin jako dekoracja wnętrza cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony zarówno architektów i projektantów, jak i osób, które samodzielnie aranżują oraz planują, jak ma wyglądać ich przyszłe wnętrze.

Wielbiciele klasycznych, jak i nowoczesnych rozwiązań zachwalają użytkowość oraz wygląd sztukaterii Dunin. Za sprawą dostępnych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl produktów marki Dunin o fantazyjnych kształtach lub wręcz przeciwnie, prostych, uniwersalnych wzorach nadadzą Państwo ścianie nowego wymiaru, a Wasze wnętrze zyska oryginalny i niepowtarzalny charakter.

Sztukateria marki Dunin Wallstar to rozwiązanie, które jest w stanie nie tylko odmienić wystrój wnętrza i nadać mu niepowtarzanego charakteru, ale dodatkowo pełnić funkcję swego rodzaju trójwymiarowej ozdoby. Montując więc oferowane przez nasz sklep produkty Dunin, Państwa wnętrze zyska na eleganckim i ekskluzywnym wyglądzie.

WS FIXER – klej do montażu sztukaterii

Sztukateria marki Dunin Wallstar wykonana jest z odpornych na uderzenia i wodę materiałów wyróżniających się niezwykłą trwałością. Co więcej, dodatkowe pokrycie dekoracyjnej sztukaterii powłoką odporną na wilgoć pozwala na zamontowanie ich we wszystkich pomieszczeniach, niezależnie od warunków w nich panujących. Zastosowanie takiej technologii pozwala na montaż sztukaterii nawet w kuchni czy w łazience. Ogromna ilość wzorów i kolorów oferowanych w naszym sklepie produktów ułatwia dopasowanie sztukaterii Dunin do każdej stylizacji wnętrza, tym bardziej dzięki ich gotowości do pomalowania.

Ozdobna sztukateria Dunin jest niezwykle trwałe, co oznacza, że można cieszyć się nią przez długie lata bez martwienia się o ich kruszenie, czy pylenie. Użycie dostępnej na www.maszwnetrze.pl kleju montażowego do gzymsów, profili ściennych, listew przypodłogowych i paneli 3D Wallstar Dunin WS FIXER dodatkowo zapewni długotrwałość zespolenia.

Prostota montażu z klejem WS FIXER

Nad wyraz lekkie i proste w montażu elementy sztukaterii marki Dunin pozwalają na samodzielny ich montaż. Cięcie, klejenie, jak i spoinowanie tego typu dekoracji dzięki odpowiednim materiałom jest bardzo proste. W naszym sklepie www.maszwnetrze.pl oferujemy klej montażowy WS FIXER, który posłuży do przymocowania gzymsów, profili ściennych oraz listew przypodłogowych.

Odpowiedni klej montażowy do sztukaterii to klucz do sukcesu. Dzięki prezentowanemu klejowi WS FIXER sztukateria zostanie w kilka chwil przymocowana do podłoża na długie lata. Dzięki użyciu produktu montażowego marki Dunin z serii Techn!k zarówno listwy, panele ścienne 3D, jak i inne elementy dekoracyjne będą perfekcyjnie prezentować się w każdym wnętrzu.

Klej montażowy WS FIXER to najwyższa jakość mocowania sztukaterii Dunin. Klej przeznaczony jest do montażu sztukaterii wewnątrz pomieszczeń. Klej jest w kolorze białym, a jego wydajność wynosi 7-8 metrów w przypadku montażu listew, a także 0,7 m² w przypadku mocowania paneli 3D. Klej zapewnia długotrwałe przymocowanie do każdego przygotowanego podłoża.

Wybór kleju montażowego Dunin

Zakup właściwej i pasującej do naszego wnętrza sztukaterii jest często związany z wieloma trudnymi pytaniami lub wątpliwościami. Jeśli chcą Państwo znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wyboru produktów Dunin oferowanych na www.maszwnetrze.pl, zapraszamy do kontaktu!

Nasze doświadczenie, a także zdobywana przez lata wiedza na temat sztukaterii pozwala nam fachowo odpowiedzieć na każde pytanie związane ze specyfikacją danego produktu czy też jego montażem z użyciem kleju montażowego WS FIXER do gzymsów, profili ściennych, listew przypodłogowych i paneli 3D Wallstar Dunin oraz innych artykułów niezbędnych do przymocowania wysokiej jakości sztukaterii Dunin, nadających zupełnie nowego spojrzenia każdemu mieszkaniu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

8 innych produktów w tej samej kategorii: