SPOINA Z WŁÓKNEM SZKLANYM

28,46 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28.46 zł

Opis produktu

SPOINA Z WŁÓKNEM SZKLANYM do łączenia paneli ściennych 3d kolekcji WALLSTAR Dunin.

Spoina dedykowana panelom dekoracyjnym Dunin, ale może być stosowana do każdego rodzaju panelu ściennego.

Włókno szklane zawarte w spoinie doskonale maskuje szpary powstałe podczas łączeń paneli dekoracyjnych.

Zapytaj sprzedawcę naszego sklepu MaszWnetrze.pl o panele ścienne i metody montażu.

Zapraszamy do zakupów!

Opis

  • Waga (kg)
    2
  • Symbol
    SPOINA Z WŁÓKNEM SZKLANYM

Informacje o produkcie

Panele ścienne 3D – spoina z włóknem szklanym

Panele ścienne 3D Dunin jako dekoracja wnętrza cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony zarówno architektów i projektantów wnętrz, jak i osób, które samodzielnie aranżują i planują, jak ma wyglądać ich przyszłe wnętrze. Nie należy jednak zapominać o odpowiednich artykułach niezbędnych do montażu, jakim jest na przykład spoina z włóknem szklanym Wallstar WS Fiber Filler.

Wielbiciele nowoczesnych rozwiązań zachwalają użytkowość oraz wygląd ściennych paneli 3D. Za sprawą dostępnych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl paneli 3D Dunin o fantazyjnych geometrycznych kształtach czy intensywnych, wyróżniających się, bądź też dopełniających się kolorach nadadzą Państwo ścianie nowego wymiaru, a Wasze wnętrze zyska oryginalny i niepowtarzalny charakter.

Nowoczesne ozdobne panele ścienne 3D to rozwiązanie, które jest w stanie nie tylko odmienić wystrój wnętrza i nadać mu niepowtarzanego charakteru, ale dodatkowo pełnić funkcję swego rodzaju trójwymiarowej ozdoby. Montując więc oferowane przez nasz sklep dekoracyjne panele 3D, Państwa wnętrze zyska na eleganckim i ekskluzywnym wyglądzie.

Specyfikacja i właściwości paneli ściennych 3D Dunin

Dekoracyjne panele ścienne 3D jedynie wyglądają na nietrwałe. Są jednak wykonane z odpornych na uderzenia i wodę bardzo trwałych materiałów. Co więcej, dodatkowe pokrycie dekoracyjnych paneli ściennych powłoką odporną na wilgoć pozwala na zamontowanie ich we wszystkich pomieszczeniach, nawet w kuchni czy w łazience. Ogromna ilość wzorów i kolorów ułatwia dopasowanie ściennych paneli 3D Dunin do każdej stylizacji wnętrza. Niektóre modele paneli ściennych Dunin można także pokryć farbą do wnętrz na dowolny kolor.

Waga nieprzekraczająca 2kg/m2 pozwala na zamontowanie ściennych paneli ozdobnych 3D zarówno na ścianach, strychach, jak i dekoracja wnęk meblowych. Zyskują Państwo wtedy ogromne pole do oryginalnego i kreatywnego pokrycia ścian w danym pomieszczeniu. Ozdobne panele ścienne 3D Dunin są niezwykle trwałe, co oznacza, że można cieszyć się nimi przez długie lata bez martwienia się o ich kruszenie i pylenie.

Wallstar WS Fiber Filler i prostota montażu

Niesamowicie lekkie dekoracyjne panele ścienne 3D są bardzo proste w montażu, więc z powodzeniem można wprowadzić zmiany samodzielnie. Ich cięcie, klejenie oraz spoinowanie jest bardzo proste. Używając spoiny z włóknem szklanym Wallstar WS Fiber Filler instalacji ściennych paneli 3D nie może być prostsza. We wszelkich połączeniach wymagających podwyższonej odporności na wodę doskonale sprawdzi się Wallstar WS Fiber Filler. Oferowana przez nas spoina z włóknem szklanym jest odporna na procesy starzenia, warunki atmosferyczne, substancje chemiczne, a także jest niepalna. Co więcej, Wallstar WS Fiber Filler odznacza się nadzwyczajną sprężystością, która poprawia parametry mechaniczne tworzywa.

Pomoc w wyborze spoiny do montażu paneli ściennych 3D Dunin

Zakup właściwej i pasującej do naszego wnętrza sztukaterii jest często związany z wieloma trudnymi pytaniami lub wątpliwościami. Jeśli chcą więc Państwo znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wyboru ozdobnych paneli ściennych Dunin 3D lub innego typu elementów sztukateryjnych oferowanych na www.maszwnetrze.pl, zapraszamy do kontaktu! Nasze doświadczenie, a także zdobywana przez lata wiedza na temat sztukaterii pozwala nam fachowo odpowiedzieć na każde pytanie związane ze specyfikacją produktu czy też jego montażem z użyciem spoiny z włóknem szklanym Wallstar WS Fiber Filler, w tym i paneli ściennych 3D Dunin z naszej oferty.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

8 innych produktów w tej samej kategorii: