WS JOINER Fuga DUNIN

19,51 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 19.51 zł

Opis produktu

WS JOINER Fuga DUNIN klej służący do połączeń i szpar jakie powstają w wyniku klejenia paneli ściennych, dekoracyjnych a także wypełnienia połączeń listw przypodłogowych. Fuga wystarcza na 60-80 m listew, 30-40 łączeń lub 1m² . Jest w kolorze białym.

Jest to klej nietoksyczny i bezpieczny dla zwierząt. Przy wylaniu za dużej ilości fugi polecamy przetrzeć ją papierem ściernym.

Dedykowany do wypełniania połączeń pomiędzy panelami ściennymi Dunin.

Opis

  • Waga (kg)
    300ml
  • Symbol
    WS JOINER

Informacje o produkcie

Fuga wodoodporna WS JOINER

Sztukateria Dunin jako dekoracja wnętrza cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony zarówno architektów i projektantów, jak i osób, które samodzielnie aranżują oraz planują, jak ma wyglądać ich przyszłe wnętrze.

Wielbiciele klasycznych, jak i nowoczesnych rozwiązań zachwalają użytkowość oraz wygląd sztukaterii Dunin. Za sprawą dostępnych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl produktów marki Dunin o fantazyjnych kształtach lub wręcz przeciwnie, prostych, uniwersalnych wzorach nadadzą Państwo ścianie nowego wymiaru, a Wasze wnętrze zyska oryginalny i niepowtarzalny charakter.

Sztukateria marki Dunin Wallstar to rozwiązanie, które jest w stanie nie tylko odmienić wystrój wnętrza i nadać mu niepowtarzanego charakteru, ale dodatkowo pełnić funkcję swego rodzaju trójwymiarowej ozdoby. Montując więc oferowane przez nasz sklep produkty Dunin, Państwa wnętrze zyska na eleganckim i ekskluzywnym wyglądzie.

Fuga WS JOINER - sztukateria w każdym wnętrzu

Sztukateria Dunin Wallstar wykonana jest z odpornych na uderzenia i wodę materiałów wyróżniających się niezwykłą trwałością. Co więcej, dodatkowe pokrycie dekoracyjnej sztukaterii powłoką odporną na wilgoć pozwala na zamontowanie ich we wszystkich pomieszczeniach, niezależnie od warunków w nich panujących. Ogromna ilość wzorów oferowanych w naszym sklepie produktów ułatwia dopasowanie sztukaterii Dunin do każdej stylizacji wnętrza, tym bardziej dzięki ich gotowości do pomalowania.

Ozdobna sztukateria Dunin jest niezwykle trwałe, co oznacza, że można cieszyć się nią przez długie lata bez martwienia się o ich kruszenie, czy pylenie. Użycie dostępnej na www.maszwnetrze.pl fugi do gzymsów, profili ściennych, listew przypodłogowych i paneli 3D Wallstar Dunin WS JOINER zapewni niezwykłą długotrwałość zespolenia.

Prostota montażu z fugą Dunin WS JOINER

Nad wyraz lekkie i proste w montażu elementy sztukaterii marki Dunin pozwalają na samodzielny ich montaż. Cięcie, klejenie, jak i spoinowanie tego typu dekoracji dzięki odpowiednim materiałom jest bardzo proste. W naszym sklepie www.maszwnetrze.pl oferujemy fugę WS JOINER, która posłuży do wypełniania połączeń pomiędzy gzymsami, profilami ściennymi oraz listwami przypodłogowymi.

Dzięki fudze WS JOINER pomiędzy elementami dekoracyjnymi nie pozostają nieestetyczne przerwy. W celu lepszego efektu wizualnego, po wyschnięciu można zeszlifować nadmiar kleju papierem ściernym. Fuga WS JOINER Dunin to produkt nietoksyczny, w pełni bezpieczny dla zdrowia.

Fuga WS JOINER do sztukaterii Dunin Wallstar zapewnia idealne łączenie 60-80 m listew lub od 30 do 40 łączeń, a także w przypadku innych elementów sztukaterii jak np. panele ścienne 3D 1m². Jest to produkt, który jest niezbędny przy mocowaniu wszelkiego rodzaju sztukaterii marki Dunin, zapewniający idealną prezencję listew, gzymsów, profili, medalionów czy też paneli ściennych. Fuga WS JOINER Dunin nadaje się wyłącznie do użytku wewnętrznego.

Wybór fugi do łączeń Dunin

Zakup właściwej i pasującej do naszego wnętrza sztukaterii jest często związany z wieloma trudnymi pytaniami lub wątpliwościami. Jeśli chcą Państwo znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wyboru produktów Dunin oferowanych na www.maszwnetrze.pl, zapraszamy do kontaktu!

Nasze doświadczenie, a także zdobywana przez lata wiedza na temat sztukaterii pozwala nam fachowo odpowiedzieć na każde pytanie związane ze specyfikacją danego produktu czy też jego montażem z użyciem wodoodpornej fugi do gzymsów, profili ściennych, listew przypodłogowych i paneli 3D Wallstar Dunin WS JOINER oraz innych artykułów niezbędnych do przymocowania wysokiej jakości sztukaterii Dunin, nadających zupełnie nowego spojrzenia każdemu mieszkaniu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

8 innych produktów w tej samej kategorii: