WS AQUA JOINER Fuga wodoodporna DUNIN

38,21 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 38.21 zł

Opis produktu

Wodoodporna fuga WS Aqua Joiner to produkt służący do wypełniania łączeń pomiędzy gzymsami, profilami ściennymi oraz listwami przypodłogowymi. Zastosowanie Dunin WS Aqua Joiner gwarantuje zachowanie pełnej estetyki wykończenia. Produkt, jakim jest fuga wodoodporna WS Aqua Joiner marki Dunin to produkt wodoodporny, nietoksyczny i bezpieczny dla zdrowia. Odmień swoje wnętrze z akcesoriami montażowymi Dunin!

Kolor: Biały

Opis

  • Waga (kg)
    290ml
  • Symbol
    WS AQUA JOINER

Informacje o produkcie

Fuga wodoodporna WS Aqua Joiner

Sztukateria Dunin jako dekoracja wnętrza cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony zarówno architektów i projektantów, jak i osób, które samodzielnie aranżują oraz planują, jak ma wyglądać ich przyszłe wnętrze.

Wielbiciele klasycznych, jak i nowoczesnych rozwiązań zachwalają użytkowość oraz wygląd sztukaterii Dunin. Za sprawą dostępnych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl produktów marki Dunin o fantazyjnych kształtach lub wręcz przeciwnie, prostych, uniwersalnych wzorach nadadzą Państwo ścianie nowego wymiaru, a Wasze wnętrze zyska oryginalny i niepowtarzalny charakter.

Sztukateria marki Dunin Wallstar to rozwiązanie, które jest w stanie nie tylko odmienić wystrój wnętrza i nadać mu niepowtarzanego charakteru, ale dodatkowo pełnić funkcję swego rodzaju trójwymiarowej ozdoby. Montując więc oferowane przez nasz sklep produkty Dunin, Państwa wnętrze zyska na eleganckim i ekskluzywnym wyglądzie.

Fuga WS Aqua Joiner - sztukateria w każdym wnętrzu

Sztukateria Dunin Wallstar wykonana jest z odpornych na uderzenia i wodę materiałów wyróżniających się niezwykłą trwałością. Co więcej, dodatkowe pokrycie dekoracyjnej sztukaterii powłoką odporną na wilgoć pozwala na zamontowanie ich we wszystkich pomieszczeniach, niezależnie od warunków w nich panujących. Zastosowanie takiej technologii pozwala na montaż sztukaterii nawet w kuchni czy w łazience. Ogromna ilość wzorów i kolorów oferowanych w naszym sklepie produktów ułatwia dopasowanie sztukaterii Dunin do każdej stylizacji wnętrza, tym bardziej dzięki ich gotowości do pomalowania.

Ozdobna sztukateria Dunin jest niezwykle trwałe, co oznacza, że można cieszyć się nią przez długie lata bez martwienia się o ich kruszenie, czy pylenie. Użycie dostępnej na www.maszwnetrze.pl wodoodpornej fugi do gzymsów, profili ściennych, listew przypodłogowych i paneli 3D Wallstar Dunin WS Aqua Joiner dodatkowo zapewni długotrwałość zespolenia, nawet w ekstremalnych warunkach panujących w kuchni czy w łazience.

Prostota montażu z fugą Dunin WS Aqua Joiner

Nad wyraz lekkie i proste w montażu elementy sztukaterii marki Dunin pozwalają na samodzielny ich montaż. Cięcie, klejenie, jak i spoinowanie tego typu dekoracji dzięki odpowiednim materiałom jest bardzo proste. W naszym sklepie www.maszwnetrze.pl oferujemy wodoodporną fugę WS Aqua Joiner, która posłuży do wypełniania połączeń pomiędzy gzymsami, profilami ściennymi oraz listwami przypodłogowymi.

Dzięki wodoodpornej fudze WS Aqua Joiner pomiędzy elementami dekoracyjnymi nie pozostają nieestetyczne przerwy. W celu lepszego efektu wizualnego, po wyschnięciu można zeszlifować nadmiar kleju papierem ściernym. Fuga WS Aqua Joiner Dunin to produkt nietoksyczny, w pełni bezpieczny dla zdrowia, charakteryzujący się niebywałą odpornością na wilgoć, dlatego zalecana jest w pomieszczeniach takich jak łazienki lub kuchnie.

Wybór wodoodpornej fugi do łączeń Dunin

Zakup właściwej i pasującej do naszego wnętrza sztukaterii jest często związany z wieloma trudnymi pytaniami lub wątpliwościami. Jeśli chcą Państwo znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wyboru produktów Dunin oferowanych na www.maszwnetrze.pl, zapraszamy do kontaktu!

Nasze doświadczenie, a także zdobywana przez lata wiedza na temat sztukaterii pozwala nam fachowo odpowiedzieć na każde pytanie związane ze specyfikacją danego produktu czy też jego montażem z użyciem wodoodpornej fugi do gzymsów, profili ściennych, listew przypodłogowych i paneli 3D Wallstar Dunin WS Aqua Joiner oraz innych artykułów niezbędnych do przymocowania wysokiej jakości sztukaterii Dunin, nadających zupełnie nowego spojrzenia każdemu mieszkaniu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

8 innych produktów w tej samej kategorii: