Zakończenie lewe Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102L Mardom Decor

28,45 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28.45 zł

Opis produktu

Zakończenie lewe Lamelli Dąb Jasny L0102L Mardom Decor z kolekcji Stretto rekomendowane do lameli Dąb Jasny L0102 gwarantuje doskonałe wykończenie. Model charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na działanie wilgoci oraz wgniecenia, dzięki wyprodukowaniu go z tworzywa w postaci Polimeru HD przy zastosowaniu innowacyjnej technologii ScratchShield, zapewniającej pełne utwardzenie powierzchni.

Do lameli Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102 Mardom Decor posiadamy także zakończenie prawe L0102R.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  3.6
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Stretto
 • Powłoka
  Dąb Jasny
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102L Mardom Decor

Zakończenie lewe L0102L do lameli z serii Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102 zagwarantuje perfekcyjne wykończenie zaplanowanej aranżacji. Prezentowane w ofercie naszego sklepu lamele są odpowiedzią na najnowsze trendy w aranżacji pomieszczeń. Doskonałe wykonanie lewego zakończenia L0102L, jak i samych lameli i ich właściwie zaprojektowana konstrukcja w połączeniu z ponadprzeciętną wytrzymałością sprawia, że są to produkty odznaczające się na rynku.

Ponadprzeciętna trwałość lameli ściennych i zakończeń lewych Mardom Decor L0102L

Ścienne lamele Mardom Decor, w tym zakończenie lewe Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102L to ozdoby do wnętrz, które z łatwością mogą być wykorzystane w każdym pomieszczeniu. Dekoratorzy z miłą chęcią stosują lamele ścienne oraz zakończenie lewe L0102L Mardom Decor dla wyróżnienia miejsc komercyjnych, hotelowych, sklepowych, jak i również domów. Jest to spowodowane zastosowaniem przy ich produkcji niezwykłej jakości materiału, jakim jest Polimer HD. Zakończenie lewe lameli ściennych L0102L Mardom Decor Stretto jest więc odporne na działanie wilgoci, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield ma również utwardzoną maksymalnie powierzchnię, co znacznie pozwala na użycie ich wraz z lamelami ściennymi L0102 w dowolnym pomieszczeniu, bez troski o ich wygląd.

Zakończenie lewe lameli ściennych do pomieszczeń z charakterem - Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102L Mardom Decor

Ścienne lamele zwieńczone rekomendowanymi zakończeniami, w tym L0102L Mardom Decor na stałe zagościły we wnętrzach, gdyż doskonale odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu jest ono zaaranżowane. W szczególności produkt Lamelli Stretto Dąb Jasny Mardom Decor L0102 razem z lewym zakończeniem, którego forma oraz uniwersalność doskonale zaprezentują się we wnętrzach modern, w stylu loft, jak i również eleganckich. Przemyślana forma, wykorzystanie wysokiej jakości tworzyw, czy też modna kolorystyka sprawiają, że lamele ścienne Lamelli Stretto w połączeniu z lewym zakończeniem Mardom Decor L0102L będą ozdobą, która zdecydowanie doda polotu każdemu wnętrzu.

Praktyczność lewego zakończenia do lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Jasny - L0102L Mardom Decor

Ścienne lamele z serii Lamelli Stretto Mardom Decor i prezentowane ich lewe zakończenie L0102L Mardom Decor pełnią głównie rolę dekoracyjną. Jednak nie można zapominać o ich możliwościach izolacji akustycznej. Lamele ścienne Lamelli Stretto Dąb Jasny Mardom Decor dają efekt redukcji dźwięków, co pozwala na pozbycie się echa w pomieszczeniu. Oznacza to, że lamele ścienne mogą nieco stłumić wydobywające się z pokoju, jak i innego lokalu dźwięki, podnosząc wygodę przebywających w nim osób.

Ponadto rolą lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Jasny zwieńczonych lewym zakończeniem Mardom Decor L0102L jest również możliwość wyznaczenia za ich pomocą stref użytkowych w każdym wnętrzu. Ich prosty, aczkolwiek zauważalny dla oka wygląd doskonale sprawdzi się w wyróżnieniu podziału wnętrza na strefy. Wyznaczenie strefy jadalni, czy podkreślenie miejsca relaksu w salonie to tylko niektóre nasze propozycje. Tak naprawdę ze ściennymi lamelami Mardom Decor L0102 nie istnieją ograniczenia w aranżacji wnętrz.

Mocowanie zakończenia lewego lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102L Mardom Decor

Ścienne lamele Mardom Decor z serii Lamelli Stretto to modele bardzo łatwe w montażu. Można je w dowolny sposób dopasowywać do wymiarów powierzchni, na której mają być zamontowane poprzez łączenie kilku segmentów lameli. Zaletą jest także ich doskonała długość wynosząca 270 cm, która umożliwia montaż od podłogi do samego sufitu bez tworzenia łączeń. Co więcej, z łatwością można je przycinać do określonych rozmiarów. Do idealnego wykończenia ściennych lameli Lamelli Stretto Dąb Jasny świetnie spisze się dedykowane lewe L0102L.

Sposób montażu L0102L również nie należy do skomplikowanych, ponieważ jest bezproblemowy, bardzo szybki oraz bardzo czysty dzięki klejowi Mardom Decor.

Masz pytania odnośnie do lameli ściennych Mardom Decor z kolekcji Lamelli Stretto?

Jeżeli pojawią się wątpliwości lub pytania dotyczące zakupu odpowiednich lameli ściennych Lamelli Stretto, w tym zakończenia lewego Dąb Jasny L0102L producenta Mardom Decor to zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Jesteśmy przekonani, że dzięki doświadczeniu naszej obsługi możemy odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z wyborem modelu Stretto L0102L Mardom Decor bądź każdego innego produktu znajdującego się w ofercie naszego sklepu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: