Zakończenie lewe Lamelli Stretto Białe L0101L Mardom Decor

28,45 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28.45 zł

Opis produktu

Zakończenie lewe Lamelli Białe L0101L Mardom Decor z serii Stretto rekomendowane do lameli w kolorze białym L0101 gwarantuje perfekcyjne zwieńczenie. Model charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na działanie wilgoci i uszkodzenia mechaniczne, dzięki stworzeniu go z tworzywa jakim jest Polimer HD przy użyciu nowoczesnej technologii ScratchShield, gwarantującej całkowite utwardzenie powierzchni.

Do białych lameli Lamelli Stretto L0101 Mardom Decor mamy także zakończenie prawe L0101R.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  3.6
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Stretto
 • Powłoka
  Do malowania
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe Lamelli Stretto Białe L0101L Mardom Decor

Zakończenie lewe L0101L do lameli z serii Lamelli Stretto Białe L0101 zagwarantuje doskonałe wykończenie wymarzonej dekoracji. Prezentowane w naszej ofercie lamele są odpowiedzią na obecne trendy w aranżacji pomieszczeń. Perfekcyjne wykonanie lewego zakończenia L0101L, jak również samych lameli oraz ich właściwie zaprojektowana forma w połączeniu z wysoką trwałością powoduje, że są to ozdoby wyróżniające się na rynku.

Niezwykła trwałość lameli ściennych i zakończeń lewych Mardom L0101L

Ścienne lamele Mardom Decor, w tym zakończenie lewe Lamelli Stretto Białe L0101L to dekoracje do aranżacji, które z powodzeniem mogą być wykorzystane w każdym pomieszczeniu. Dekoratorzy z miłą chęcią stosują lamele ścienne oraz zakończenie lewe Mardom Decor L0101L dla wyróżnienia miejsc komercyjnych, hotelowych, handlowych, jak i również mieszkań. Dzieje się tak za sprawą zastosowania przy ich produkcji wysokiej jakości tworzywa, jakim jest Polimer HD. Zakończenie lewe lameli ściennych Mardom Decor L0101L Stretto jest zatem wytrzymałe na działanie wilgoci, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield posiada również maksymalnie utwardzoną powierzchnię, co zdecydowanie umożliwia zastosowanie ich razem z lamelami ściennymi L0101 w dowolnym pomieszczeniu, bez troski o ich wygląd.

Zakończenie lewe lameli ściennych do wnętrz z charakterem - Lamelli Stretto Białe L0101L Mardom Decor

Lamele ścienne wykończone dedykowanymi zakończeniami, w tym L0101L Mardom Decor na stałe zagościły w aranżacjach, gdyż świetnie odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu jest ono zaaranżowane. W szczególności model Lamelli Stretto Białe L0101 Mardom Decor wraz z zakończeniem lewym, którego forma oraz uniwersalność świetnie będą prezentować się we wnętrzach modern, loftowych, jak i również glamour. Przemyślana forma, wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, czy też modna kolorystyka powodują, że lamele ścienne Lamelli Stretto w połączeniu z lewym zakończeniem Mardom Decor L0101L są dekoracją, zdecydowanie dodającą charakteru każdemu wnętrzu.

Praktyczność lewego zakończenia do ściennych lameli Lamelli Stretto Białe - L0101 Mardom Decor

Ścienne lamele z kolekcji Lamelli Stretto Mardom Decor oraz prezentowane ich lewe zakończenie L0101L Mardom Decor pełnią głównie funkcję ozdobną. Jednakże nie można zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Ścienne lamele Lamelli Stretto Białe Mardom Decor dają efekt redukcji dźwięków, dzięki czemu możliwe jest pozbycie się echa w pomieszczeniu. Oznacza to, że lamele ścienne mogą nieco stłumić wydobywające się z pokoju, jak i innego lokalu dźwięki, podnosząc komfort osób w nim przebywających.

Inną rolą ściennych lameli Lamelli Stretto Białe wykończonych lewym zakończeniem Mardom Decor L0101L jest również możliwość wyznaczenia za ich pomocą stref użytkowych w każdym wnętrzu. Ich ponadczasowy, a jednak rzucający się w oko design świetnie sprawdzi się w wyróżnieniu podziału pomieszczenia na strefy. Wyznaczenie strefy jadalnianej, czy podkreślenie miejsca relaksu w salonie to wyłącznie nasze propozycje. Tak naprawdę z lamelami ściennymi L0101 Mardom Decor nie ma pod tym względem ograniczeń.

Mocowanie zakończenia lewego lameli ściennych Lamelli Stretto Białe L0101L Mardom Decor

Lamele ścienne Mardom Decor z kolekcji Lamelli Stretto to produkty niezwykle łatwe w zamocowaniu. Można je dowolnie dopasowywać do wymiarów powierzchni, na której będą zamontowane poprzez połączenie kilku sztuk lameli. Atutem jest także ich doskonała długość wynosząca 270 cm, umożliwiająca montaż od podłogi do samego sufitu bez tworzenia nieestetycznych łączeń. Dodatkowo bez przeszkód można je przycinać do określonych wymiarów. Do perfekcyjnego wykończenia lameli ściennych Lamelli Stretto Białe świetnie spisze się prezentowane zakończenie lewe L0101L.

Sposób montażu L0101L także nie należy do najtrudniejszych, ponieważ jest łatwy, szybki i czysty dzięki klejowi Mardom Decor.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom Decor z serii Lamelli Stretto?

Jeżeli pojawią się pytania lub wątpliwości związane z zakupem właściwych ściennych lameli Lamelli Stretto, w tym zakończenia lewego Białe L0101L marki Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Jesteśmy pewni, że za sprawą doświadczenia naszych specjalistów możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z wyborem modelu Stretto Mardom Decor L0101L czy też innego produktu znajdującego się w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: