• -8%

Creativa LGG-06 Listwa gzymsowa

59,98 zł 55,19 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 55.19 zł

Opis produktu

Listwa gzymsowa Creativa LGG-06 służy wykończeniu wnętrza na styku ścian i sufitu, gdzie ukryje zaburzające harmonię aranżacji ubytki, nierówności lub zakończenia tapet. Listwa Creativa LGG-06 jest lekka i prosta w montażu. Cechuje się wysoką odpornością na zmywanie i trwałością. Została pomalowana farbą podkładową w kolorze białym, czyli jest przygotowana do malowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4.4
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  4.4
 • Symbol
  LGG-06
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa Creativa LGG-06

Gzymsowa listwa Creativa LGG-06 jest ozdobną sufitową listwą, która stanowi oszałamiające wykończenie wnętrz. Zaletą sufitowej listwy jest fakt, że w łatwy sposób dopasowuje się do każdej aranżacji, przede wszystkim z powodu opracowanych w doskonałym stopniu detalom i ogólnej estetyce modelu. Bez przeszkód można zamontować listwę Creativa LGG-06 zarówno w pokoju, holu, ale również w kuchni. Bez względu na to, w jakim stylu wykończone jest pomieszczenie, listwa gzymsowa Creativa LGG-06 będzie prezentowała się rewelacyjnie.

Trwałość listwy sufitowej Creativa LGG-06

Dzięki tworzywu, z jakiego wykonana została listwa Creativa LGG-06, otrzymujemy zapewnienie, że model będzie trwały oraz solidny. Poliuretan zapewnia dużą wytrzymałość na uderzenia, zarysowania, czy też przypadkowe uszkodzenia listwy gzymsowej. Ponadto, listwa sufitowa Creativa LGG-06 jest wytrzymała na wysoki stopień wilgotności, dlatego nie ma żadnego problemu z wykorzystaniem jej nawet w kuchniach.

Wytrzymałość gzymsowej listwy LGG-06 Creativa oraz perfekcyjność wykonania

Creativa listwa sufitowa LGG-06, pomimo, że jest niezwykle odporna, trwała i solidnie wykonana, nie sprawia kłopotów w czasie instalacji. Przymocowanie listwy do styku ścian i sufitu nie będzie wymagało żadnych specjalnych narzędzi, ponieważ listwa o niedużej wadze, LGG-06 Creativa to wyjątkowo łatwy w montażu akcent upiększający.

Elegancka gzymsowa listwa LGG-06 Creativa

Szukając naprawdę godnej polecenia wykończeniowej listwy salonowej, przedpokoju, czy listwy łazienkowej, należy zwrócić uwagę na dekoracyjną listwę gzymsową Creativa LGG-06, z racji tego, że jest to praktyczne rozwiązanie dla najbardziej wymagających wielbicieli sztukaterii. Listwa jest dekoracyjna, zatem będzie to doskonały motyw upiększający, który udekoruje i doda elegancji dowolnemu pomieszczeniu. Ponadto sufitowa listwa LGG-06 będzie stanowić niebanalny element wykańczający mieszkanie. Po ukończonym remoncie, śmiało można przymocować gzymsową listwę Creativa LGG-06, aby zamaskować szczeliny, niepożądanie widoczne mankamenty malowania, uszczerbki na styku ścian i sufitu, czy też wszelkie inne niedoskonałości.

Listwa sufitowa Creativa LGG-06 to model przygotowany do pomalowania

Listwa sufitowa Creativa LGG-06 wyprodukowana została również po to, aby sprawić, że otoczenie będzie wyglądać ekskluzywnie oraz gustownie. Gzymsowa listwa fabrycznie została pokryta podkładem w białym kolorze, zatem jest gotowa do malowania dowolną farbą na bazie wody dopasuje się do wybranej przez siebie aranżacji wnętrza. Bez względu na to, czy pokój, kuchnia lub sypialnia zaprojektowane są w stylu klasycznym, czy nowoczesnym, oryginalnym i nieszablonowym, listwa sufitowa Creativa LGG-06 nie będzie różniła się od pozostałego wyposażenia. Listwa gzymsowa Creativa LGG-06 będzie zatem odpowiednia w każdym miejscu, gdzie planujemy uzyskać oryginalny aranżacyjny efekt.

Sufitowa listwa Creativa LGG-06 to banalnie prosty montaż

Producent listwy wykończeniowej sufitowej Creativa LGG-06, dopracował najmniejszy detal dekoru. Najdrobniejsze elementy listwy ozdobnej Creativa LGG-06 są dopracowane do perfekcji, dlatego jest to sztukateria, która spełni wszystkie oczekiwania. Nie można zapomnieć również o doskonałym designie, rozmiarach i niedużej wadze sufitowej listwy marki Creativa LGG-06. Proporcje listwy są bardzo dobrze przemyślane, by listwa gzymsowa była niezwykle łatwa w zamontowaniu również dla osób, które nie mają pojęcia o montażu sufitowych listew.

Banalnie prosty sposób montażu listwy sufitowej Creativa LGG-06

Aby model trzymał się jeszcze lepiej, producent zaleca wykorzystać odpowiednie kleje jak klej montażowy Creativa Expert oraz klej do łączeń Creativa by Cezar C310, który nie tylko doklei gzymsową listwę do powierzchni, ale również zapewni jej odpowiednie przytrzymanie się do powierzchni. Dzięki użyciu specjalnych klejów do montażu listew, LGG-06 listwa gzymsowa Creativa będzie przepięknie zdobić wnętrze przez wiele lat.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: