• -8%

Creativa LGG-06F Listwa gzymsowa

149,14 zł 137,21 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 137.21 zł

Opis produktu

Ekskluzywna listwa gzymsowa Creativa LGG-06F wyróżnia się nie tylko elastycznością, ale także wysoką odpornością na zmywanie i uderzenia. To sprawia, że doskonale nadaje się do pomieszczeń, gdzie istnieje ryzyko kontaktu z wodą lub możliwość uderzenia, a jednocześnie pełni funkcję dekoracyjną, dodając wnętrzu elegancji i szyku.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4.4
 • Długość (cm)
  235
 • Szerokość (cm)
  4.4
 • Symbol
  LGG-06F
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa FLEX Creativa LGG-06F

Listwa gzymsowa Creativa LGG-06 Flex to elastyczny element dekoracyjny, który został zaprojektowany z myślą o łukach, kolumnach i półkolumnach. Dzięki zastosowaniu farby podkładowej w kolorze białym, listwa jest gotowa do malowania, co umożliwia dostosowanie jej do dowolnej kolorystyki pomieszczenia, zapewniając harmonię aranżacyjną.

Jedną z głównych zalet tej listwy jest możliwość maskowania ewentualnych nierówności na styku sufitu. To sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do wykończenia wnętrz, gdzie istnieją drobne niedoskonałości, które chcemy skutecznie zatuszować.

Wodoodporna listwa gzymsowa FLEX Creativa LGG-06F

Dzięki temu, że listwa jest pokryta farbą podkładową w kolorze białym, można ją łatwo dostosować do preferencji kolorystycznych, malując ją wybraną farbą na bazie wody. To pozwala na spersonalizowanie listwy i dopasowanie jej do konkretnego wystroju pomieszczenia.

Listwa gzymsowa Flex LGG-06F została wykonana z trwałego i solidnego poliuretanu. Jej powłoka podkładowa sprawia, że jest odporna na działanie wody, co umożliwia montaż nawet w pomieszczeniach wilgotnych, takich jak łazienka czy kuchnia. Dodatkowo, listwa jest odporna na uderzenia, uszkodzenia i brud, co zapewnia jej długotrwałą trwałość i estetyczny wygląd.

FLEX Creativa LGG-06F – montaż listwy gzymsowej

Montaż listwy gzymsowej Creativa LGG-06 Flex jest prosty i dostosowany do łuków oraz innych nierówności, co sprawia, że można ją z powodzeniem zastosować w różnych konfiguracjach pomieszczeń. Aby uzyskać trwałe i solidne przymocowanie, zaleca się używanie dedykowanych klejów montażowych, takich jak klej Creativa Expert oraz klej do łączeń Creativa by Cezar C310.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: