• -8%

Creativa LGG-23 Listwa gzymsowa

105,41 zł 96,98 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 96.98 zł

Opis produktu

Elegancka listwa gzymsowa Creativa LGG-23 uwydatni każde wnętrze, ukrywając ubytki w ścianach, zakończenia tapet lub inne nierówności. Cechą charakterystyczną listew tego typu jest niezwykła lekkość oraz łatwość montażu. Ozdobna listwa Creativa LGG-23 ozdobi styk ścian i sufitu niezależnie od rodzaju pomieszczenia nadając im tym samym wysoce gustownego i często pożądanego charakteru.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2
 • Symbol
  LGG-23
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Gzymsowa listwa LGG-23 Creativa

Gzymsowa listwa Creativa LGG-23 to listwa ozdobna sufitowa, która stanowi oszałamiające wykończenie aranżacji. Atutem sufitowej listwy jest to, że z łatwością dopasowuje się do dowolnej aranżacji, przede wszystkim za sprawą opracowanych w perfekcyjnym stopniu szczegółom oraz ogólnej prezentacji modelu. Bez przeszkód można zamontować listwę Creativa LGG-23 zarówno w salonie, przedpokoju, czy też kuchni. Niezależnie od tego, jaki styl dominuje w naszym domu, listwa gzymsowa Creativa LGG-23 będzie pasowała rewelacyjnie.

Trwałość sufitowej listwy LGG-23 Creativa

Dzięki tworzywu, z którego wykonana została listwa sufitowa LGG-23 Creativa, mamy gwarancję, że produkt będzie trwały oraz wytrzymały. Poliuretan zapewnia podwyższoną odporność na uderzenia, otarcia, czy też inne uszkodzenia listwy gzymsowej. Co więcej, Creativa listwa sufitowa LGG-23 jest wytrzymała na wilgoć, co sprawia, że nie ma mowy o problemie z wykorzystaniem jej również w kuchniach.

Wytrzymałość listwy gzymsowej Creativa LGG-23 i solidność detali

Creativa listwa sufitowa LGG-23, pomimo, że jest wysoce odporna, trwała i solidnie wykonana, nie sprawia kłopotów podczas mocowania. Zamontowanie listwy do narożników nie będzie wymagało żadnych specjalnych narzędzi, ponieważ niewielkiej wagi listwa Creativa LGG-23 to wyjątkowo prosty w montażu detal upiększający.

Majestatyczna listwa gzymsowa Creativa LGG-23

Poszukując naprawdę godnej polecenia wykończeniowej listwy salonowej, listwy do przedpokoju, czy listwy łazienkowej, warto zwrócić uwagę na ozdobną listwę gzymsową Creativa LGG-23, ponieważ jest to praktyczne rozwiązanie dla każdego wielbiciela sztukaterii. Efektowna listwa jest ozdobna, zatem będzie to idealny element upiększający, który urozmaici i nada elegancji dowolnemu wnętrzu. Dodatkowo sufitowa listwa LGG-23 będzie stanowić niewątpliwy akcent wykańczający otoczenie. Po zakończeniu remontu, bez wahania można zamontować gzymsową listwę Creativa LGG-23, aby zamaskować szczeliny, mało efektowne mankamenty malowania, ubytki na styku ścian i sufitu, czy też wszelkie inne wady.

Listwa sufitowa Creativa LGG-23 to produkt gotowy do malowania

Sufitowa listwa Creativa LGG-23 stworzona została również po to, aby sprawić, że otoczenie będzie wyglądać efektownie oraz gustownie. Listwa gzymsowa fabrycznie została pokryta podkładem w białym kolorze, a więc jest gotowa do pomalowania dowolną farbą na bazie wody wpisze się do niejednej kolorystyki wnętrza. Bez względu na to, czy salon, kuchnia albo sypialnia zaprojektowane są w stylu tradycyjnym, czy nowoczesnym, oryginalnym oraz nieszablonowym, listwa sufitowa Creativa LGG-23 nie będzie odstawała od pozostałego wyposażenia. Gzymsowa listwa Creativa LGG-23 będzie zatem odpowiednia wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać nadzwyczajny efekt we wnętrzu.

Listwa sufitowa Creativa LGG-23 to sprawny montaż

Producent wykończeniowej listwy gzymsowej Creativa LGG-23, dopracował najmniejszy detal produktu. Najistotniejsze akcenty listwy ozdobnej Creativa LGG-23 są dopieszczone do perfekcji, dlatego jest to sztukateria, spełniająca wszystkie oczekiwania. Nie można zapomnieć także o idealnym kształcie, wielkości oraz niewielkiej wadze listwy sufitowej Creativa LGG-23. Proporcje listwy są bardzo dobrze przemyślane, by gzymsowa listwa dekoracyjna była bardzo prosta w zamontowaniu również dla osób, które nie mają wiedzy o montażu sufitowych listew.

Banalnie prosty sposób montażu sufitowej listwy LGG-23 Creativa

W celu lepszego trzymania się modelu, producent poleca wykorzystać odpowiednie kleje jak klej montażowy Creativa Expert oraz klej do łączeń C310 Creativa by Cezar, który nie tylko doklei gzymsową listwę do powierzchni, ale także zapewni jej mocne przytrzymanie się do ściany. Dzięki wykorzystaniu dedykowanych klejów montażowych, listwa gzymsowa Creativa LGG-23 będzie w wyjątkowy sposób dekorować wnętrze przez wiele lat.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: